En çok beğendiğiniz dizi hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
True Detective
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
2 Broke Girls
Two and a Half Man

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
ekip 1 şevkat tepe :D polis olunca :D

firat996

Üye
True Detective kalite kokuyor ki gerçekten çok başarılı ve kaliteli. Özellikle Matthew McCoughney oyunculuk dersi veriyor.

Two and a Half Men ise bildiğimiz gibi.Diziyi Alan götürüyor.

Sherlock'ta kaliteli bir yapim. Benedict Cumberbatch Hollywood'un yeni yildızı ve gercektende iyi oyunculuk sergiliyor.

Game of Thrones ise efsaneler arasına adını yazdırdı.Oyuncu kadrosu ve kalitesi tartışılmaz.

En son olarak ise bir efsanenin oynadığı House of Cards. Kevin Spacey zaten bir efsane bu dizide ise yine oyunculuk dersi veriyor.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Amarus

Amarus

Üye
True Detective bu aralar favorim Matthew McCoughney'in oyunculugu o kadar iyi ki sizde yaşıyosunuz olayı kullandığı repliklere girmiyorum bile yaptıgı felsefi çıkarımlar taş çıkartacak cinsten,2.sezonu bekliyorum umarım böyle devam edilir

ANIL

ANIL

Admin
True Detective bu aralar favorim Matthew McCoughney'in oyunculugu o kadar iyi ki sizde yaşıyosunuz olayı kullandığı repliklere girmiyorum bile yaptıgı felsefi çıkarımlar taş çıkartacak cinsten,2.sezonu bekliyorum umarım böyle devam edilir

Malesef yeni sezonda Matthew olmayacak. Başka bir hikayeden devam edilecek sanırım.

Amarus

Amarus

Üye
Malesef yeni sezonda Matthew olmayacak. Başka bir hikayeden devam edilecek sanırım.
Ah evet öyle bir şey duymuştum ama kesinliğinden emin değildim teşekkürler o zaman umarım replikler sağlamlıgıni korur diyelim

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Bu aralar Kardeş payı :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Kurtlar Vadisi Pusu.

Türk-X

Türk-X

Üye
Fazla dizi izlemem ama son 3 haftadır Kardeş Payı'nı kaçırmıyorum :yuru

frdgngr

frdgngr

Üye
Game of thrones , the walking dead , supernatural , being human , m.yüzyıl :thumbup:

codblackops2

codblackops2

Üye
Agents of s.h.i.e.l.d,the walking dead,game of Thrones

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
kvp medcezir kardeş payı

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Çocuklar duymasın,Seksenler,Kara para aşk,Kvp,Medcezir Ve Arka sokaklar

#suseninhayatınhayatınasahipçık

mugemugemuge

mugemugemuge

Üye
Bu aralar yeni dizilere başladım "perception" ve " true detective" dikkatimi çekti izlemeye devam ediyor ve tavsiye ediyorum :-)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
kardeş payı ,kvp, medcezir, çocuklar duymasın

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Kara para aşk harika ya şu an büyük zevkle izliyorum

phasan

phasan

Üye
Emanet ve ılanların öcü memleketimin dizisi