Eşe, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler !!

Sponsorlu Bağlantılar

greenmile

greenmile

Üye
Sevgililer artık sıradan hediyeleri beğenmiyor.İlginç onları şaşırtacak şeyler bekliyorlar bizden. tarzında ilginç sevgiliye hediye önerisi olan var mı ??

aynen verecek hediye kalmadi,ucuk kacik biseyler bende bekliyorum:D

buketcik

buketcik

Üye
:oke:

AHMED...

AHMED...

Üye
bi arkadaşım sevgilisine sultan papağani ALmıştı çokta pahalı değil

----------Eklendi @ 18:53:56 ---------- Yazıldı @ 18:52:51 ----------

tavsiye ederim kuş tüyüne alerjisi yok sa sevgilinizin

• Beğen
Tepkiler: buketcik
buketcik

buketcik

Üye
bi arkadaşım sevgilisine sultan papağani ALmıştı çokta pahalı değil

----------Eklendi @ 18:53:56 ---------- Yazıldı @ 18:52:51 ----------

tavsiye ederim kuş tüyüne alerjisi yok sa sevgilinizin

gerçekten süper bir hediye almış.:oke:keşke banada alan olsaaaa:alkis

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Eğitimli köpek almıştım. Yavru golden di. Otur dediğin zaman oturur. Tatlı birşeydi. Birgün sözümü dinlemedi aniden yola çıkıp öldüüü :ağlarım:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
amerikaya ne gider ki:(

buketcik

buketcik

Üye
ne romantik hediyeler bunlar yahuu:aha:

sıpa'm

Üye
nette gezinirken karşıma çıktı site okudum bazıları hoşuma gitti :)
bende birşeyler hazırlıyorum belki hoşunuza gider diye yazayım dedim

* bi defter yazıyorum duygularımı düşüncelerimi ona olan sevgimi kızgınlığımı.. herşeyi yazmayı zaten severn biriyimdir onu ona anlatmak fikri gelmişti aklıma yazmaya başladım iyice dolduğunda vermeyi düşünüyorum..

*nette bakarsanız eğer aşk yastıkları diye nevresimlerin üzerine çöp adamlarla aşk resimleri çizilmiş ben bunu daha değişik bir şekilde yapıyorum. resimleri küçülttüm a4 lere çizdim ve bir yetişkinin eli boyutunda mukavvadan kalpler kestim. polar kırmızı kumaştan bir tarafını kapladım diğer tarafada bir aşk resmini kestim yapıştırdım.. aşk resimleri kadar yani 15 20 tane yaptım şuan bunu nasıl vereceğimi daha bilmiyorum kutunun içine koyabilrm yada hepsini kurdele ilede bağlaya bilrm daha bitirmedim hala yapıyorum.. (umarım anlatabildim)

*ona boş bir kutu vermeyi planlıyorum. kutuyu polar kumaştan güzelce kaplayıp.. içine her buluşmamızda koyması için mesela herkezin bildiği gibi bir çikolata yarısı ısırılmış.. üzerine güzel söz yazıp.. bir film bir bluz.. bir parfüm.. anılarınz olan yada onu size hatırlatan.. zamanla birikebilecek birşey..

*yine herkezin bildiği gibi seni seviyorum çünkülerle dolu bir kavanoz hazrlamayı düşünüyorum...

*love is-aşk sakızları war bilrsinz belki çok basit olabilr ama içleirndeki aşk kağtlarından 100 tane fln biriktirdm her birinin üzerine sırayla tarih yazdım verirken küçük bir kavanozun içinde vermeyi düşünüyorum.. bi kaç tanede açılmamış sakız koymayı planlıyorum o baksın falımıza bi kaç tanede :)

şimdilik bu kadar..

buketcik

buketcik

Üye
güzel bir kek buketine hayır demezdim

kalennder

Üye
Arkadaşlar geçen gün bir hediye gördüm bana çok hoş ve orjinal geldi. İlginç sevgililer günü hediyesi arıyorsanız bunu pas geçmeyin derim.

