En İyi Antivirüs Programı Hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Antivirüs Yazılımı Hangisi ?

• Kaspersky

Kullanılan: 76 32.8%
  • Bitdefender

Kullanılan: 7 3.0%
  • Avira

Kullanılan: 12 5.2%
  • Eset

Kullanılan: 70 30.2%
  • Norton

Kullanılan: 17 7.3%
  • Avast

Kullanılan: 26 11.2%
  • AVG

Kullanılan: 13 5.6%
  • G-Data

Kullanılan: 4 1.7%
  • F-Secure

Kullanılan: 1 0.4%
  • Panda

Kullanılan: 4 1.7%
  • Comodo

Kullanılan: 2 0.9%
  • FortiCilent

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    232
omer.talha

omer.talha

Üye
360 total securuty hem ücretsiz hem tüm vürüsleri silio :)

The Pancar

The Pancar

Üye
Antivirüs kullanmıyorum,kaliteli temizlik programlarına yönelin.

Rygebin

Rygebin

Üye
Hiçbir antivirüs programına gerek yok. Hem ramimi yiyor. Hemde trojanları yenemiyor. Virüs olmayana virüs diyor.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
Aynen en iyi kullanıcı sizlersiniz babacanlarım programları kullanmak yerine daha dikkatli olun yeterli yada linux Kullanıcıları olun babacanlarım

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kesinlikle Eset :oke:

cihanata_1

cihanata_1

Üye
comodo öneririm programlar bilgisayarda senden izinsiz hiçbir işlerm yapamıyor çok başarılı:)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ASC temizlik programı :oke:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ccleaner en iyisi

technogamer2345

Üye
ASC veya CC antivurus degil,bakim programi.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Hiçbir antivirüs programına gerek yok. Hem ramimi yiyor. Hemde trojanları yenemiyor. Virüs olmayana virüs diyor.
Son cümleye katılıyorum :angry: Ben eset nod32 kullanıyorum oynadığım bir oyunun steam.api.dll dosyasını her seferinde virüs diye algılayıp siliyor :angry: bende o oyunu oynayacağım zaman eseti devre dışı bırakıyorum napıyım :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
Son cümleye katılıyorum :angry: Ben eset nod32 kullanıyorum oynadığım bir oyunun steam.api.dll dosyasını her seferinde virüs diye algılayıp siliyor :angry: bende o oyunu oynayacağım zaman eseti devre dışı bırakıyorum napıyım :kıskıs:
O zaman da antivirus programının anlamı kalmamış oluyor :ehe :ehe

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ayarlarda tarama dışı bırakılacak klasörler diye bi secenek var mübarek kullansana :ehe

___kaptan___

___kaptan___

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve kaankulahli
punisioner92

punisioner92

Üye
şu adrese bak kendin seç

technogamer2345

Üye
Antivirüse gerek yok bir Ccleaner temizlik programı olarak yeter demek istedim. Yoksa işlevini biliyoruz zaten :islik

Konu ne birader pc verimliligimi en iyi en ideal antivirus programimi yoksa kafaniza eseni yazin mi ? CC en iyisi demissin ne bakimdan iyi o bile belli degil . . .

technogamer2345

Üye

Bessar32 yi kullanma 360 Total Security daha iyi. :) Versiyon 7yle daha daha iyi oldu.Yuklediginde farkini gorecek ve hissedeceksin.

Üst Alt