En Çok Aranan WebOs Oyunları Güncel Linkler Bulamadığınız Oyunlar ;

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xcoskunx

xcoskunx

Üye
    Konu Sahibi
En Çok Aranan WebOs Oyunları Güncel Linkler Bulamadığınız Oyunlar ;
CLOCKWORK:

ANGRY BIRDS:

ANGRY BIRDS SEASON:

ANGRY BIRDS RIO; YENİ

R.THUNDER 2:

SIMS 3:

FIFA 2010:

BRODHERS IN ARM:

FAMILY GUY:

HEROES OF SPARTA:

NFL 2010:

MINI GOLF:

NEED FOR SPEEDUNDERCOVER:

OREGON TRAIL:

N.O.V.A. :

REAL SOCCER:

BLADES OF FURY:

ASSASIN CREED:

ASPHALT 5 :

DRIVER:

OYUNLARIN RARŞİFRESİ:

www.maxicep.com

PAYLAŞIM YAPMAKYASAKTIR EMEĞE SAYGI.

WebOs güncellemesi:

BİLMEYENLER İÇİN KURULUM:

İNDİRDİĞİNİZ wgames klasörünü n900 bilgisayarınıza bağlayarak yığın bellek moduna alın .documents klasörüne atın fakat dikkat edin winrar dosyayı çıkartırken 2 kere wgames klasörü yaratıyor biz sadece wgames ve ardındaki dosyaları içine atacağız ben filebox isimli dosya yöneticisi programı kullanıyorum n900 depodan temin edebilirsiniz.

Telefonunuza kopyaladığınız wgames klasörünün içindeki (games info) klasörünü ve wgames_pl_PL.qm dosyasını filebox aracılığıile telefonumuzdaki

/usr/share

klasörünün içineatıyoruz ve işlem tamam.

Telefonunumuzu kapatıp açtğımızda webos içinde listede olmayan oyunların geldiğini göreceksiniz.

WebOs ve Filebox programını depodan temin edebilirsiniz.

indiirmiş olduğunuz oyunları n900 ana dizininde örneğin;

(N900 Game) klasörü açıp winrardan çıkardığınız (.lib) uzantılı dosyaları içine atın.

Telefonu usb bağlantısını çekin yoksa oyunlar nerde diye sormayın :)

Telefondan WebOs çalıştırın açılan seçeneklerden en üstte ortada olan WebOs Games

yazısına tıklayın SETTINGS yazan yere tıklayıp oyunları attığınız klasörü Downloads Dir seçerek

/home/user/MyDocs/N900GAME

klasörünü seçin veişlem tamam install/uninstal yerine tıklayın telefona attığınız oyunun adını bulup

Install yazan yere tıklayarak kurun kurulum otamatik olucak kurulum bittikten sonra Play tıklayarak oyun başlayacaktır başlamazsa eğer telefonu kapatıp açındüzelecektir.

xcoskunx
Anlatım ve linkler tarafıma aittir kesinlikle başka bir forumdan alıntı-çalıntı yapılmamıştır.
İYİ FORUMLAR.

drangela61

drangela61

Üye
buradaki oyunlarin uzantisi ne..?
deb degil mi yani direkt oyunun uzerine tikladigimizda kurulmasi gerekmiyor mu..?

osmanayman

osmanayman

Üye
Deb değil "ipk" uzantılı.. wgames programını yükleyip "ipk" uzantılı oyunları yüklemizi sağlıyor... İstediğiniz oyun varsa link verebilirim... (ipk uzantılı)... Direk link (bekletmez)... :oke:

drangela61

drangela61

Üye
himm ya bu deb uzantili palm oyunlari var ya onlar iyi oluyor direkt kuruyorduk simdi bu biraz karisik oldu peki dediginiz wgames programini indirdigimde bu oyunlardan herhangi birini de indirdigimde direkt oyunu kurabilecek miyim yoksa basa bir islem yapmam da gerekiyor mu..? eger kurulum cok zor degilse mac oyunlarini indirip denemeyi isterdim... saygilar

osmanayman

osmanayman

Üye
Kurulum zor değil... İndirdiğiniz ipk uzantılı dosyayı telefonda istediğiniz bir yere atın... Örneğin; Real Soccer 2010 ipk indirdiniz diyelim, bunu telefona atın, wgames pogramına girip Real Soccer 2010 u tıklayın, dosyayı attığınız yere gidip üzerine tıklayın otomatik yükleme başlayacaktır... İster wgames üzerinden, isterseniz menüden seçip oynayabilirsiniz... Oyunları MyDocs/Games dizinine kurar... Gerekli gördüğüm programlardandır... Çünkü hawx'ın deb uzantılı olanı sorun verebilir... Ama wgames ile kurarsanız bir sorun yaşamazsınız...:oke:

drangela61

drangela61

Üye
eyvallah hocam ilgin ve yardimin icin sagolasin
en kisa zamanda oyunlari indirip denemeye calisacagim ;)

drangela61

drangela61

Üye
hocam bu arada bir maruzatim olacak:
az once wgames adli programi yukledim henuz oyun indirip denemedim ama beni sorunum cok baska:
media oynaticim komple sifirlanmis yani calma listeleri sifirlanmis videolar tekrardan duzenlenmis neden oldu bilmiyorum ama bu prgorami8yukledikten sonra oldu sizce herhangi bir baglanti olabilir mi bu ikisi arasinda daha once boyle bir seyle karsilasan var mi neden boyle oldu cok merak ettim...
cevabinizi bekliyorum
saygilar...

