E-tab 4 root atmak

Sponsorlu Bağlantılar

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Ya olmuyor birşey yapamıyorum deli olcam ya
Bildiğin çöp oldu tablet bi boka yaramıyor

H0lligan

Üye
:hmmm bi sansin daha var pc varmi elinde

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Var

H0lligan

Üye
Tamam ayarlardan gelistirici seceneklerini ac wifi i kapat ayarlarda en altta hakkinda var derleme numarasi var orda ona bas bikac sefer gelistirici secenekleri acilacak ordanda girip usb hata ayiklamayi etkinlestirip mobogenie den root la

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Ben mobogenie ile denemiştim tableti taktım pcye ama mobogenie tableti algılamadı

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
açık herşey açık galiba pcde sorun var başka bir pcden deneyim
Olmuyor hiçbir şey olmuyo kırıp atıcam en sonunda tableti

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Gelistirici seceneklerini acmamissindir
Aga tableti bilgisayarcıya verdim rootladı adam cihaz yönetimi felan kaldırdı hala aynı hatayı alıyorum ya böyle bir şey yok hiçbişeye girmiyo yine

H0lligan

Üye
custom rom deneyin cozer sanirim problemi :hmmm

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
O nasıl olcak kingroot ile rootlamış adam cihaz yönetim eba felan silmiş ama engeller kalkmamış ya

H0lligan

Üye
oncelikle custom recovery bulucaksin ve rashr veya flashify kullanarak kurucaksin tavsiyem rashr dir rashr i apk olarak indirip pc den cihaza at ve buldugun recovery yide cihaza at sonra rashr dan depolomadan sec yaparak recovery i kur sonrada custom rom bul onuda nasil kuracagini anlatim fazla karismasin diye onuda suan anlatmiyorum bunlari hallet gel :oke:

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Ben tablete uygulana atıyorum bilgisayardan apk dosyası ama onu nasıl yüklücem? Dosya yöneticisi olmadan açmıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Mobogenie nin 2.2.6 sürümünü bulmanız lazım benim arşivde var bi ara yüklerim
Geçen bi işim düştü
Pc evde olduğu için ınternette aradım yaklaşık 2 saat uğraştım ama buldum :ehe

Benim de elime 7-8 tane tablet geçti
Rootlayıp EBA nın uygulamalarını sildim
Bağlanmama sorunun çözümü usb hata ayıklama açık olmalı

• Beğen
Tepkiler: Shawy

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
custom rom deneyin cozer sanirim problemi :hmmm
Mobogenie nin 2.2.6 sürümünü bulmanız lazım benim arşivde var bi ara yüklerim
Geçen bi işim düştü
Pc evde olduğu için ınternette aradım yaklaşık 2 saat uğraştım ama buldum :ehe

Benim de elime 7-8 tane tablet geçti
Rootlayıp EBA nın uygulamalarını sildim
Bağlanmama sorunun çözümü usb hata ayıklama açık olmalı

Bilgisayarcıya götürdüm halletti herşeyi set dns felan gerekli programları kurdu şuan sorunsuz kullanıyorum tableti yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
Bilgisayarcıya götürdüm halletti herşeyi set dns felan gerekli programları kurdu şuan sorunsuz kullanıyorum tableti yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.
:rica:

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu yine markete girince ayni hatayi vermeye başladi. Normal tarayicidan her yere girebiliyorum vpn felan yok ama marketi acinca ağ baglantisi yok diyor hata veriyor. Dnsyi değistirsem girer mi ne yapmam lazim? Vpn yok diye mi boyle yapiyor ama vpnsiz de giriyordum yeni bu hatayi vermeye başladi.

H0lligan

Üye
Hocam bu yine markete girince ayni hatayi vermeye başladi. Normal tarayicidan her yere girebiliyorum vpn felan yok ama marketi acinca ağ baglantisi yok diyor hata veriyor. Dnsyi değistirsem girer mi ne yapmam lazim? Vpn yok diye mi boyle yapiyor ama vpnsiz de giriyordum yeni bu hatayi vermeye başladi.
rom toolbox apk si indir kur ilk ekranda dns changer var ordan aktif edip dene birde

Shawy

Üye
    Konu Sahibi
Set dns yuklu o nolcak :)
Yukledim aciyorum programi malesef tolbox durdu diye hata veriyor

Üst Alt