En Ucuz Numarayı Nasıl Alabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
En Ucuz Numarayı Nasıl Alabilirim
Merhaba arkadaşlar. Ben bazı yerler de hesap onaylaması için 2. bir numara almayı düşünüyorum. O yüzden en ucuz hangi operatörden hangi paketi alabilirim? Muhtemelen faturasız olması lazım 6 aya kadar hiçbir şey yüklemesem hat kapanmıyor diye biliyorum

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bimcell diye biliyorum ki o da elli liranın üzerinde olsa gerek. Daha ucuzu varsa belki dijital sim servisleri olabilir.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Dijital sim servisi nasıl oluyor

Pek denemedim. Virtual Sim adlı uygulama ve muadilleri var. Kiminin hizmeti kötü, kiminin iyi. Denemen lazım. Sistem şöyle işliyor: Uygulama üzerinden ya tek seferlik ya da düzenli ödeme yaparak özel numara satın alıyorsun. O numaraya gelen mesajları da söz konusu uygulama üzerinden görüyorsun. Aslında free SMS number diye googlede arattiginda bunu bedava yapan siteler çıkıyor ama oraları pek çok kişi kullandığı için numaralar güvenli değil. Zaten tutarlı çalıştıkları da söylenemez. Sen virtual Sim uygulamasını araştır istersen. Fiyat uyarsa ve yorumlar kafana girerse kullanırsın.

PALA.

PALA.

Üye
Bimcell 65 lira.
Diğer bir yol birinden hat deviralbilirsiniz masrafı ne olur bilemiyorum. Deviralınan hattın operatörüne sorun...

Fatih BaKeR

Üye
Vereyim numaramı bana gelsin mesajlar. Ayda yılda bir mesaj ise uğraşmayın.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Pek denemedim. Virtual Sim adlı uygulama ve muadilleri var. Kiminin hizmeti kötü, kiminin iyi. Denemen lazım. Sistem şöyle işliyor: Uygulama üzerinden ya tek seferlik ya da düzenli ödeme yaparak özel numara satın alıyorsun. O numaraya gelen mesajları da söz konusu uygulama üzerinden görüyorsun. Aslında free SMS number diye googlede arattiginda bunu bedava yapan siteler çıkıyor ama oraları pek çok kişi kullandığı için numaralar güvenli değil. Zaten tutarlı çalıştıkları da söylenemez. Sen virtual Sim uygulamasını araştır istersen. Fiyat uyarsa ve yorumlar kafana girerse kullanırsın.
Türkiye numarası olacak hocam dediğinizi biiyorum ama o olmaz
Mesaj birleştirildi:

Bimcell 65 lira.
Diğer bir yol birinden hat deviralbilirsiniz masrafı ne olur bilemiyorum. Deviralınan hattın operatörüne sorun...
65 Lira olan nedir? Veya ilk faturalı olarak alsam tarifeyi sonra faturasıza geçirsem oluyor mu

PALA.

PALA.

Üye
Türkiye numarası olacak hocam dediğinizi biiyorum ama o olmaz
Mesaj birleştirildi:

65 Lira olan nedir? Veya ilk faturalı olarak alsam tarifeyi sonra faturasıza geçirsem oluyor mu
Faturalıyı bilmiyorum, bimde faturasız hat 65 lira.

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bimcellde faturalı var mı, hiç duymadım. Bahsettiğim uygulamalarda özel olanlar içinde Türk numaraları var mı onu da bilemiyorum. En garantili yolu istiyorsan bence gidip bimcellden bir hat al. Tabii şebeke durumundan memnun kalirsan. Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Erkin_Cankut

Erkin_Cankut

Üye
Bimcell de faturalı yok...pttcell bol internetli faturalı tarifeleri var.

• Beğen
Tepkiler: Samizel Destan
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
İstersen letgoda devirli hatlar var aldığın gibi devredersin ucuza gelir.(30 tl civarı)

• Beğen
phasan

phasan

Üye
arada bazen vodafone de yeni hatlar 20 tl de alınabiliyor bazen bayiler kampanya yapabiliyor

• Beğen
merto3461

merto3461

Üye
bimcell e bir bakın isterseniz

• Beğen

Üst Alt