En büyük hileli modlu android oyunlar !{11.10.15}{Sürekli Güncel}

Sponsorlu Bağlantılar

hknyuksel39

Üye
perfect kick sınırsız para ve dolar yapabilrsen çok iyi olur

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
tek kelime ile süper eline sağlık

bora16

Üye
:tşk:

ankin38

ankin38

Üye
bloons TD5 para ve coin hileli çok güzel olur

MEGASTRY

MEGASTRY

Üye
    Konu Sahibi
bloons TD5 para ve coin hileli çok güzel olur
Bloons TD5 Sınırsız Paralı Hileli Apk ve Data
Apk :

Data:

Kurulum : apkyı kurun ama çalıştırmayın sonra datayı Sdcard/Android/Obb klasorune atın obb diye yoksa oluşturun
;)

- - - Eklendi - - -

Temple run 2 hile ......

Temple Run 2 v1.0.1.2 (Sınırsız Para)

- - - Eklendi - - -

perfect kick sınırsız para ve dolar yapabilrsen çok iyi olur

bulamadım ama bulduğum an eklerim

- - - Eklendi - - -

:rica:

- - - Eklendi - - -

tek kelime ile süper eline sağlık

- - - Eklendi - - -

Çok güzel bir paylasim eline sağlik

- - - Eklendi - - -

Çok güzel bir paylasim eline sağlik

• Beğen
Tepkiler: cingoz6
erkay123456

erkay123456

Üye
Hill clim racing altin olaun guncellwmi felam

kaanslmz

kaanslmz

Üye
:tşk:

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap

Galaxy s2 de gayet guzel calisiyor telefon fln istemiyor interneti kapa gir bu kadar basit

- - - Eklendi - - -

S2'de çalışmış olabilir ama o gösterdiğin hata ekranı bende gelmiyor. İnternet kapalı değilken direk kredi kartı istiyor. İnterneti kapattığım zaman ise bu söylediğin hatada şöyle yazıyor: "İnternet erişimi yok." Ancak görüyorum ki sende başka bir şey diyor. Bu durumda ne yapmalı?

MEGASTRY

MEGASTRY

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bcvc kisaltma sitesi bakima alindi bir gun sonra calismaya devam edicektir

- - - Eklendi - - -

S2'de çalışmış olabilir ama o gösterdiğin hata ekranı bende gelmiyor. İnternet kapalı değilken direk kredi kartı istiyor. İnterneti kapattığım zaman ise bu söylediğin hatada şöyle yazıyor: "İnternet erişimi yok." Ancak görüyorum ki sende başka bir şey diyor. Bu durumda ne yapmalı?

Hmm galiba kurulum hatasi yapmissin uygulamayi silip tekrar yuklemeyi dene olmadi ben farkli bir apk bulup sana mesaj atiyim

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Arkadaslar bcvc kisaltma sitesi bakima alindi bir gun sonra calismaya devam edicektir

- - - Eklendi - - -

Hmm galiba kurulum hatasi yapmissin uygulamayi silip tekrar yuklemeyi dene olmadi ben farkli bir apk bulup sana mesaj atiyim

Tamamdır. Tekrar denediğim zaman sana sonucu bildiririm. Bu arada karşıladığın isteklere ait oyunları yine 1. sayfadaki konuya mı ekliyorsun, yani oradan mı takip edelim yeni eklediğin oyunları? Teşekkürler.

efsane712

efsane712

Üye
Ellerine sağlık kardeşim...Bu dark avengerin gem hilesi olan bi apk yada data sini atabilirmisin...telefon rootsuz...şimdiden teşekkür ederim.. :)

erkay123456

erkay123456

Üye
Hill climb racing ya hadi

ice cube

Üye
Carnivores ice age butun hayvanlar ve silahlarin acik olan bi apk bulabilirsen makbule gecer simdiden tesekkurler

djsenol90

Üye
Cok Güzel Paylasımlar Yapmıssın Ellerine Saglık :)

Toxic_Kiss

Toxic_Kiss

Üye
Selam kardeşim oncelikle real basketball hilesi için teşekkür ederim .. ve bir oyun hilesi daha rica edicem dark avanger hilesini istiyorm ama gems ve altin olsun birozellikle gems

- - - Eklendi - - -

Ha bu arada candy crush sinirsiz can ve hamle lazim .. birde ninja saga sinirsiz token ve gold

exselans385868

Üye
Kardeş bende s3 mini spot varda 2 3 tane oyun attım fruty ninja ile angry birds yükledim güzelce çalıştı ama temple run yükldemi açılıyor sonra kapanıyo oyun açılmıyor acaba başka oyunlar açılırmı kardeş bi yardım ?

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
angry birds star Wars oyununu kalsırıp tekrar yükledim. Garanti olsun diye de oyuna girmeden önce interneti kapattım. Markette sadece falcon (gemi) seçeneği çıktı ama sonuçta çalıştı. Bir de reklam, jedi gezegeni ve şu kabarık jedi ile ilgili bölüm de açıldı. Tekrar teşekkürler.

daikatana17

daikatana17

Üye
çok sağol indiriyorum.

Üst Alt