Earpods'ların ses kalitesinin berbat olması

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Earpods'ların ses kalitesinin berbat olması
Demin telefonun hoparlörlerinden müzik dinlerken evdekiler rahatsız olmasın diye kulaklık takmak istedim ve yatağımdaki urbeats kulakliklarımı almaya usenip yanıbaşımda bulunan, eve hırsız girdiğinde çalınan iPod Touch 5 cihazımdan geriye kalan son iki malzemeden biri olan earpods kulakliklarim gözüme çarpınca onları kullanayim dedim. Earpods'u bi güzel telefonuma (ve tabi ki kulağımada) taktım, müziği açtım fakat HTC One M8 telefonumun hoperlorlerinden sonra inanın sesi kulağımı o kadar çok tirmaladi ki dinlediğim müziğin ikinci dakikasında kalkıp beatslerimi almak zorunda kaldım. Tamam belki beats kulakliklarla earpodslar kiyaslanmaz diyen birileri çıkabilir ama sunu da söyleyeyim, M8'imin kutusundan çıkan dandin bir plastik bağırsaga benzeyen kulakliklar bile earpods'a göre iki kat daha iyi bir deneyim sunuyor. Earpodslarda ses yalıtımının ve bass'ların sıfır olması ise cabası.

Bu konuda fikirleriniz neler?

0MG90

0MG90

Üye
O kadar kötü değildir. Beats'e alışınca garip gelmiştir.

Enes

Enes

Üye
bu konuda görüşüm +1

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
O kadar kötü değildir. Beats'e alışınca garip gelmiştir.
Yok ya HTC kulakliklarim yada M8'imin hoperlorlerinden sonra da aynı his oluyor. Sonuçta beatsleri başlarına bisi gelirse diye dışarı çıkarmayan biriyim, kulaklarım o kadar da alışık değil. Hatta 12. Sınıfta ders çalışmak için yurtta kalırken yanımda hem earpodslarimi hemde HTC kulakliklarimi götürmüştüm, earpodslari kulağıma bile takmak istememiştim

Üst Alt