osmanayman

osmanayman

Üye
hocam bu arada bir maruzatim olacak:
az once wgames adli programi yukledim henuz oyun indirip denemedim ama beni sorunum cok baska:
media oynaticim komple sifirlanmis yani calma listeleri sifirlanmis videolar tekrardan duzenlenmis neden oldu bilmiyorum ama bu prgorami8yukledikten sonra oldu sizce herhangi bir baglanti olabilir mi bu ikisi arasinda daha once boyle bir seyle karsilasan var mi neden boyle oldu cok merak ettim...
cevabinizi bekliyorum
saygilar...

Media player da müzik vs görünmüyor mu yani? Eğer sorun buysa böyle bir sorun var çözümü de vardı... Ama bu programla(wgames) alakasının olacağını sanmıyorum... Belki biliyorsunuzdur ama yine de yazayım; müzik player olarak "Some Player", video player olarak da "sib"i öneririm... "sib" mplayerı kullanır. Gösterişsiz bir arayüzü vardır ama pratik ve seridir. Some Player ile tag düzenleme, ekolayzır özelliklerini kullanabilirsiniz...:oke:

drangela61

drangela61

Üye
Media player da müzik vs görünmüyor mu yani? Eğer sorun buysa böyle bir sorun var çözümü de vardı... Ama bu programla(wgames) alakasının olacağını sanmıyorum... Belki biliyorsunuzdur ama yine de yazayım; müzik player olarak "Some Player", video player olarak da "sib"i öneririm... "sib" mplayerı kullanır. Gösterişsiz bir arayüzü vardır ama pratik ve seridir. Some Player ile tag düzenleme, ekolayzır özelliklerini kullanabilirsiniz...:oke:

yok hocam muzikler ve videolar gorunuyor ama calma listeleri falan sifirlanmis hani sk calinan yeni calinanlar var ya onlar sifirlanmis halbuki benim surekli dinledigim sarkilar vardi sk calinanlarda bir de videolar yeni eklenenlere gore siralaniyordu ya onlar da sifirlanmis kendi kafasina gore bir siralama yapmis yani sanki telefona format atmisim da tum dosyalari yeniden telefona atmisim gibi olmus neyse artik yapacak bisey yok...
ben kmplayere kullaniyorum sibi kurmustum ama cok begenmedim zaten kmplayerdan da bi artisi yok ama dediginiz some playere deneyecegim belki ekolayzir ile sesi artirabilirim bakalim ;)

drangela61

drangela61

Üye
hocam bu arada wgames programinda bir suru oyun var ama ben nerden bulacagim hepsini..?
yardimci olur musun..?

bulentster

bulentster

Üye
Ellerine sağlık çok güzel çalışıyor.Daha değişik oyunları yüklersen onlarıda indireceğim.Ayrıntılı anlatımın içinde ayrıca teşekkür ederim

xcoskunx

xcoskunx

Üye
    Konu Sahibi
istediğiniz bir webos oyun olursa paylaşırım en çok aranan oyunları paylaştım. işim gereği internete pek giremiyorum az önce angry birds rio ekledim eklemeyi unutmuşum, bu konu 20 oyunla kalmayacak dahada ekleyeceğim. yorumlarınız için ise herkese ayrıca :tşk:.

osmanayman

osmanayman

Üye
hocam bu arada wgames programinda bir suru oyun var ama ben nerden bulacagim hepsini..?
yardimci olur musun..?

Ellerine sağlık çok güzel çalışıyor.Daha değişik oyunları yüklersen onlarıda indireceğim.Ayrıntılı anlatımın içinde ayrıca teşekkür ederim

Buyrun kardeşlerim bazıları burada + HD Oyunlar:

Şunu belirteyim bütün oyunlar çalışmıyor wgames programındaki oyunları indirip yükleyebilirsiniz sadece... Daha fazla oyun için link eklerim yakında, siz de dosyaları indirip filebox ile gerekli yere atın wgames'e girin ve yükleyin... Selametle...:oke:

NOT: HD oyunları tavsiye ederim... Kodlarla uğraşıp yüklemeyi düşünürseniz: http://www.maxicep.com/nokia-maemo-oyun/webos-hd-oyunlar-n900-daha-ne-yapsin-542139.html

drangela61

drangela61

Üye
eyvallah hocam guzel oyunlar var orda hatta yanilmiyorsam programlar da var ama bilmiyorum programlari calistirabiliyor muyuz..?
gerci isimlerden de neyin ne oldugunu tam anlayamadim ama bikactanesi guzel oyunlardan da ozellikle asphalt6 iyiymis ;)
hele bi deneyip gorelim bakalim daha nasip olmadi oynamak iki tane oyun indirdim rar seklinde birinci mesajdakilerden ama xarchiver acmad o rarlari pc basinda halledecem artik yapacak bir sey yok...

