Eşe, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler !!

Sponsorlu Bağlantılar

kralugur77

Üye
çok güzel paylaşımlar var bende ayna fikrini tuttum :)

gokaybjkkk

Üye
Herkese Selam.

Artık En güzel gözde hediye Meyve Sepetleri, Meyve Cicekleri deniyebilirsiniz.Hatta Şuan 30 TL Tüm ürünlerde geçerli bir indirim söz konusu.

berke mert

Üye
Bir aşk filmi çekilebilir mesela, nette gezerken görmüştüm cokiyiyaa.com diye bi sitede siparişi veriyosun bilgiler ile beraber sevgilinle ilgili aşk filmi çekiyolar profesyonel bir şekilde iyi bir fikir olabilir :)

asisedef06

Üye
Kişiye Özel Özgürlük Anıtı Oscar Ödülü

Bu senenin Oscarları dağıtılıyor. Sizin Oscarınız kime gidiyor?

Sevdiklerinize yılın en özel ödülünü vererek onları çok mutlu etmek elinizde. Ahşap kaide üzerine oturtulmuş altın sarısı renkteki Özgürlük Anıtı Oscar Ödülünün üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Kişiye Özel Özgürlük Anıtı Oscar Ödülü, duygularınızı ifade etmenin en güzel ve gösterişli yolu.

Magic Mug - Sihirli Kupa Tek Fotoğraflı

Sihir yapmak için bazen bir bardak sıcak su bile yeter!

Magic Mug’ın içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı resmi ortaya çıkartacak. Sihirli Kupa ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz.

Magic Mug - Sihirli Kupa İki Fotoğraflı

Sihir yapmak için bazen bir bardak sıcak su bile yeter!

Magic Mug’ın içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı fotoğrafları ortaya çıkartacak. Sihirli Kupa ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz.

Özgürlük Anıtı Oscar Başarı Ödülü

Yılın EN’lerini özel tasarımlı Oscar heykeliyle ödüllendirin

Yılın En İyi Beşiktaşlısı, Yılın En İyi Tasarımcısı, Yılın En Tatlı Annesi… Özgürlük Anıtı Oscar Başarı Ödülü’nün mutlaka sevdiklerinize uygun bir çeşidi var.

Bag Clip Birds - Ambalaj Kapatıcı Güvercinler

Bu kuşlar siz nereye isterseniz oraya konacak

Bag Clip Birds ile ambalajların ağzı kapalı sizin içiniz rahat. Ambalaj Kapatıcı Güvercinler soğuk diyarlardan sıcacık evinize göç edecek. Açılmış paketler ne olacak diye bir sorun kalmayacak.

Washi Plaid Masking Tape - Washi Bantlar

İstediğin yere yapıştır tarzına tarz kat

Washi Plaid Masking Tape her zemine yapışabilen desenli bantları istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.
Washi Bantlar yapıştığı yeri güzelleştiriyor özelleştiriyor. Her nesne sıradanlıktan çıkıyor.

Writersblok Grid Notepad - Grid Not Defteri

Söz uçar yazı kalır

Fikirleriniz uçup gitmesin, Writersblok Grid Notepad’de hayat bulsun. Grid Not Defteriyle yazın, çizin, tasarlayın.

LED Keycap - LED Anahtar Kabı

Işık veren ve Mö’leyen anahtar kabı

LED Keycap, yeni anahtar aksesuarınız. LED Anahtar Kabı, hem LED ışığı sayesinde karanlıkta bile anahtar deliğini bulmanıza yardımcı olan hem de tatlı tatlı mö’leyen sevimli bir inek.

Owl Corkscrew - Baykuş Tirbüşon

Gece kuşlarına tirbüşon

Owl Corkscrew, baykuş figürü koleksiyonerlerinin kaçırmaması gereken bir parça. Çok amaçlı ve yüksek kaliteli Baykuş Tirbüşonla mutfağınıza renk katın.

Cleaning Paw - Toz Eldiveni

Tozlar bu patilere karşı koyamayacaklar

Cleaning Paw ile toz almak artık hiç zor değil. Tüm toz kir bir patinize bakacak. Toz Eldiveni ile temizlik yapmak hem çok kolay hem de eğlenceli.

Crayon Rings - Boya Yüzükleri

Bu yüzükler sayfalarınızı renklendirecek

Crayon Rings’i parmağınıza takın ilham ne zaman gelirse resimlerinizi o zaman yapın.
Boya yüzükleri parmağınıza çok yakışacak. Yüzüklerinizle yaptığınız resimlere inanamayacaksınız.

Kikkerland Vinly Caps - Anahtar Kapları

Anahtarlarınız buram buram tarz kokacak

Kikkerland Vinly Caps ile anahtarların yüzü gülecek. Anahtar kapları ile artık onlarında bir tarzı olacak. Kapı önünde hangi anahtar ev kapısını açıyordu diye dakikalarca beklemeye son!