Eğer sevgililer gününde sevdiğinize onu hem şaşırtacak hem sevindirecek kısacası sıradışı bir hediye almak isterseniz tıklayın.

sky008

sky008

Üye
ben toto yumurtanın içerisine güzel bi kolye koydum :d açtı yedi çikolatasını tabi,sonra atmaya yeltendi.dedim içinden çıkan oyuncak neymiş falan 20 dk kendine gelemediçok güzelde oldu valla bi arkadaştan tavsiye üzerine denedim..işe yarıyorr :D

sanırım bunu yapcam küçük notlarda çok güzelmiş benimle olmasını istiyorum birlikte olmak üzereyiz umarım olacak bu 14 şubatta hediyeyle :)

----------Eklendi @ 17:11:30 ---------- Yazıldı @ 17:00:09 ----------

ilgi en büyük hedıye bana göre :D

haha güzelmiş :)

berke mert

Üye
bi arkadaş sosyal medya duş perdesi aldı doğum günümde bence çok ilginç bi hediye

berke mert

Üye
Sıradışı hediyelikler var internette ayrıca fikirde veriyolar, etkileyici.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ben en son bi kiza kolye almistim koydum onune al onu tak dedim bozuldu kiz :)

asisedef06

Üye
Aslında sevgiliye yüzlerce ilginç hediye önerisinde bulunabilirim, ama bunların temin etmesi gerçekten çok zor. Bu bağlamda size şurayı önebilirim.

Burada gerçekten güzel ürünler var.

Birde hepsiburada.com sitesini takip etmek lazım, bazen ilginç ürünler çıkarabiliyorlar.

Markafoni'yi hiç es geçmemek gerekiyor :)

- - - Eklendi - - -

Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy

Tüm sevdiklerinize yılın enleri Oscar larını verin

Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm sevdiklerinize verebileceksiniz. Bu altın sarısı renkteki özel kahverengi ahşap zemine sahip oscar ödüllerini verdiğiniz kişiler kendilerini çok özel hissedecek! Oscar ödüllerinin üzerindeki yılın en iyi sevgilisi, yılın en iyi annesi, yılın en iyi babası, yılın en çapkını, yılın en odunu, yılın en şirini gibi yazılarla herkese özel oscar ödülleri vermeniz mümkün!

DONAN KUPA

Şok İndirim! Donan Kupa 14,9 TL yerine sadece 9,90 TL!

İşte karşınızda mevsimin hit ürünü… Donan Kupa… Canınız soğuk bir şeyler içmek istediğinde..kola, bira, gazoz... Koyun Buzlu Kupaya ve uzun süre soğuk kalsın. Frosty Ice Tankard Donan Kupa ile buzların eriyip su olması derdi yok, ayrıca uzun süre soğuklunu da koruyacaktır.
Şok İndirim! Donan Kupa 14,9 TL yerine sadece 9,90 TL!
Önemli Not: İndirimli kategorisindeki indirimli ürünler stoklarla sınırlı olup, bu indirimli ürünlerin stokları bittikten sonra satıştan kaldırılacaktır ve bu ürünler tekrar satışa çıkmayacaktır.

Aşk Dolu Kavanoz

365 güne özgü aşk dolu mesajlar içeren özel kavanoz

1 yıl boyunca her gün için ayrı bir aşk mesajı. 365 adet sevgi mesajı dolu bir kavanoz! Aşk dolu kavanoz ile güne aşk mesajınızla başlayın. Yüksek dozda sevgi içerdiği için günde 1 kez kullanılmalı...

Cuplens - Objektif Bardak

En yararlı objektif

Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı...

