En Çok Kullanılan Tarayıcıların Artıları ve Eksileri

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
En Çok Kullanılan Tarayıcıların Artıları ve Eksileri
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Abone olmayı unutmayınız.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Müzik güzel olmuş bu sefer :)

Video da ram konusunda firefox fazla, chrome az kullanır görünüyor.
Açık konuşmak isterim ki, chrome tarayıcısını kullanan T.C. vatandaşlarına para ödemesi yapması gerekir.
4 gb ram sadece onun için takılsa yeridir, kaç para ulen 4 gb ram diye sormak hakkımızdır.

Firefoxa gelirsek, ona 1 gb güle oynaya yetiyor, hatta ben 500 mb üzerine bile kolay kolay çıkmıyorum, o da youtube videolarında oluyor.
Şuan 3 sekme açık 200 mb civarı kullanılan bellek miktarı daha ne kadar tasarruflu olabilir ki ? Dar gelirli vatandaşın dostu bir tarayıcı :)

Tarayıcıda ram miktarı belirleyen unsurların başında eklentiler gelir...
Firefoxda diğer tarayıcılardan farklı uyuzluklar vardır, tanımlayamazsınız bile o derece.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Müzik güzel olmuş bu sefer :)

Video da ram konusunda firefox fazla, chrome az kullanır görünüyor.
Açık konuşmak isterim ki, chrome tarayıcısını kullanan T.C. vatandaşlarına para ödemesi yapması gerekir.
4 gb ram sadece onun için takılsa yeridir, kaç para ulen 4 gb ram diye sormak hakkımızdır.

Firefoxa gelirsek, ona 1 gb güle oynaya yetiyor, hatta ben 500 mb üzerine bile kolay kolay çıkmıyorum, o da youtube videolarında oluyor.
Şuan 3 sekme açık 200 mb civarı kullanılan bellek miktarı daha ne kadar tasarruflu olabilir ki ? Dar gelirli vatandaşın dostu bir tarayıcı :)

Tarayıcıda ram miktarı belirleyen unsurların başında eklentiler gelir...
Firefoxda diğer tarayıcılardan farklı uyuzluklar vardır, tanımlayamazsınız bile o derece.
Düşük sistemlerde (1gb ram) firefox zor çalışırken chrome daha iyi çalışıyor.

• Düşünceli
Tepkiler: PALA.

Üst Alt