Enjeksiyonlu Tofaş Bilgisayarlı Arıza Tespit

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Enjeksiyonlu Tofaş Bilgisayarlı Arıza Tespit
detaylı arayıp tarayıp sonunda buldum :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sonuçları merak ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sonuçları merak ediyorum.
Sonuç Derken Valla Trabzondan Ankaraya Göstermediğim Motorcu Elektrikçi Beyinci Kalmamişti.Bilgisayarda Gaz Potasyometre Arızası Verdi.Zaten En Çok Şüphelendiğim Sensörde Oydu.Daha Doğrusu Motor Isı Sensöründen,Benzin Pompasına Bujilere Kadar Değiştirmediğim Şey Kalmamişi Araçta.Sonunda Bu Parçada 230 Tl Olunca İlk Bilgisayara Bağlatıp Sonra Değiştireyim Dedim Şu An İçin Düzeldi Gibi.Son Olarak Beyini Sıfırlayıp Deneyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sonuç Derken Valla Trabzondan Ankaraya Göstermediğim Motorcu Elektrikçi Beyinci Kalmamişti.Bilgisayarda Gaz Potasyometre Arızası Verdi.Zaten En Çok Şüphelendiğim Sensörde Oydu.Daha Doğrusu Motor Isı Sensöründen,Benzin Pompasına Bujilere Kadar Değiştirmediğim Şey Kalmamişi Araçta.Sonunda Bu Parçada 230 Tl Olunca İlk Bilgisayara Bağlatıp Sonra Değiştireyim Dedim Şu An İçin Düzeldi Gibi.Son Olarak Beyini Sıfırlayıp Deneyeceğim :)
O beyini bulmak kolay mı ?
O kadar parça değiştirdin şurda bir konu açsaydın fikir sunsaydık güzel olurdu.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
O beyini bulmak kolay mı ?
O kadar parça değiştirdin şurda bir konu açsaydın fikir sunsaydık güzel olurdu.
Beyinin Sıfır Yokta Çıkmasını Anca Bulursun.Beyinle Alakalı Sorunum Yok.Şimdi Araç Elektronik Haberleştiği İçin Eski Parçanın Çalişması Dengesiz Oldugu İçin Beyin Ona Göre Ateşleme ve Yakıtı Ayarlıyordu.Yeni Sensör Takıldıgında Kalibrasyon Yapılması Lazım.Bende Onu Yapacağim Son Olarak.Eskiden Araç Hiç Çalişmiyordu Benzinde Dengesiz Çalışıyordu Şimdi Düzeldi Desem Yeridir Artık Çalişmama vs Yok Araç Bayaği Bir Toparladı.

Üst Alt