edit: ama maalesef asphalt6 yi oynayamayacagiz cunku program desteklemiyor :(

----------Eklendi @ 20:05:33 ---------- Yazıldı @ 19:49:47 ----------

xcoskunx@

monopoly
world series of poker

bu oyunlari da yuklersen cok sevinirim simdiden eline saglik...

osmanayman

osmanayman

Üye
Bir de torrent vereyim isterseniz, bütün oyunlar:

Asphalt 6 ne yazıkki çalıştırılamıyor "Segmentation Fault" hatası veriyor... |-)

Selametle...:oke:

• Beğen
Tepkiler: bulentster
bulentster

bulentster

Üye
Selam...
Birşey sormak istiyorum . WebOS Games listesinde olmayan oyunları nasıl yükleyeceğiz .
Mesela AngryBirds Rio oyununu vermişsin ama WebOS Games listesinde yok.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
.

xcoskunx

xcoskunx

Üye
    Konu Sahibi
Selam...
Birşey sormak istiyorum . WebOS Games listesinde olmayan oyunları nasıl yükleyeceğiz .
Mesela AngryBirds Rio oyununu vermişsin ama WebOS Games listesinde yok.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
.

WebOs güncellemesi:

İNDİRDİĞİNİZ wgames klasörünü n900 bilgisayarınıza bağlayarak yığın bellek moduna alın .documents klasörüne atın fakat dikkat edin winrar dosyayı çıkartırken 2 kere wgames klasörü yaratıyor biz sadece wgames ve ardındaki dosyaları içine atacağız ben filebox isimli dosya yöneticisi programı kullanıyorum n900 depodan temin edebilirsiniz.

Telefonunuza kopyaladığınız wgames klasörünün içindeki (games info) klasörünü ve wgames_pl_PL.qm dosyasını filebox aracılığıile telefonumuzdaki

/usr/share

Telefonunumuzu kapatıp açtğımızda webos içinde listede olmayan oyunların geldiğini göreceksiniz.

(N900 Game) klasörü açıp winrardan çıkardığınız (.lib) uzantılı dosyaları içine atın.

Telefondan WebOs çalıştırın açılan seçeneklerden en üstte ortada olan WebOs Games

yazısına tıklayın SETTINGS yazan yere tıklayıp oyunları attığınız klasörü Downloads Dir seçerek

klasörünü seçin veişlem tamam install/uninstal yerine tıklayın telefona attığınız oyunun adını bulup

Install yazan yere tıklayarak kurun kurulum otamatik olucak kurulum bittikten sonra Play tıklayarak oyun başlayacaktır başlamazsa eğer telefonu kapatıp açındüzelecektir.

drangela61

drangela61

Üye
WebOs güncellemesi:

/usr/share

selamlar
öncelıkle guncelleme dosyasını ındırdım fakat dedıgınız gıbı ıkı tane dosya olmadı tek wgames dosyası vardı onun da içinde gamesinfo ve wgames_pl ile başlayan dosya vardı her neyse ben ana dosya olan wgames dosyasını yığın bellek modunda telefona attım bu arada documents demişsiniz bu dokumanlar klasoru degıl dimi bildiğimiz video ses klipleri resimlerin yer aldıgı dosya yonetıcısındekı ana menu ben buraya attım ve dediğiniz gibi ıkı dosyayı filebox yardımıyla user/share nın ıcıne kopyaladım telefonu kapadım actım fakat hıcbır degısıklık yok sonra dedım kı bu wgames dosyasını documetlerın ıcıne atayım oyle deneyım yıne hıc bır degısıklık yok :(

nerde yanlıs yapıyorum acaba :S
wgames oyununu actıgımda hala 38 games support dıyor artmadı oyunlar yardımcı olursanız sevinirim
saygılar..

drangela61

drangela61

Üye
burayla ilgilenen birisi var mi..?
usr/share klasorunu buldum filebox le fakat bir turlu dediginiz dosyalari kopyalayamiyorum kopyalamak istedigimde
you don't have permisisons to proceed hatasi aliyorum
ne yapmam gerekiyor acaba yardimci olabilecek birisi var mi..?

osmanayman

osmanayman

Üye
burayla ilgilenen birisi var mi..?
usr/share klasorunu buldum filebox le fakat bir turlu dediginiz dosyalari kopyalayamiyorum kopyalamak istedigimde
you don't have permisisons to proceed hatasi aliyorum
ne yapmam gerekiyor acaba yardimci olabilecek birisi var mi..?

FileBox'ta ayarlar kısmında "Enable Root Access" kısımını işaretleyin, teli resetleyin tamamdır... Selametle...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt