EN İYİ NES OYUNLARI VE EMİLATÖR AYNI PAKETE (Cepten ateri oyna)

Sponsorlu Bağlantılar

quad4core

quad4core

Üye
    Konu Sahibi
EN İYİ NES OYUNLARI VE EMİLATÖR AYNI PAKETE (Cepten ateri oyna)
Uzun süredir forumda araştırıyorum atari oyunlarını çalıştırmak için çok sayıda emilatör var ama oyunları yok.Bende sizin için en iyi atari oyunlarını ve GPfce emilatörünü aynı pakette birleştirdim.Bu sayede cepten atari oynamak çok kolay.

WİNRAR DOSYASININ İÇİNDEKİ DOSYALARI HAFIZA KARTINIZA ÇIKARIN 'emilatör' yazan dosyanın içindeki programı kurun proğrama girip "C" tuşuna basın "load new rom"oradan oyunları seçerek oynamaya başlayın.

PROĞRAM SERTİFİKA HATASI VERMEZ DİREK YÜKLE.DENENEN CİHAZLAR N73 - N95 8GB - 6110 NAVİGATOR

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yavuzsaroglu, yunusemre82, dostam ve 30 diğerleri

exen1986

exen1986

Üye
Tek kelime ile harika bir paylaşım, E63'te sorunsuz çalıştır, içinde süper oyunlar var.

vasor

Üye
mükemmel ötesi hll sana kardes bide su tus ayarları nerden yapılıo yrntlı anlatrmsn

quad4core

quad4core

Üye
    Konu Sahibi
Tuş ayarları için "C" tuşuna basıyosun ordan Controls > Player 1 > oradan "A" ve "B" seçeneklerini değiştirerek istedigin tuşu koyabiliyosun

flybyblue

flybyblue

Üye
kardeş çok güzel N86 8mp de çalıştı çok teşekkür bu oyunları çok özlemiştim:hoba::hoba::hoba: kutluyorum seni

quad4core

quad4core

Üye
    Konu Sahibi
Beğendiğine sevindim iyi eğlenceler

disk

disk

Üye
gerçekten çok güzel olmuş eline sağlık

nickname25

Üye
hay Allah razı olsun

emresakin

Üye
teşekürler kardeş emeğine sağlık

ceylan58

Üye
sağol ortak güzel paylasımm =)

• Beğen
Tepkiler: tarçın_s
sabri04x

sabri04x

Üye
helal olsun süperrrrsin vnes;ten cok daha iyiiiiiiiii:oke:

exen1986

exen1986

Üye
Arkadaşlar bu sistem için türkçe tsubasa yükledim, direk romların içine atıp çalıştırabilirsiniz.

quad4core

quad4core

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu sistem için türkçe tsubasa yükledim, direk romların içine atıp çalıştırabilirsiniz.

Tsubasa İçin Teşekkürler :oke:

lkzfr

Üye
süper ötesi

stainless steel

stainless steel

Üye
güzel deneyelim bakalım

hsn6262

hsn6262

Üye
oyunlar 10 numara valla hele mario nes hastasıydım o oyunun. neyse teşekkürler devamını bekleriz :oke:

tc-forum

Üye
cok tesekkurler dostum

serecans

serecans

Üye
tesekkurler

Üst Alt