Es File Explorer / Manager PRO v1.1.2 Alien Mod Apk

Sponsorlu Bağlantılar

Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
Es File Explorer / Manager PRO v1.1.2 Alien Mod Apk
Linkler son sürüme güncellendi. Playstorede ücretli satılan pro versiyonu ve modlanmış ve bir çok özellik katılmış,harika temaya sahip uygulamasıdır. Her zaman olduğu gibi size yüksek kalite ve iyi hizmet vermeye devam edecektir.

ES Explorer (File Manager) PRO sürümü Dosya
ES Dosya Gezgini (File Manager) yapabilirsiniz PRO sürümü ile:
√ Reklamı Kaldır İlan ücretsiz sürümü
√More güncellenmiş renk paneli ve daha fazla sart sayfa seçeneklerini özelleştirmek için
√more için explect ES uygulaması geliştirmeye devam ve android için o # 1 en güçlü bir dosya yöneticisi tutmak için çaba göstereceğiz Explorer (File Manager) Takım Dosya.
√more tema seçenekleri takiben Google malzeme tasarımı ve daha fazla tema seçenekleri yakında.

Daha Fazlası
ES ile, FTP sunucusu, Wi-Fi dosya transferi, Bluetooth dosya transferi erişmek ve kolayca Chromecast'inizin aygıtı bağlayabilirsiniz.
ES File Explorer (File Manager) Highlights PRO:
Dosya Yöneticisi ★ : Kolayca her türlü dosya listesi, tüm Müzik, Resim ve video dosyaları için kütüphaneler. PC'de dosyayı bağlayın, Mac, Linux Sunucu, Telefon, Tablet, Bulutlar
Dosya Transferi ★: PC Mobile Mobile, Mobile PC'den Aktarım dosyası, Mobil
Bulut Yönetimi ★: ES destekleyen Dropbox, Box.net, SugarSync, Google Drive, onedrive-SkyDrive, Amazon S3, Yandex ve diğer birçok bulutlar platformları.
SD kart analisti ★ : ES ile sizin sdcard kullanımını analiz etmenizi ve sonuçlarına göre gerektiğinde dosyaları yönetebilirsiniz

Özellikler ve ES File Explorer (File Manager) Faydaları:
►File Müdürü: Telefonunuzu SD kart erişim, Birden Çok Seç kullanarak masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda yaptığınız gibi Dahili Depolama, dosyalarınızı yönetin Dış SD kart ve telefon, Kes / Kopyala / Yapıştır, Taşı, Sil, oluşturma yeniden adlandırın Arama , paylaş Kısayol Oluştur, Hide, Gönder ve Bookmark
►App Müdürü: kategorize, kaldırma, yedekleme, senin apps kısayollar oluşturabilirsiniz ve APK dosyaları silmek
►Remote Dosya Yöneticisi: Bu özellik etkin olduğunda, PC'nizi, Tabelt, Mac, Linux Server telefonunuzda dosyaları yönetebilirsiniz
►Archive yöneticisi: sıkıştırmak ve ZIP dosyalarını, açmak RAR dosyaları, 7z dosyaları açmak ve şifreli (AES 256 bit) ZIP dosyaları oluşturmanızı sağlar
►Built-in çeşitli dosya türleri için izleyiciler ve oyuncular: fotoğraf, müzik ve videolar dahil; verimli ve daha iyi verimlilik için böyle Quick Office gibi destekler üçüncü taraf uygulamalar
APK'lerle ve görüntüler için: minik ►Shows
►Text izleyiciler ve editörler
Evinizin PC ►Access: Akıllı telefonunuz aracılığıyla SMB ile WiFi üzerinden
Bir FTP ve WebDAV istemcisi olarak ►Functions: Eğer SD kart üzerinde dosyaları yönetmek gibi FTP, FTPS, SFTP ile ilgili dosyaları yönetin ve WebDAV sunucularına
►Bluetooth dosya tarayıcısı: kopyalayabilir ve Bluetooth hazır cihazlar arasında dosya yapıştırın. ES Explorer (File Manager), Bluetooth cihazlar arasında dosya cihazlar tarama ve aktarmak için OBEX FTP destekler Dosya
Tek bir tıklama, hafızayı artırmak ve cihazınızı hızlandırmak ile ►Kill görevleri: Saklamak istediğiniz uygulamalar için gözardı listesi, görevleri öldürmek otomatik bildiğiniz mevcut RAM durumunu bildirmek ve ana ekranda kalır basit bir Widget içerir koşuyor. Görev Yöneticisi modülü bu özellik için gereklidir.
►Cache Temizleyici ve Auto-start Yöneticisi: değerli depolama alanı kaplar gereksiz dosyaları silin. Görev Yöneticisi modülü bu özellik için gereklidir.
►Root Explorer: Kök kullanıcıları için dosya yönetimi araçları nihai kümesi. Tüm dosya sistemi ve tüm veri dizinlere erişim sağlar ve kullanıcı izinlerini değiştirmek için izin verir.
►Supports Çoklu Dil: İngilizce, Rusça, Japonca, Korece, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Çekçe, Macarca, Ukraynaca, Tamil, Katalanca, Türk Litvanya, Portekiz ve daha birçok ...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref', musleysa, akflat ve 2 diğerleri

Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
Açıklamasında,söylenen her şeyi yapıyor.Root gerektirmez,fakat teliniz rootluysa sistem uygulamalarına erişmenizede izin veriyor.Ben telimin dosya yöneticisini devre dışı bıraktım.Bunu kullanıyorum,her işimi görüyor.Dediğim gibi bu prosunun, daha gelişmiş modlanmış hali.Her yerde kolay kolay bulamazsınız.Maxicep farkıyla güle güle kullanın

alperen3844

alperen3844

Üye
başka indirme link yokmuydu mega nedir

Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
başka indirme link yokmuydu mega nedir
Mega yı bilen biliyor,playstoreden indirip,açman lazım,gerçi link megaya yönlendirir,telinizde yoksa.Neyse megadan indirmede zorlananlar için,yarın google driverede yükler,link veririm.
Google drive bir müddet sonra telif hakkından dolayı dosyaları siliyor,fakat ben yinede indirmenizde kolaylık olsun diye yükledim ister megadan ister driverden indirin.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Bu uygulamanın en sevdiğim özelliği NTFS biçimli flaşı desteklemesi :)
Mega yı bilen biliyor,playstoreden indirip,açman lazım,gerçi link megaya yönlendirir,telinizde yoksa.Neyse megadan indirmede zorlananlar için,yarın google driverede yükler,link veririm.
Google drive bir müddet sonra telif hakkından dolayı dosyaları siliyor,fakat ben yinede indirmenizde kolaylık olsun diye yükledim ister megadan ister driverden indirin.

Cloud.mail kullanmanı tavsiye ederim. En sorunsuzudur

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Bakalım gorecekmi NTFS Flash ı

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye

Valla bende görüyor. Cihaz rootlu G4 Eskiden Total Commander ile Paragon NTFS eklentisini kullanıyordum.Eğer bu olmyrsa onu kullanabilirsin. Hatta harici harddiski bile görüyor bende. Harddiski ikiye böldüm yarısı NTFS yarısı FAT32 biçimli. İki parçasını da okuyor şu anda

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Valla bende görüyor. Cihaz rootlu G4 Eskiden Total Commander ile Paragon NTFS eklentisini kullanıyordum.Eğer bu olmyrsa onu kullanabilirsin. Hatta harici harddiski bile görüyor bende. Harddiski ikiye böldüm yarısı NTFS yarısı FAT32 biçimli. İki parçasını da okuyor şu anda
Tablette görur ondada otg yok gormes
Telefonu daha önceden Rom root yaptım şuan yok yapmiycam iade ederken sıkıntı çıkar fln
Paragon lada görmüyor ne boktan telefon gmd2 eklentisimi ne uyumsuz teki uyumluda pff

Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
v1.0.6 pro versiyonu ve mod versiyonu çıkmış.Mod versiyonu inceledim,bu güzel temayı kaldırmışlar.normal versiyonu gibi yapmışlar,değişen bir şeyde yok, iyiki bunu siteye ekledim.bir daha bulamayız.teması çok güzel bunun.dosya silerken çıkan o kırmızı kurukafayıda seviyorum,görüntüleriyle bile uygulama ben tam bir hack modum diyor...

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Tablette görur ondada otg yok gormes
Telefonu daha önceden Rom root yaptım şuan yok yapmiycam iade ederken sıkıntı çıkar fln
Paragon lada görmüyor ne boktan telefon gmd2 eklentisimi ne uyumsuz teki uyumluda pff
GMD 2 Otg desteği var. FAT32 flaşı görür ama NTFS için Total Commander ve USB Plugin for Total Commander kullanman gerekir. Ayrıca cihaz Rootlu olmalı. Diğer türlü sadece FAT32 olanı görür

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115

sempaticafe

Üye
Teşekkür ederim.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
GMD 2 Otg desteği var. FAT32 flaşı görür ama NTFS için Total Commander ve USB Plugin for Total Commander kullanman gerekir. Ayrıca cihaz Rootlu olmalı. Diğer türlü sadece FAT32 olanı görür
ya 3 kez servis fişi var iade etmeyi düşündüğümden rootlamadım gm asistan mal mal uygulamalar çıkmış bide bi pürüz çıkar diye
telefon bazen yüksek sıcaklık diyor kapanıyor bide sim giriş yeri biraz sıkışıyor zor cıkıyor hat bide hoporlor titriyor bazı videolarda bunları desek 4.ye gidermi servise para iade olurmu

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
ya 3 kez servis fişi var iade etmeyi düşündüğümden rootlamadım gm asistan mal mal uygulamalar çıkmış bide bi pürüz çıkar diye
telefon bazen yüksek sıcaklık diyor kapanıyor bide sim giriş yeri biraz sıkışıyor zor cıkıyor hat bide hoporlor titriyor bazı videolarda bunları desek 4.ye gidermi servise para iade olurmu
Yüksek sıcaklık deyip kapanması değişimi için yeterlidir zaten.Bence para iadesi için zorla git bi tane LG G4 al kafan rahat olsun.Paralel ithalat olanlarının fiyatı iyice düştü zaten.Olmadı GM5 Plus al

oguzalp44

oguzalp44

Üye
Teşekkür

hayyam482

Üye
Vefasizlar bari satın alinda adamin emeğine yazık olmasın.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Linklerde sorun var inmiyor

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Son düzenleme:
Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
1.0.6 pro mod apk link eklenmiştir Admin konu başlıkları değişmiyor galiba mümkünse siz değiştirin ve 1.0.6 diye...teşekkürler

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ibrahim ok ve musleysa

Üst Alt