ebuddy messenger tam sürüm (beta değildir)

Sponsorlu Bağlantılar

turbocat

Üye
    Konu Sahibi
ebuddy messenger tam sürüm (beta değildir)
arkadaşlar şu siteye tıklayın

choose your branddan select ten telefon markasını seçin. nokia ise nokia samsung ise samsung vs.
next deyin.choose your type e telefon modelinizi seçin.
next deyin açılan pencereden önce download deyin. jad dosyasını pcnize yükleyin.
aynı sayfada downloading does not work seçeneğini tıklayın. telefonuza özel jar dosyasını pcnize yükleyin.2 dosyayıda (jar ve jad) telefonunuza yükleyin.
program herkesin telefon markasına göre yapılandırılmıştır.
telefonunda wireless olanlar ise programı çalıştırdığınızda gprs bağlanacak.ayarlardan erişim noktasını wireless olarak seçin yada programı çalıştırmadan telefon menüsünden web ayarlarından geneli seçin erişim noktasını wireless olarak seçin.wireless bağlantıda program ücretsizdir.gprsde bağlanırsınız gprs girişte 2 kontor yer.
program bağlandığında ebuddy üyelik formunu telefondan doldurmanızı ister.üye olduktan sonra mesenger servicelerinden birini seçiyorsunuz.örnek msn vb.sonra posta adresinizi msn şifrenizi girin .

• Beğen
Tepkiler: nevzat660, dragon11954, zaferc18 ve 31 diğerleri

Netsky™

Netsky™

Üye
sağol

zeyunal

zeyunal

Üye
tesekkur ederim bendebunu kullanıyorum bu aralar coklu adres baglantısı kurulması , profil resimlerini gostermesive turkce dil secenegi de cabası...

kamır

Üye
slm nasılsaınız

turbocat

Üye
    Konu Sahibi
sağol kardeş ben iyiyim

mustea1992

Üye
teşekkür ederim şmdi teLefonuma kurucam N73
wireLess çaLışır dmi

cemmocan12

cemmocan12

Üye
samsung u600 de yasadışı değişken diyor pff nasıl yapacağız yhaa

reis37

Üye
tsk ederm arkadslar saolasınızz

hasan8585

Üye
ebuddy kullanıyorum ben bende u60 var batarya ısındımı bende baglantısı kesılıyor ne alakaysa artıkı anlamadım dılı ıngılızce kulancaksınız turkcede donuyor

svip

svip

Üye
hocam sadece jar indiriyor jad yok :(

SPaCeLoRD

Üye
hocam sadece jar indiriyor jad yok :(

ext deyin açılan pencereden önce download deyin. jad dosyasını pcnize yükleyin.
aynı sayfada downloading does not work seçeneğini tıklayın. telefonuza özel jar dosyasını pcnize yükleyin.2 dosyayıda (jar ve jad) telefonunuza yükleyin.

mehmetali_426

mehmetali_426

Üye
süper valla sagolasın

--------------- Ekleme ---------------

süper bilader tşk

Komendatore

Üye
6220 Classic Yok :(

ProAgent

Üye
sadece 2 kontör demi ?

CK1991

CK1991

Üye
süper programdır :)

celilcemre

celilcemre

Üye
teşekkürler tek çalışan msn ama iyi değil yani kullanışlı değil

turan_2441

Üye
saol kardes

_CeReMi_

Üye
bununla msn'e bağlanabilirmiyiz :S

ayayna

Üye
tskler kardes gemiden nsl baglaniyim dyordum e buddy sayesinde baglandim sevgiler saygilar.

Üst Alt