En iyi ANFi ve subwofer BASS hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
En iyi ANFi ve subwofer BASS hangisi?
Herkese selamlar Arkadaslar. Yeniyim ve Bilgim çok az . Yardımcı olursanız sevinirim.
1000wat 30cm ve üzeri bass
1500 ve üzeri 4 kanal Anfi.
ARACIM YENİ CLiO 4 Sport Tourer 2013

Jbl ve Pioneer diyenler var. Kickerde tavsiyeler arasında

Son düzenleme:

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Daha iyileri elbette var ama ben bu ikisi arasında kalsam tercihim JBL den yana olurdu. Mediamarkt varsa yaşadığın yerin yakınlarında oraya bir uğra derim. Komponent sistemler de mevcut. Amfi,Subwoofer,Mid falan paket şeklinde sunuyorlar ve montajını da yapıyorlar. Fikir verme açısından aracın marka ve modelini bir de şuan üzerinde nasıl bir sistem olduğunu öğrenebilir miyim?

theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
Vatanda sadece Pioneer bass var

Son düzenleme:
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Sen aracın orjinaliyle pek oynama aracın teybi ve kendi hoparlör sistemi üzerinde dursun biz sadece 25 cmlik bir subwoofer ve ona yetecek bir amfi ekleyelim araca. Çok da tatlı bir ses alırsın. JBL düşünebilirsin tavsiye ederim işini görür. Dediğim gibi Mediamarkt gibi elektronik marketlerde komponent sistemler mevcut. Eğer yakınında böyle bir yer varsa git yardım al derim. Anlatırsın derdini gösterirsin aracını adamlar sana ihtiyaçların çerçevesinde gerekli yardımı yaparlar.Hem montajını da yapıyorlar. Garanti iade gibi durumlarda da kafan rahat olur.

• Beğen
Tepkiler: theyunus
theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok sağol bu benim İcin çok iyi oldu

Son düzenleme:
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Rica ederim :) Sen araç teybini araç kolonlarını falan hiç kurcalama, araç zaten yeni orjinalini hiç bozma. Bagaja orta halli bir subwoofer koyduk mu işlem tamam gibi. Ya sen zaten aklına koymuşsun araca bir ses sistemi yaptırmayı. Şimdi bagaja subwoofer attık diyelim baktın senin aracın orjinal hoparlörleri subwooferın yanında zayıf kaldı. O zaman bir de mid takımı ekleriz. Olur biter. Bilmiyorum ben böyle düşünüyorum. Aracın orjinalini bozma noktasına gelirsek; Çok profosyonel bir sistem kuracak olsan araçta ne kolon ne teyp bırakır herşeyi sökeriz ama inan ki gerek yok orta halli bir bass işini görecek eminim. Gizli bölme sana pek engel çıkarmayacak gibi.

theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
İnsallah hayırlısı yarın gidip bakayım bir :-)

theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
Mediamarkta tan hangi ürün tavsiye edersiniz

Son düzenleme:
theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
En iyi Marka Anfi hangisi oluyor
Sıralama olarak.....

Son düzenleme:
theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
JBL markalar nasıl. Nerelerden bulunabilir

Son düzenleme:
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Alpine sağlamdır ama eski bir JBL'de fazlasıyla işini görücektir, ben fazla para harcamamanız açısından JBL i tavsiye ediyorum size fakat 750 tl Alpine/Sony kombinasyonu için de uygun fiyat yani

• Beğen
Tepkiler: theyunus
theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
Pioneer bass. Vatanda kampanyali fiyatla 176 TL. Son 1 tane kalmış
Media markette de JBL 200 TL

Son düzenleme:
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Mediamarkta bu fiyat olan Sony subwofer Bass

Vatanda kampanyali fiyatla 176 TL
Son 1 tane kalmış
Sizce nasıl olur

Media markette de JBL 200 TL
Yukarıda resmi var

176 tl olan hangisiydi anlamadım

theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
Pioneer bass 30cm bir üstte resmi var

Son düzenleme:
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Heh çok iyi :) Pioneeri al sen, bir arkadaşımda var onda bir eski model clio var midemizi ağzımıza getiriyo yani :)

theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
Fiyatı nasıl iyi mı?

Son düzenleme:
theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
Senden başka yorum yapan yok.... Ben çok bilen olur diyordum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Orasını bilemiyorum valla :) Geçmişten beri ilgi duyarım ses sistemlerine uzmanı değilim tabi ama az çok anlarım yine :) Yardımcı olmaya çalıştım size olabildiysem ne mutlu bana :)

theyunus

theyunus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir öneri verin bana yahu :-)

Son düzenleme:

Üst Alt