E-tab 4 root atmak

Sponsorlu Bağlantılar

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Pro surumu indirdim "Malesef toolbox pro durdu." diye hata verip kapaniyo

H0lligan

Üye
normalde ablamınkinde o şekilde oluyor
Pro surumu indirdim "Malesef toolbox pro durdu." diye hata verip kapaniyo
pro yla ne işin var :) standart sürümü indir işini görür

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
iyi de internette pro sürümü var sadece
Hocam tamam indirdim uygulamayi ordan dnsyi google dns yaptim 8.8.8.8 yani hala ayni hatayi veriyo birsey degismedi

google playe girerken kullanici adi ve sifremi yaziyorum

giris yapinca "oturum açılamadı. Sunucu ile güvenli bir bağlantı kurulamıyor. Bu geçici bir sorun olabilir. Tekrar deneyin veya başka bir ağa bağlanın." aynen bu hatayı veriyor.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
iyi de internette pro sürümü var sadece
Hocam tamam indirdim uygulamayi ordan dnsyi google dns yaptim 8.8.8.8 yani hala ayni hatayi veriyo birsey degismedi

google playe girerken kullanici adi ve sifremi yaziyorum

giris yapinca "oturum açılamadı. Sunucu ile güvenli bir bağlantı kurulamıyor. Bu geçici bir sorun olabilir. Tekrar deneyin veya başka bir ağa bağlanın." aynen bu hatayı veriyor.
çözümü biliyorum :ehe
Host dosyasını sil yeniden başlat

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
/system/etc/içinde host adlı bi dosya var onu silin veya başka bi konuma taşıyın

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Silinmiyor ve tasinmiyor ama o yetersiz izin diyo

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Biraz komik olacak ama daha yeni root attım hemde sadece tablet ile önce geliştirici seçeneği için hakkında yerindeki
Yapım yerine tıkladım geliştirici seçeneği açıldı sonra google haritalara gittim konum butonuna bastım beni ayarlara attı bir Baktım ki geliştirici seçeneği orada açık duruyor hemen USB hata ayıklaması ve sahte konumlara izin veri işaretledim diğer işaretleri kapattım sonra tarayıcı ile kingo root u indirdim kuruldu ama menüye çıkmadı birkaç kez yükle dedim çıkmadı sonra başka uygulama yükledim niye çıkmıyor derken nasıl olduysa menüde kingo root gözüktü root butonuna bastım yüzde 90 da beni menüye attı önüme kernel değişti diye mdm sayfası geldi bende şimdi klavyemi bulayım diye düşünürken Wifi şifremi giriyordum aklıma klavye ayarları geldi hemen bastım beni ayarlar menüsüne attı bende yeni bir kullanıcı kurdum tablet açıldı sonra kingo root a girdim ordan sistem uygulama ları na girip söylenen programları kaldırdım sonra fabrika ayarları tabi bu yarım saat sürüyor bir an korktum bu açılmayacak diye neyse artık tam teşekküllü bir tabletim var

biltek

biltek

Üye
Oncelikle sarji bitir ℅5-10 kalsin
Sonra kapa ac pil kullanimi cikiyor 1 saniyelik o anda bas ayarlara aticak
Sonra uygulamalar bolumunden ayarlari durdur artik ana ekrandasin fakat dikkat et buraya wifi a hemen baglanma
Chrome a gir frama root yaz cihazi kapa ac kilit ekraninda widget ekle kilidi ac ana ekranda olacaksin ayarlara gir wifi i ac ve yine uygulamalardan ayarlari durdur simdi hizli ol burda direk chrome da bulundugun sayfayi yenile
Sonra ilk cikan xda oluckadir basip hir konu sonunda linkler var son surumu indir bikac dakika yaklasik 2 yeter isde 2 dkk sonra tekrar kapa ac ve yine ayni islemi yap kilit ekraninda sonra indirilenlere girip frama rootu yukleyip direk 2. Ye Basip ac kapa artik naw bar ve status bar geldi kendi gelistirdigim takdikdir bu sekilde 3 tablet getirdiler 3. Unude acdim calisiyor yani daha sonra istersen rom toolbox kullanarak dns changer dan dns ni degistirip istedigin siteye girebilirsin ve tabletle gelen o sacma uygulamalarida yine rom toolbox ile silebilirsin kolay gelsin
Bu arada bu tabletten kac cesit var akadas anlamis degilim ama ben altta general mobile yazani, sarj girisi yanda olup altta yazisi olmayani, sarj girisi altta olup yine ekranin altina bise yazmayani rootladim sorunsuz tabi sarj girisi yanda olup ekranin altinda bise yazmayan en zoruydu cebellesdim onunla biraz

kolay gelsin. anlatım için teşekkür ederim. ama resim ekleyerek anlatsan daha iyi olur

Üst Alt