ELEKTRIK FATURANIZDA 2 AY 500 TL INDIRIM KALAN AYLAR ISE SABIT FIYAT ZAMSIZ


thunderhorn

Üye
Cerean Firma Tanıtım Videosu:


GPN BILISIM HIZMETLERI : Gpn Bilişim
BİLGİ TALEP FORMU ICIN : [link=[url="http://gpnbilisim.com/gpnbilisim-iletisim]TIKLA[/link]"]Gpn Bilişim[/url] Veya Özel mesajla İsim ve Telefon Bırakınız .. ( Kampanya Hakkındakı Sorularınız İçindir. )
Mesai Saatlerimiz : 09:00 / 21:00 (Pazar Günü Hariç)
Tel :0 232 460 7 3 8 8 pbx
Cep Tel : 0506 137 65 55
Mail : info@gpnbilisim.com
Facebook : Gpn Bilişim Hizmetleri - Topluluk | Facebook
Genel Merkez : 132 Sok Forbes Caddesi No 6: Kat 2 Şirinyer / İzmir


Aylık Ortalama 133 TL Yani Yıllık Toplamda 4500Kw Harcama Yapan Tüm Elektirik Aboneleri İçin Geçerlidir Bu Kampanya. (İster 1 ayda 4500Kw ıster 6 ayda ister 12 ay icersinde Tamamlanabılır 12 Aya bölünmesi Şart degildir. En az 1 Yıllık Elektrik Aboneligi olması Gerekmektedir ve Eski dönemlere ait borcu bulunmaması gerekmektedir Şahsın )
(09.07.2014 Tarihinde Kampanya İçerigi Değişmiştir ( Daha Detaylı Bilgi Eklenıcektır.)
Kampanya 2 AY 500 TL'YE KADAR BIZDEN ZAMSIZ ELEKTRIK : Ilk 2 Ay Faturanizin 500 TL sini Cerean Elektrik Karsiliyor (2 X500 TL Toplamda 1 000 ) Diger Aylarda ise Elektriginizi 24 Ay Boyunca Kesinlikle Faizsiz Sabit Ücretle ve Devletin Yaptigi zamlara Madur Kalmadan Kullaniyorsunuz ..
(Şuankı Firmamızın Birim Fiyatları Çıplak Fiyat 0.205 tl KDV ve Tüm Kaçak vs Kullanım ücretleri dahil 0.241 24 Ay Boyunca Sabittir Fiyat Zamlardan Etkilenmez Müşteriler.
Tüm Türkiye için Geçerlidir.


Sözleşme Örneği İsteyenler Sitemizden Bilgi Talep Formu Doldurabilir. iletisim Bilgileri - Gpn Bilişim

Kesinlikle Sizden Kredi Kartı veya Banka Karti Bilgisi Alınmaz.

[:o]1.TEDAŞ dışında başka bir tedarikçiden Elektrik alabilmek mümkün müdür?

Bir önceki takvim yılına ait toplam elektrik enerjisi tüketimleri serbest tüketici limitini geçen müşteriler, elektrik enerjisini lisans sahibi elektrik toptan satış şirketlerinden tedarik edebilirler.

[:o]2.Serbest Tüketici Limiti nedir?

2013 yılı itibari ile EPDK tarafından belirlenmiş olan Serbest Tüketici Limiti 4.500 kWh’tir.

Yıllık toplam tüketimleri 4.500 kWh ve üzeri olan veya bu limitin üstünde elektrik tüketimi yapacağını taahhüt eden tüm gerçek ve tüzel kişiler serbest tüketici olma hakkına sahiptir. Aylık fatura tutarı KDV dâhil ortalama 133TL olan tüketiciler bu şartı yerine getirmektedirler.

[:o]3. Cerean elektrik tedarik etmek için ekstra bir ücret ödememiz gerekiyor mu?

Cerean elektrik tedarik etmeniz için hiçbir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur.

Ekstra maliyet gerektirmez. Teknik (Trafo,Hat) ve altyapı olarak hiçbir değişiklik yapılmadan, mevcut bağlantı şeklinizde olduğu gibi elektrik kullanmaya devam edersiniz.

[:o]4. Cerean elektrik almaya başlayınca, TEDAŞ ile olan ilişkimiz kesiliyor mu? Sayaç okuma, arıza, bakım, kesinti durumlarında kiminle irtibata geçmeliyim?.

Elektrik sayaçlarının okunması, yasa gereği bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketleri tarafından yapılmaktadır. Bağlı bulunduğunuz elektrik dağıtım şirketi size bakım ve onarım hizmeti sunmak zorundadır.

[:o]5.Elektrik faturalarım hangi kurum tarafından kesilecek?
[:o]6. Herhangi bir taahhüte gerek yoktur abone oldugunuz gibi iptal ettirmenizde kolaydır .
[:o]7. Abone Olmanız için gerekenler 1 Adet Fatura Firmamıza ait sözleşme (Islak imza Yüzyüze hazırlanmış ve bunun sonrasında Kullanmış oldugunuz Elektrik firmasına Dilekçe vermeniz gerekiyor )
Elektrik sayaçlarınız bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından okunur. Ceran Elektrik okunan sayaç tüketim verilerine göre indirimli olarak fatura keser.

[simage]

[sm=s16.gif]ÖRNEK FATURA EKLENMIİŞTİR ( GECEN AYLARDA YAPILAN 3 AY 1000 TL ye Kadar Indırım Kampanyasına Ait Faturadır )KAMPANYAMIZI BEGENDIYSENIZ KONUYU SICAK FIRSAT OLARAK LUTFEN ISARETLEMEYI UNUTMAYINIZ[:'(][:o][/size]
 


efya

Üye
bu şirketin bayisi olan netten enerji, (cereanbayilik.com) yüksek prim vaadiyle bayi toplayarak, prim hakedişleri oluştuğunda söz verdiği primleri ödememek için her türlü sözleşme oyunlarıyla bayilerini resmen kandıran bir şirket. aklı olan ara bayiyle çalışacağına gidip enerji firmalarının genel müdürlüğüyle çalışsın. sakın inanmayın. aklı olan bu firmayla çalışmasın.
 
Üst Alt