Crystal Garden - Büyüyen Kristal

Gözlerinize inanamayacağınız Feng Shui büyüyen kristal

Bir kristalin, büyümesini ve gelişmesini çıplak gözle görmenizi sağlayacak süper bir buluş. Kavanoz içinde 15 günde büyüyen kristal, renkli LED eşliğinde muhteşem ışık oyunlarıyla 8 farklı mesajı sevdiklerinize iletiyor.

Yazılı Ödül Kupası

Yüzlerce çeşitte yılın enleri yazılı ödül kupası

Sevdiklerinize Yazılı Ödül Kupası ile en iyi olduğu konularda yılın enleri kupasını verin. Yılın En İyi Annesi, Yılın En Odunu, Yılın Çapkını, Yılın Sevgilisi gibi yüzlerce çeşit yazı çeşitine sahip Ödül Kupası ile sevdiklerinizi mutlu edin.

Kama Sutra Dice - Parlayan KamaSutra Zarları

Üzerinde farklı şekiller ve mekan isimleri yazan zarlar

Kama Sutra Dice - Parlayan KamaSutra Zarları ile çok değişik ve zevkli anlara hazır mısınız? Üzerinde farklı pozisyonlar ve mekan isimleri bulunan Parlayan Kama Sutra Zarları ile aşkınızı pekiştirin!

İçecek Şapkaları

Ellerinizi kullanmadan şapkanızdan içeceğinizi için

Bilgisayar oynarken elleriniz dolu olduğu için kolanızı tutacak eliniz olmuyor mu? Maç seyrederken heyecandan biranızı tutmak zor mu geliyor? Spor yaparken elinizde suyu taşımak işkenceye mi dönüşüyor? O zaman sıkı durun, İçecek Şapkaları ile artık tüm bu içeceklerinizi elinizi kullanmadan şapkanızdan içebileceksiniz.

DUBLÖR YUMURTA ZAMANLAYICI

Yumurtaların da artık dublörü var!

Yumurta pişirmek zor iştir. Suya koyup ısıtmanın neresi zor diyeceksiniz ama istenilen kıvamı tutturmak iyi zamanlama gerektirir. Dublör yumurtamız, diğer yumurtalarla kaba girer, ısıya göre renk değiştirip size doğru zamanı söyler.

DİLEK FENERİ

Dilek dilemek için artık yıldız kaymasına ihtiyacınız yok!

Bir geceye romantizm ve güzellik katan en önemli şeydir yıldızlardır. Ancak bazen hain bulutlar o yıldızları kapatırlar ve siz “ah bir kaysa da dilek dilesek” diyeceğiniz bir yıldız bile bulamazsınız. Tabii eğer kendi yıldızınızı uçurup sonra onu kaydırabileceğiniz Dilek Feneri’ni yoksa! Üstelik 1 pakette farklı renklerden oluşan 5 dilek feneri bulunmaktadır!

Syringe Pen with red liquid - Şırınga Kalem

İçerisinde kırmızı sıvı bulunan şırınga şeklindeki tükenmez kalem

Şırınganın içerisindeki kan ile yazı yazdığınızı görenler çok şaşıracaklar, çünkü aslında bu bir kalem, hatta Şırınga Kalem! Şırınga Kalem Syringe Pen ile iğne korkunuzu yenmenin vakti geldi!

Oscar Ödülü - Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy

Oscarın üzerine istediğiniz yazıyı yazdırarak verin

Tüm sevdiklerinize üzerinde kendi istediğiniz kelimeleri yazdırarak onlara özel Oscar verebilceksiniz! İsterseniz Oscarı hediye vereceğiniz kişinin adını yazdırın isterseniz iltifatınızı yazdırın, ne yazacağınız tamamen sizin elinizde! Sevdiğiniz Oscarını alırken Hollywood yıldızlarının bile kendine özgü Oscarları olmadığını görüp çok mutlu olacak!

