Eşe, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler !!

Sponsorlu Bağlantılar

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
Eşe, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler !!
Arkadaşlar eşe ya da sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeleri, değişik fikirleri burada toplayalım.

**LÜTFEN KLASİK ŞEYLERİ YAZMAYIN**
Arkadaşlarınızdan gördüğünüz, duyduğunuz ya da kendiniz ürettiğiniz fikirleri yazınız.:oke:

Umarım ilginç ve güzel fikirler ortaya çıkar.. Ve "acaba sevgilime doğum gününde ne alsam?" kaygısı kalkmış olur.. :)

Hadi, yazın bakalım.. Güzel , ilginç ve sevgilinin çok hoşuna gideceği fikirlerinizi bekliorum. :)

• Beğen
Tepkiler: berke mert, Tuba.Erva ve cemee61

kadriye

kadriye

Üye
ya ben geçen gün gördüm çok hoşuma gitti.bi bardak var içine sıcak bir içecek doldurduğunda üzerine bastırdığın fotoğraf görünüyor.bunu hazırlatıp sevgili ya da eşinizle çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyup hediye ettiğinizde hoş olur sanırım

• Beğen
Tepkiler: xxsedat

omayra

Üye
* Saç için traş makinesi; dün aldık, traş bile ettim eşimi :)

* Sakal için traş makinesi,

* Tuttuğu takımın forması, t-shirt veya sair ürünleri,

* Kol saati,

* Sevdiği filme veya oyuna bilet,

Aklıma geldikçe yazarım daha :)

dreamboys69

dreamboys69

Üye
ya ben geçen gün gördüm çok hoşuma gitti.bi bardak var içine sıcak bir içecek doldurduğunda üzerine bastırdığın fotoğraf görünüyor.bunu hazırlatıp sevgili ya da eşinizle çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyup hediye ettiğinizde hoş olur sanırım
konuyu okudum ve bunu yazcaktım ama bi baktım sen yazmışsın,haksızlık ama:)

__Midas__

__Midas__

Üye
çiçekciye gidip en güzelinden bir gül hazırlatırsın, yapraklarından birisine çok şık bir yüzük takarsın, bir kurye ile gönderirsin, ama çok şık olmalı, tabiki not
ben yapmıştım sözlüm çok beğenmişti
tabi ben samsunda o istanbulda doğum gününde öle bişe görmek şaşırtmıştı onu,
belki çok sıradan ama çok hoş, kadınlar sade şeyleri severler,,,

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi

Dostum çok güzelmiş yaa ve çok orjinal bişeye benziyo..

Eskişehirde warmı onu yapan bier?

kadriye

kadriye

Üye
ewt var
esnaf sarayının ilersinde sağda bi ara sokakta.daha orijinal şeyler de basıyorlar.al işte ismini bile unuttum.tesadüfen uğramıştım zaten.bedavaya reklamını yapmış oldum ama isim yok,unuttum:utan

berfu_91

berfu_91

Üye
bende esk'deyim..bakar bulurum ogrenirsem soylerim..cidden cok guzel..

ouSahin

ouSahin

Üye
ben t-shirt e resmimizi basmıştım :) çok güzeldi o da çok begenmişti..

bide şarkı yapmıştım sitede yayınlamıştım hatta ve dogumgününü cafede çok güzel bir biçimde şarkı eşliginde kutlamıştım:)

Defrag

Defrag

Üye
Akvaryum ve bakabileceği kadar balık (ama kavanozda olmasın ) ;)

• Beğen
Tepkiler: yusuf1998x
a21a

a21a

Emekli Yönetici
İzmir buluşmasında kemealtında görmüştük..resimi parlak pirinç veya istediğiniz metal üzerini lazer ile işliyorlar harika kolye, anahtarlık gibi şeyler çıkıyor.. :)

omayra

Üye
İzmir buluşmasında kemealtında görmüştük..resimi parlak pirinç veya istediğiniz metal üzerini lazer ile işliyorlar harika kolye, anahtarlık gibi şeyler çıkıyor.. :)

Nasıl şeyler merak ettim :) Dikkatimi çekmedi hiç. Görmek isterdim. Ne civardalar ki?

dreamgirls

dreamgirls

Üye
en güzel hediye "hatırlamak..." ;)
sonra size hediyeyi veren kişi...
sonra da kitap, gümüş kolye(içinde resimleriniz olan), evcil hayvan, peluş oyuncak olabilir, kullanabileceği bi eşya olabilir, o hediyeyi seçenin zevkine kalmış... ;)
hatırlamayı bildikten sonra ufak bi tebessüm, küçük bi buse, tek bir gül bile karşındakini mutlu etmeye yeter... ;)

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
hatırlamayı bildikten sonra ufak bi tebessüm, küçük bi buse, tek bir gül bile karşındakini mutlu etmeye yeter... ;)

Tabi ki öle dreamgirls ama bunu güzel bi hediyeyle süslersek karşımızdaki çok daha mutlu olmazmı ?

Cevabının "ewet tabiki" olcaından eminim yani :islik

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Nasıl şeyler merak ettim :) Dikkatimi çekmedi hiç. Görmek isterdim. Ne civardalar ki?

kemeraltı kızlarağası hanına girmeden hemen soldaki sokakta ilk baştaki dükkan.. aslında kaşe filan yapıyorlar.. fakat bu bahsettiğim işide geliştirmişler.. tavsiye ederim bir bak.. izmir buluşmasında bütün arkadaşlar görmüştü.. herkesin ilgisini çekmişti..:oke:

omayra

Üye
kemeraltı kızlarağası hanına girmeden hemen soldaki sokakta ilk baştaki dükkan.. aslında kaşe filan yapıyorlar.. fakat bu bahsettiğim işide geliştirmişler.. tavsiye ederim bir bak.. izmir buluşmasında bütün arkadaşlar görmüştü.. herkesin ilgisini çekmişti..:oke:

Çok teşekkür ederim, ilk fırsatta bakacağım :) Çok iyi tarifti :oke: Güzel bişeycikler yaptırırım gari :)

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
Bayanlar, eşlerine ya da sevgililerine "nargile" alabilirler.. İyi bi fikir :oke:

awea

Üye
ben önceden düşünüp bi defter hazırlamıştım o aklıma geldikçe birşeyler yazıodum ona sevgimi anlatmaya çalışıodum bazen onu açıp okuo ve gerçekten çok hoşuna gittiğini sölüo böloe bişe olabilir illa maddiyata dayalı olması gerek diil bence...

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
ben önceden düşünüp bi defter hazırlamıştım o aklıma geldikçe birşeyler yazıodum ona sevgimi anlatmaya çalışıodum bazen onu açıp okuo ve gerçekten çok hoşuna gittiğini sölüo böloe bişe olabilir illa maddiyata dayalı olması gerek diil bence...
ewet güzel fikir ;)

Üst Alt