en iyi erkek parfümü

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bu ne suratsız suratsız yazı böyle ya... İnsan bir smiley kullanır :dry:

Neyse, o yıllarda kalkmıştı bu tedavülden... Sonra gene geldi ülkeye... Şu anda da bulmak kolay değil de, artık gelişen teknolojinin yardımıyla erişiyorsun bir şekilde...
Tavsiye ederim, odunsu bir koku. Tam benim gibi odunlara göre :ehe
Ooo kendin için en doğal parfümü buldun yani.. Görürsem deniyecem. Smiley kullanmayınca sanki laf çakmaya çalışıyor gibi oluyor yahu..

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Hacı Şakir Renksiz Sabun..

• Beğen
Tepkiler: KsmCN ve İhtiyar.
maxirabit

maxirabit

Üye
Son yıllarda kışın genelde pas rengi şişe olan carolina herrera 212 sexy men, bir ara calvin klein crave kullandım yaz kokusu olarak ama meğer onun adı çıkmış sonra bıraktım. Çok önceden angel man bağımlısıydım, teyzemin parfüm alerjisi yüzünden onu kullanamaz oldum. Elimin altında hep olan deodarant var, o da axe dark tempetion ama sıvı olanını kullanıyım dedim, onun kokusu yanık çikolata olmuş, el altında stok olarak bulunduruyorum.
Geçen farklı parfüm seçeyim dedim, boynere gittim, görevli ne tür koku öneriyim size dedi, baharatlı dedim, kepapçı gibi kokan parfüm önerdi :D

bilişimcii

bilişimcii

Üye
Ahhahah hacı şakir mi? :D

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
ben buraya arko traş kolonyası yazmışım hala sözümün arkasındayım :D hadi bide avon 015 attract olsun

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
afrodizyak feromon parfüm

ukranian

Üye
One million der gecerim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arslan3332

arslan3332

Üye
Şöyle eski konuları hortlatmayın ilk mesajda ki 30 mart 2010 tarihini 30 mart 2020 olarak okudum kısa süreli paradoksa girdim :kıskıs:

Üst Alt