Emulator-MameXM-1.03.182

Sponsorlu Bağlantılar

rockerlion

Üye
süper paylaşım teşekkürler abi sağoll...!

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde oynayın..

terminator34

Üye
ellerine saglık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi oyunlar..

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
ÇOK saol eline sağlık ...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi oyunlar..

ersannasre

Üye
5800 a kurdum gayet güzel oynanıyor. teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi oyunlar.

kendir

kendir

Üye
neden ağır çalışıyor

hub

Üye
Selamlar Nadir kardeşim.

Emulatör'ü yükledim. Fakat neo geoyu görmedi. Ben de ayrı romlar aramaya koyuldum. Bir arşivlik rom bulmama rağmen içinden sadece biri çalıştı. PacMan Plus isimli oyun :) Onun dışında çalıştırabildiğim bir rom yok. Settings'deki ayarı da "ON" yapmama rağmen bir fark yok. Oyunları göremiyor program. Yardım edebilirsen sevinirim.

bayramq

bayramq

Üye
Birde emulatörde tuş yok a b c falan nasıl oynuyorsunuz sadece yukarı aşağı gidiyor başka birşey yapılmıyor yardımcı olabilirmisiniz acaba ?

rinti

rinti

Üye
selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı bayramlar ben bu emülatörü pc de kullanıyordum burada görünce çok heyecanlandım.... fakat tuş ayarlarını yapamıyorum c6 kullanıyorum klavyede oynamak istiyorum ama tuş ayarları oldukça zor yardımcı olabilecek arkadaşlardan bilgi istiyorum şimdiden teşekkür ederim.....

--------------- Ekleme ---------------

size oynanası bir kaç oyun yazayım eskiden atari salonunda az para harcamadım.):):)
king of fighters serisi art of fighting serisi street fighter serisi(dememe gerek yoktur sanırım:):) final fight fatal fury.... sadece bir kaçı mesela kick off serisi....

osman5901

Üye
bişi farkettiniz mi videoda adamın telefonu felaket derecede hızlı gözüküyo kaydırmalar filan menüde hiç kasma yok bide hafiftende efekt de var gibi

sanli6

Üye
teşekkürler çok güzel bir payşaşım

sanli6

Üye
çok güzel bir paylaşım teşekkürler. ama biraz daha geliştirilmesi lazım heraalde 5800 ra kurdum yavaş çalışıyor. pek tat vermiyor birde yön tuşları gibi action tuşlarınıda ekrana koysalar süper olur

--------------- Ekleme ---------------

emülatör ayarlarını değiştirdim bide ekleyen arkadaşın on yapın dediği ayarı off yaptım bilgisayardaki ile aynı hızda çalışmaya başladı. yavaş değilmiş aslında biraz kurcalayın :)
ekleyen arkadaşa tekrardan teşşekkürler

volcano24m

volcano24m

Üye
Size tavsiye indirirseniz SPLASH oyununu indirin derim çok güzel bir oyun fırçalarla yeri boyuyoruz yani resmi açıyoruz ve ayrıca baloncukları patlatıyoruz .Ama acılan resim biraz (+18) acık sacık:naughty:
ona göre indirin derim

KELGER

KELGER

Üye
kardeş yön tuşları çıkmıyor n97

geneluye

geneluye

Üye
Street Fighter oyunları güzel ama boyutu büyük açmayabilir

coldman41

coldman41

Üye