enCam v1.0.2 5800 Kamera Kalitesini Yükseltin...

Sponsorlu Bağlantılar

general856

Üye
arkadaaş sertifika nasıl yapılırrrrrrr bana mesaj atıversene:oke:

5800 cı

5800 cı

Üye
Sağol nadir abi yükleyip reset attım bi çekiyim dedim aynı geldi meğersem netliği yüksek yapmak lazımmış öyle yapıp denedim harika oldu teşşekkür ederim :)

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

serdar3435

Üye
kamerası 5mp olanlar yüklemesin kamerası 3mp olur

gokkurt

gokkurt

Üye
5800'da programı yükledikten sonra video çekimleri bulanık oluyo netlik veremiyorum

mevlut40

Üye
sertifikalama işlemi nasıl oluyor?

İskenDer™

İskenDer™

Üye
Teşekkürler

mangdaşire

mangdaşire

Üye
nadir abi yükledim,evet fotograf kalitesinde bi artış var.ama video kalitesinde düşüş var.

cebim

Üye
Bu neki yaw N79 a yüklesem kamera kalitesi artarmı hem bu dediğiniz netlik kazandırmak mı oluyor tam anlamıyla ne bu ben misal şöyle bi resim çektim onun gibi bişey mi bu dediğiniz

The CoRRe

The CoRRe

Üye
Nadir Abi Bn Bu Programı 5250'ye Kurdum Sonra Tel Rest Attm Programı Bulamadım .s

kırıkhançer74

kırıkhançer74

Üye
teşekkürler..

thiki

Üye
öncelikl teşekkürler. Ben yuklerken sertifika hatası aldım nasıl yapıcaz ?

HideSystem

HideSystem

Üye
telefonum hackli sorunsuz şekilde kurdum denedim gerçekten sonuç gözle görünür derecede fark ediyor yani kesinlikle işe yarıyor sağolasın kardeş Allah razı olsun

seri1618

seri1618

Üye
sagol kardeş allah razı olsun da bişe soracam cevapşarsan sevinirm..bu 5800 da kamera ayarları sabit kalmıyor.kameradan çıkıp yeniden başlatınca ayarlar sıfırlanıyooo.. biçözümün var mı lütfennn:()söle

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sagol kardeş allah razı olsun da bişe soracam cevapşarsan sevinirm..bu 5800 da kamera ayarları sabit kalmıyor.kameradan çıkıp yeniden başlatınca ayarlar sıfırlanıyooo.. biçözümün var mı lütfennn:()söle
maalesef çözümü yok..

banasenuzaksn

Üye
ben tlfnu yeni aldım o yüzden tam bilmiyorum
nasıl sertifikalıyacağım söyler misiniz?

seri1618

seri1618

Üye
kardeş bu verdigin programı sertifikaladm ama şimdide güvenli olmayan uygulama diyo..tel hack li degil ondan mı .)acaba???????:hmmm

alone45

alone45

Üye

Çözümü var tabiki kameraya girip sahne modu ayarlarına giriyosun orda kullanıcı tanımlıya gırıp ayarlarını yapıyosun kayıt ediyosun işlem tamamdır =)

iLkeeR_27

Üye
Link Kırık :S

Üst Alt