(Ekip Kapatıldı) Son Tuğra Ekibi (Android Bölümü)

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye

Maxicepten ayrılmadan devam etmek istiyorsak kişisel devam etmemiz şart.
Androidde grup çalışması yapamıyoruz malesef :( benimde facebook'um yok,blog yada sosyal grup kurarsak olabilir.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İzninizle ekibi dağıtacağım. Kimse gücenmesin "aaa n'oldu ekip vardı niye dağıttınız" diye. Çünkü ekiplik bir çalışma yapmamız mümkün olmadı.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
İzninizle ekibi dağıtacağım. Kimse gücenmesin "aaa n'oldu ekip vardı niye dağıttınız" diye. Çünkü ekiplik bir çalışma yapmamız mümkün olmadı.
Gücenecek bir şey yok konu kilitlensin ekip dağılsın o zaman

PriZm

PriZm

Üye
Bencede tek başıma çalışmamız daha iyi olur diyorum.hepimiz symbian kullansaydık bu grup olurdu ama androidde biraz zor.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bencede tek başıma çalışmamız daha iyi olur diyorum.hepimiz symbian kullansaydık bu grup olurdu ama androidde biraz zor.

Sana da teşekkür ediyorum Ali. Neyse, sanırım çoğunluk benim gibi düşünüyor. Hayat şartları, Android'deki telefonların çeşitliliği tam isabet bir ekip çalışması yapmamızı sağlamıyor. Hepinize teşekkür ederim katılımınız için. İnşallah başka bir alanda başka bir toplulukta buluşmak üzere tekrar birleşiriz.

- - - Eklendi - - -

Bir hatıra olarak kalması için konuyu düzenleyip içeriğini silmiyorum, konunun kapatılması için istekte bulunuyorum.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
neyse benim konuların başlıklarında son tuğra kalsın üşendim silmeye :D

PriZm

PriZm

Üye
Sanırım bu konuda yapmak istediğim en son şeyi yapıyorum :(

- - - Eklendi - - -

:locked:

Üst Alt