Lenticular Wastebasket - 2 Boyutlu Çöp Kutusu

Çöp kutusunun yanar-dönerlisi

Lenticular Wastebasket üzerindeki holografik imajlar sizi takip ediyor. Siz hareket ettikçe 2 Boyutlu Çöp Kutusunun üzerindeki resim de değişiyor.

Pow! Doorstop - Pow Kapı Durdurucu

Pow Pow! Çarpan Kapılara bir dur diyin

Pow! Doorstop ile eviniz bir çizgi roman sahnesine dönüşecek siz de bir süper kahramana.Pow Kapı Durdurucu ile kapılarınız yerinde dursun Pow! Çat! Güm! Pat! Diye sesler azalsın.

Tuna Alarm Clock - Konserve Saat

Ton balıklı saat kaç?

Bu saat iştah açıyor. Tuna Alarm Clock, gerçek konserve görümünde alarmlı, magnetli bir saat. Konserve Saate elinde çatalla yaklaşan birini görürseniz, hiç bozmayın. Eğlenmenize bakın.

Baby Tub Treads Set of 5 - Kaydırmaz Sevimli Hayvanlar

Duş kabinini ördekler ve baykuşlar basmış!

Ev kazaları geliyorum demez. Enseyi karartmayın ama Baby Tub Treads ile önleminizi alın. Kaydırmaz Sevimli Hayvanlar, banyo yapmayı hem eğlenceli hem de güvenli hale getiriyor.

Solar Queen - Solar Kraliçe

Kraliçenin elinden düşmeyen çantanın sırı belli oldu

Solar Queen‘i pencerenizin kenarına koyun güneşi gördüğü anda sizi selamlamaya başlasın.Özel tasarım elbiseleri ile Solar Kraliçe hem çok şık hem de asil. Bu Kraliçeler evinize kraliyet havası getirecek.

Juice Erasers - İçecek Silgi Seti

Leziz kokulu silgiler

Juice Erasers, süt şişesi içinde meyve aromalı… diye devam ederken ağzınızın suyu akmaya başlamış olabilir ama bu bir silgi seti. İçecek Silgi Seti sizi en yakın kafeye yönelmek zorunda bırakabilir.

Capsule Earbuds - Kapsül Kulaklık

Müzik ruhun gıdasıdır. Kulaklarınızı ve ruhunuzu bu kulaklıkla besleyin.

Özellikle dış seslerle izolasyon konusunda başarısından dolayı Capsule Earbuds’ın popülaritesi her geçen gün artıyor. Siz de bir çift Kapsül Kulaklık edinin, ‘domates, biber, patlıcan’ı dışarıda bırakın.

On Off Switch Magnets - On Off Buzdolabı Magnetleri

Beyninizde ışıklar yakacak buzdolabı magnetleri

On Off Switch Magnets'i yapılacaklar listesini buzdolabına iliştirmek için kullanın. On Off Buzdolabı Magnetleri ile yapılan veya yapılmayan işleri bir birinden kolayca ayırt edin.

Evren Ocaklı

Üye
Sevgiliniz için yazdığınız el yazısını kol saatine veya kayışına işletebiliyormuşsunuz. Özel üretim olan bu kol saatleri mermer ya da ahşaptan da yapılabiliyormuş. Ayrıca ahşap kol saati, özel ahşap kutusuyla birlikte gönderiliyormuş.

suadam

Üye
sevgilimin bu sene doğum gününde yat kiraladım ve baş başa güzel bir akşam yemeği yedik. akşam yemeğinden sonra bizi yatın ön kısmına fotoğraf çekme bahanesiyle çağırdılar. birkaç poz fotoğraf çektikten sonra daha önce benim kendilerine gönderdiğim doğum günü kutlama mesajımı boğaz köprüsünün altına lazerle yansıttılar. tam "doğum günün kutlu olsun aşkım" yazısı çıktığında da 4 adet volkan patlattılar. vallahi sevgilimin aklı gitti :) güzel bir geceydi ve şuana kadar ki en güzel doğum günü kutlaması olmuştu. 2 saat süren alkollü balık menülü bir turdu. toplam 1600 tl para ödemiştim. sıradan organizasyon için biraz pahalı gelebilir ama hatunda yaptığı etkiyi görünce hiç pişman olmadım :) bu tarz bir şey düşünenler için hizmet aldığım firmayı önerebilirim çünkü beklediğim ilgi ve kaliteli bulmuştum. adresine girince fiyatlar dahil merak ettiğiniz her şeyi görürsünüz.

Son düzenleme:

BEC0

Üye
valla ben de arayıp duruyorum en son şu tarz tişört aldım ikimizede bakabilirsin tatlı bişey.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
toka :sirit:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hiç Birşey

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye