Ekran kartından anlarım diyen bi gelsin

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Bunun yanına +2gb = 4gb ram
Bide quad core işlemci aldıkmı tamamdır :)

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Bunun yanına +2gb = 4gb ram
Bide quad core işlemci aldıkmı tamamdır :)
Hocam ram'i biraz daha yüksek tutmaya çalış. Geçen gün Adobe after Effect ile uğraşıyordum. 4 Gb sıkıntı yapıyor. Ram'i 8 yaptım.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
The Shadow

The Shadow

Üye
GT420 mi :zzz: :gun1:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ram'i biraz daha yüksek tutmaya çalış. Geçen gün Adobe after Effect ile uğraşıyordum. 4 Gb sıkıntı yapıyor. Ram'i 8 yaptım.
Flash + firework kullanıyorum grafik icin after effecte daha var öneriniz icin tesekkür ederim:)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Burada rami 8 yapmam suan imkansız :)
4+4 ddr2 ram biraz zor bulurum bulsam da almam yeni anakart alirim daha iyi :)

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Flash + firework kullanıyorum grafik icin after effecte daha var öneriniz icin tesekkür ederim:)
Rica ederim hocam biz teşekkür ederiz. Ayrıca bu işler DDR 2 ile zor. Anakartı m5a97 r2 al. İşlemciyi de Fx 6300 al. Render işleri güç ister.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim hocam biz teşekkür ederiz. Ayrıca bu işler DDR 2 ile zor. Anakartı m5a97 r2 al. İşlemciyi de Fx 6300 al. Render işleri güç ister.
Fx amd işlemci oluyo sanırım ama onu soğutacak kasada yok bende :)
3-5 ay idare edeyimde yetmezse yapcaz bişeyler o zaman tekrar bi konu açıcam anakart ve islemci için sizide beklerim :)

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Fx amd işlemci oluyo sanırım ama onu soğutacak kasada yok bende :)
3-5 ay idare edeyimde yetmezse yapcaz bişeyler o zaman tekrar bi konu açıcam anakart ve islemci için sizide beklerim :)
Hocam bu işlemciler zaten stock soğutucu ile kullanılması sıkıntı. Yani hem çok ısınır hem de ses çıkartır. Hava soğutucu alınacaksa Cooler Master Hyper 212x , sıvı alınacaksa Corsair Seidon 120V uygun olur. Ayrıca kasada da ortalama 600 psu lazım. Konuyu açarsanız gelirim hocam.

• Beğen
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Hayırlı olsun :anlas:

• Beğen

MaxipmaN

Üye
420 çok eski bi seri r7 240 daha az ısınır hem

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Yinede bi
Düşük ayarda gta iv - crysis - fifa 14-15 kaldırsın yeter ben oynamam ama biri gelince oynasın :)

zombaka

zombaka

Üye
ben anlamam bu konuda bana güvenmeyin diye gelmiştim

MaxipmaN

Üye
baya fark var malesef

Üst Alt