Book Safe - Kitap Kasa

Değerli eşyalarınız bu kitapla çok güvende olacak

Tüm değerli eşyalarınızı bu dahice tasarlanmış kitap şeklindeki kasa ile koruyun! Eşyalarınıza göz diken hırsızın en son bakacağı yer olan kitaplığınızda bir İngilizce sözlük gibi duran kitabın içinde değerli eşyalarınızın olduğunu hangi hırsız akıl edebilir ki? Anahtarı sayesinde sizden başka kimse değerli eşyalarınıza ulaşamayacak!

Cardsharp - Kart Bıçak

Kolayca cüdanınızda taşıyabileceğiniz kart bıçak

Cebinizde çakı taşımak zor ve tehlikeli diyorsanız sadece bir kart görünümünde olan Cardsharp tam size göre olacak! Cüzdanınızda ya da cebinizde güvenle ve kolayca taşıyabileceğiniz Kart Bıçak hem keskin hem hafif hem de ömür boyu garantilidir.

100 DOLAR TUVALET KAĞIDI

<div>Dolar hi&ccedil; bu kadar değer kaybetmemişti!</div>

<div>Tuvalet kağıdı olarak dolar kullanacak kadar zengin olabilmeyi hayal ediyor ya da &quot;paranın ne &ouml;nemi var?&quot; diyorsanız 100 Dolarlık banknot tuvalet kağıdı tam size g&ouml;re! 100 dolarları tuvalet kağıdı olarak kullandığınızı g&ouml;renlerin şok olmuş bakışlarına hazır olun.</div>

100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu

Sevdiklerinize 100 dilde Seni Seviyorum deyin!

Annenize, sevgilinize, eşinize ya da dedenize Seni Seviyorum demek istiyorsunuz ama bu yetersiz kalıyorsa o zaman 100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozu ile Seni Seviyorum u 100 dilde deyin! Sevdikleriniz 100 dilde Seni Seviyorum kavanozu nuzu aldığında onu gerçekten çok sevdiğinize emin olacak.

EQUALIZER T-SHIRT

Herkes üzerindeki demode t-shirtleri çıkarsın artık!

Herkes üzerindeki demode t-shirt'leri çıkarsın bakalım. Çıkar, çıkar çıkar hadii! İşte size bu yılın moda t-shirt'ü: T-Equalizer. Kısaca üzerinde sese duyarlı bir equalizer olan bu şık t-shirt sizi bir müzik setine dönüştürüyor. Emin olun tüm gözler üzerinizde olacak.

Magic Turkish Coffee Cup - Falcı Kahve Fincanı

Falınıza bakan gizemli kahve fincanı

Artık iyi bir falcı bulmak için kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmayacak! Fal baktırmak için sürekli kahve içip fincan kapatma derdi de tarih oluyor. Magic Turkish Coffee Cup ile kahve falında bir devrim olacak! Bir soru mu var aklınızda? Kahve falımı baktırmak istiyorsunuz? Magic Turkish Coffee Cup'ı alın ve Falcı Kahve Fincanı size sorularınızın cevabını söylesin!

RENK DEĞİŞTİREN SAAT

Odanıza gökkuşağını getiren dijital saat

Tarihi ve oda sıcaklığını gösteren alarmlı bir dijital saatiniz olsun istemez misiniz? Üstelik marifetleri bu kadarla sınırlı değil: Sürekli değişen 7 renkli LED ışığıyla, hem bir gece lambası görevi görüyor, hem de terapi etkisi yapıyor...

Perfect Petzzz – Nefes Alan Oyuncak Hayvancıklar

Nefes alıp verebilen sevimli oyuncaklar

Perfect Petzzz nefes alan oyuncak hayvancık modelleri ile evinizde sevimli, eğlenceli ve masrafsız bir köpeğiniz ya da kediniz olsun ister misiniz? Üstelik nefes aldıkları halde ona mama vermeniz ya da veterinere götürmeniz gerekmeyecek, onlar hep mışıl mışıl uyuyacak...

