elimin kayması için ne yapabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
elimin kayması için ne yapabilirim
Arkadaşlar yeni telefon olarak HTC One V aldım. Ekranda ki jelatini çıkardım çünkü hem ekran kalitesini bozuyordu hemde üstünde htc yazısı vardı. Ama şimdi elim ekranda hiç kaymıyor silahlı bir oyun veya PES 2012 oynamak istediğim zaman elim kaymıyor ve dolayısıyla zevki çıkmıyor sırf elim kaysın diye eldiven takıyorum :D Elimin kayması için ne yapabilirim?

• Beğen
Tepkiler: bveo1990

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Tükür :ehe mat jelatin al tabikide

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Görüntüyle sorunun olmassa Mat jelatin taktır

OPC

OPC

Üye
Mat jelatin taktırın

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ekran kalitesini bozduğu için jelatini çıkardım diyom mat jelatin diyosunuz :D

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Bizde sana kaymasi icin tekrar tak diyoruz :)

karaman_deniz

karaman_deniz

Üye
yağla parmağını :D:D saka saka. elinin ve telefonunun ekranının kuru olması gerekiyor. bunu yapmak için de telefonunun ekranını kurulayıp elini duvar vb. bir yere sürtüp tozlu olmasını saglayacaksın parmaklarının böylece kayacaktır parmağın. kurutma islemi icin ekranı ve elini sac kurutma makinesiyle kurutabilirsin. parmakların nemli değil kuru olmalı yoksa kaymaz. terlerse olmaz mesela.

• Beğen
Tepkiler: rear2011
mcnpl4

mcnpl4

Üye
bazi ekranlar oyle jelatin tak tekrar. kaliteli bisey bulursan goruntu cok da fark etmez

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Parlak jelatin mat kadar olmasada saf ekrandan iyi kayıyor.

lale63

lale63

Üye
S3 mini kullaniyorum jelatini ilk cikardigimda ekrana elimi surtemiyordum sanki parcalanacakti elim ekranin kendine gelmesini bekle 1 hafta

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
serif55

serif55

Üye
Mat jelatine gerek yok hocam şeffaflarda yağ gibi kayıyor ama gidipte 5 liralik olanlardan almayın. Kutulu bi ürün alın mutlaka içini açıp bakın kendini kalitesini belli eden ürünü alın. Şahsen One ıma o şekilde aldım gerçi normalkende bi sorun yoktu ama tedbir amaçlı çizilir mizilir :)

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım parlak jelatin takıcam.. almadan önce sorucam kayıp kaymayacağını

foreverthe

foreverthe

Üye
Nasıl kaymadığını anlamadım ben ya ? :hmmm

öncül

Üye
Dostum öyle kaliteli mat jelatinler varki ekranı olduğu gibi görebiliyorsun. Şu 5-10 liralık jelatinler dediğin gibi ekranı bozuyor. Kaliteli ve matını alırsan senin için sorun olmaz.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl kaymadığını anlamadım ben ya ? :hmmm

Basbaya kaymıyor :D elim biyere deyiyor sonra ordan aşağı veya yukarı doğru kaydırma yapacağım zaman zor kayıyor elim

- - - Eklendi - - -

Dostum öyle kaliteli mat jelatinler varki ekranı olduğu gibi görebiliyorsun. Şu 5-10 liralık jelatinler dediğin gibi ekranı bozuyor. Kaliteli ve matını alırsan senin için sorun olmaz.

10 liralık jelatinleri alabilirim ancak :kop2:

soNota

soNota

Üye
Çözüm bulabilen var mı acaba !

rear2011

rear2011

Üye
Çözüm bulabilen var mı acaba !
Parmaklarını biraz nasırlaşması lazım bunun için kazma kürek ile çalış parmaklarının bir süre sonra kaykanlaştığını göreceksin.

soNota

soNota

Üye
önerin için sağol çözüm kaliteli ekran koruma kiti imiş Biraz üst düzey kaliteli olması gerekiyormuş :9 başkan hergün içen adam kazma sapını sırtında taşısada ter yapar .)

Üst Alt