Easybox WIFI Kırıcı v0.8

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Easybox WIFI Kırıcı v0.8
Play Store Bilgileri

<<< Linkler >>>

• Beğen
Tepkiler: bveo1990

hunter41

hunter41

Üye
Deneyipte sonuç alan var mı ?

• Beğen
Tepkiler: apo47
lobi55

lobi55

Üye
Boyle birsey mumkun deyil

anarchiest

Üye
Root gerekli mı?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
böyle bişiy olursa hepimizin şifrelerini kırarlarki.ama bunun bukadar basit olabileceğinide pek sanmıyorum açıkcası

KELGER

KELGER

Üye
yazan linke sakın tıklamayın 5sayfa birden açılıyor

lobi55

lobi55

Üye
burdaki eksiklik biz toplum olarak bu gibi şeylere aç olduğumuz için bazı çevrelerde bu zaafımızi iyi değerlendiriyor ;)

aleranol

aleranol

Üye
Bunların sadece oyun olduğunu bilmeyen varmı?

saybatli2010

saybatli2010

Üye
programı denemedim ama kıramaz diye birşey yok backtrack gibi yazılımları kullanan var mı bilmiyorum. Backtrackda bir linux sürümü. Bir wep şifresini normal bir bilgisayar yaklaşık 10 dk içinde buluyor. normal bilgisayarlarda bu işlemci daha güçlü telefona göre. Fakat telefonda wep şifrelerini bulabilir sadece biraz zaman alır ve şarjınızın hızlı tükenmesine neden olabilir.

jr_jamis

Üye
Amanin gadaşla deyivedikleriniz doğrumu kırı verimi bu wifi passını?

• Beğen
Tepkiler: Dede
mraz

mraz

Üye
İnanmamakla birlikte denemiş oldum ..sonuç Çalışmıyor :nono:

Rocker84

Rocker84

Üye
bu tarz programlar şaka amaçlı markette bulunuyor çoğunlukla.adam açıklamaya şaka amaçlıdır yazmış ingilizce atıyorum,bizimkiler atlamış hemen sun uf a biç bu çalışmıyor falan diye :D açıkçası şahsi fikrim bu telefonla şuan için mümkün değil..ben backtrackte kullandım deneme öğrenme amaçlı komşunun wep şifresini 3dk da kırdım pc de ama wpa ve wap2 şifrelerini pc de kırmak bile günlerce zaman alabiliyor elinizde sağlam bi wordlist olmalı üstelik..kısacası %5 ihtimal wep şifrelerini kırabilirler telefonla ama %95 ben telefonla yapılabileceğine inanmıyorum.marketteki bu tarz programların birçoğu şaka amaçlı yada virüslü..insanımız aç beleşe,bu hırsızlıktan başka birşey değil

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

loaloa

Üye
program gerçekten cracker fakat sadece easybox modemler için geçerli. Hatta Easybox'un da sadece belirtilen modellerinde işe yarıyormuş.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve KayraBey
Azat akca

Azat akca

Üye
Hayatimda boyle ilk kez wifi kirdigi bir uygulama görüyorum

bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür

Üst Alt