Dynomighty Wallets - İkon Cüzdanlar Seri 2

Sıradışı, dayanıklı cüzdanlar "2.seri"

Artık cüzdanlarınıza da biraz tarz vermenin vakit gelmedi mi? Dynomighty cüzdanlar, suya ve yırtılmaya karşı dayanıklı, hafif, ince, genişleyebilen ve geri dönüşümlü cüzdanlardır, ama onları sıradışı yapan elbette tasarımları...

Amazing Mugs - Sıradışı Kupalar

Sıradışı tasarımlı kupa bardaklar

Atın o sıradan ve sıkıcı kupa bardakları bir kenara, artık Amazing Mugs Sıradışı Kupalar sizlerle! Bu şok edici güzellikteki tasarıma sahip Sıradışı Kupalar ile herkes kupanıza hayran kalacak.

Peel N Stick - Soy ve Yapıştır Kartpostal

Kendi kartpostalınızı kendiniz soyup yapıştırarak yapın

Sevdiklerinize özel bir hediye almak ancak kendi ellerinizle hazırladığınız onlara özel bir hediye ile mümkündür. Peel N Stick Soy Ve Yapıştır Kartpostal ile sevdikleriniz için onlara özel anılar ve resimlerle dolu kendi kartpostalınızı hazırlayıp göndermeniz artık mümkün.

Clapperboard - Sinema Klaketi

Hollywood filmlerinin klaketini evinize getirin

Işıklar...Kamera...Kayıt... Film çekmeyecekseniz bile, odanız için güzel bir aksesuar ve sinema meraklıları için de son derece orijinal bir hediye... Artık neredeyse herkesin video kaydı yapabilen bir cihazı varken, kim bilir belki de beklediğiniz ilham kaynağınız budur…

PİN ART

Kim demiş çivilerle sanat yapılmaz diye?

2332 çividen oluşan ve üzerine bastırılan cismin şeklini alan bu ilginç tabla ile yaratabileceğiniz üç boyutlu imajlar hayal gücünüzle sınırlı. Çivilerle bile sanat yapılabilindiğini herkese gösterin!

Yönetici tarafından düzenlendi:

asisedef06

Üye
Ayrıca şuradaki adresten sevgilinize ilginç hediyeler alabilirsiniz.

kahramanfth

Üye
İnsanlar için önemli bir duygu ise sevgidir. İnsan, karşısındaki bireye sevgi duygusu besleyerek ayrı bir şekilde hissedebilir ve bu durumdan mutluluk duyabilir. Bu sevgi herkese gösterilecek bir duygudur. Basit bir adım ile birçok kişiye sevgi duygusu besleyebilirsiniz. Ancak bireyin tek kişiye duyduğu ve beslediği sevgi, diğer insanlara beslediğinden farklıdır. İnsan, ruh eşini bulduğunda ona farklı şekilde sevgi besler ve bunun adı ise AŞK’tır. Bireyler aşk’ı bulduğunda bunu daha güzelleştirecek adımlara yönelir. Bu adımlardan birisi ise, doğum gününde, yıldönümünde ve diğer özel günlerde veya normal bir günde de sevgiliye hediye almaktır. İnsan sevgisini gösterirken, bunu fazla abartabilir veya şaşırtacak nesneler seçebilir. Bu durumda bireyin mutlu olmasına ve bu durumdan mutluluk duymasına yardımcı olur.
Bireyler sevgiliye dair mutlu edecek ürünleri seçerek bunu kolaylaştırabilir. Şaşırtıcı fikirler her zaman sevgilinin yüzünü güldürmektedir Birey Sevgiliye dair kitap alabilir ve bu kitap içinde, aşk dolu sözcükler ile donatılabilir. Bu durum ise bireyi mutlu edecek durumlardandır. Bireyler, sevgililerini sadece sevgililer günüde, özel günlerde değil, normal günlerde de böyle şaşırtıcı hediyeler alarak veya yaparak mutlu edebilir

sevgiliyedair.c0m

Üst Alt