Ekran açılmıyor lütfen yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
Ekran açılmıyor lütfen yardım.
Sabah açılan pc akşam üzeri açılmadı. Sebebini anlamadım ama içini süpürge ile temizlemistim, tozlari aldım ama yanlış bi yere dokunmadigima eminim.Minitorun ışığı yanıp sönüyor ama ekran yok.pc calisiyor hersey normal gibi.ramlari ve ekran kartini siktum taktim olmadi.kablolari söktum bekledim olmadı. Monitorun kablosunu pc den cikarimca ekrana kablonun resmi geliyor bu monitor calisiyor demek sanirim. Nedeni ne acaba lütfen yardim...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ramleri çıkarıp tak açmayı dene

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Monitörün kablosunu iyice kontrol et ve söktüğün parçaları DOĞRU ! Taktığından emin ol. Ve bu olay sana ders olsun bir daha ASLA ! Süpürgeyle pc temizleme :bann:

frdgngr

frdgngr

Üye
Sabah açılan pc akşam üzeri açılmadı. Sebebini anlamadım ama içini süpürge ile temizlemistim, tozlari aldım ama yanlış bi yere dokunmadigima eminim.Minitorun ışığı yanıp sönüyor ama ekran yok.pc calisiyor hersey normal gibi.ramlari ve ekran kartini siktum taktim olmadi.kablolari söktum bekledim olmadı. Monitorun kablosunu pc den cikarimca ekrana kablonun resmi geliyor bu monitor calisiyor demek sanirim. Nedeni ne acaba lütfen yardim...
bios pilini çıkararak dene kardeşim aynı sorun bende de olmuştu

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
aynı sorun bende de oldu tek sorun ram

MaxipmaN

Üye
benim morintörüm de pcyi temizledikten sonra açılmadı komşuda denedik yine olmadı yeni monitör aldım geçen sene

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ee açıldı mi öyle

sword07080

Üye
    Konu Sahibi
Sorun ethernet kartindaymis, çıkardım ve pc açıldı.Sacma geldi bana. Bu arada ilgilenip mesaj atan herkese tesekkurler.

Üst Alt