E - KİTAP Okuma programı FoLiAnT {6.3 - 7.3} Türkçe S60v5 {Düzenlendi - Yenilendi}

Sponsorlu Bağlantılar

THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
E - KİTAP Okuma programı FoLiAnT {6.3 - 7.3} Türkçe S60v5 {Düzenlendi - Yenilendi}
E - KİTAP Okuma programı FoLiAnT {6.3 - 7.3} Türkçe JaVA Tüm JaVa,Android,S40,S60,S80,S90,S^1,S^2,S^3,AnnA,BeLLe,Uid,BaDa Tabanlı Cihazlar İçin
Tüm Nokia lar Tüm Samsung lar Tüm SonyEricson lar Bazı HTC ler Bazı BenQ-Siemens ler Bazı Motorolalar

Folian programı benim gibi kitap kurtlarının çok işine yarayacaktır ve türkçe olması kullanımını sizler için kolaylaştıracak birçok özelliğe sahip uzun süre kitap okuyanlar isterseler ekran arka planını siyah ve yazıları yeşil

yaparak neredeyse hiç gözlerini yormadan kitabı bir kerede yarılayabilirsiniz benim yapmış olduğum gibi

Bir kaç tanede kitap sıkıştırdım araya Dostayevski ve Harry Potter serilerini ha bide Milliyetin ansiklobedisi istersenin dahada fazla kitap paylaşabilirim bende tahmini 10 bin e yakın kitap vardır ne zamanda biriktirmekteyim

hem az yer kapladıları için yer sıkıntısıda çekmiyorum

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Android
İndirme Linki :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dosya Adı : FoLiAnT TR PrEmİuM GoLD PaCk
Sıkıştırma Türü : 7zip (.7z)
Sıkışmış Boyut : 38 Mb
Arşivden Çıkınca Boyut : 178 Mb
Sıkıştırma Oranı : %70

Premium Gold Paket
İndirme Linki :

Rar Pass(Rar-Şifre) : MATRAXX22

İçerik : Foliant {6.3 - 7.3} - Foliant {6.3 - 7.3} - Fontlar - Seçkin,Seçme ve Çok E-Booklar - ENG & RU Sözlük - Font Generator(Oluşturucu)
- Hece İçine Kelime Dosyaları Mevcut Olup Ana Sitesinden ve Benim Tarafımdan Elde Edilmiştir

Dosya Adı : FoLiAnT TR MeGa PaCk
Sıkışmış Boyut : 22 Mb
Arşivden Çıkınca Boyut : 122 Mb
Sıkıştırma Oranı : %80

Mega Paket
İndirme Linki :

İçerik : Foliant {6.3 - 7.3} - Foliant {6.3 - 7.3} - Fontlar - Seçkin ve Seçme E-Booklar - ENG & RU Sözlük - Font Generator(Oluşturucu)
- Hece İçine Kelime Dosyaları Mevcut Olup Ana Sitesinden ve Benim Tarafımdan Elde Edilmiştir

Dosya Adı : FoLiAnT TR MiNi PaCk
Sıkışmış Boyut : 7 Mb
Arşivden Çıkınca Boyut : 40 Mb
Sıkıştırma Oranı : %86

Mini Paket
İndirme Linki :

İçerik : Foliant {6.3 - 7.3} - Seçme Sade ve Az E-Booklar Dosyaları Mevcut Olup Ana Sitesinden ve Benim Tarafımdan Elde Edilmiştir

Dosya Adı : FoLiAnT TR MiNi BaSiTc PaCk
Sıkışmış Boyut : 4 Mb
Arşivden Çıkınca Boyut : 24 Mb
Sıkıştırma Oranı : %80

Mini Paket
İndirme Linki :

İçerik : Foliant {6.3 - 7.3} - Sade ve Az E-Booklar Dosyaları Mevcut Olup Ana Sitesinden ve Benim Tarafımdan Elde Edilmiştir

Sadece Program İsteyenler

Rardan Çıkaramayanlar Şu Programı İndrip Kursun

7-Zip
Link Type Windows Size
.exe 32-bit x86 1 MB
.msi 64-bit x64 1 MB

AlterNatif LinK :

Nasıl Kullanılır:İlk olarak yüklediğim (FoLiAnT MiNi yada MeGa) isimli paketlerden birini indirin rardan çıkarın rardan çıkakartamıyorsanız 7zip isimli programı indirip kurun ve telefonunuzun hafıza kartında yada Tel

hafızasında E Kitap isminde bir klasör oluşturun ve 2 rogram var ikiside Türkçe ikisinden birini hafıza kartına atın ikisinden birini yükleyin sonra verdiğim TXT formatındaki kitaları Hafıza Kartında Yatığınız E Kitap klasörüne

atın rogramı açın zaten türkçe anlaşılması kolay zorluk çekmessiniz ayarlara gelin ve varsayılan codek falan var onu utf 8 i seçin kitap ekleye gelin ve hafıza kartında yamış olduğunuz E Kitap klasörüne gidin oradaki

kitaları ekleyin okumaya başlayın HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Not : 0.6.3 Sürümü Bende Daha İyi Stabil Çalışıyor ama Diğer 0.7.3 Sürümünde Kendine Göre Yenilikleri Üstünlükleri Var ama Bana Göre En İyisi 0.6.3 Sürümü

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01, HAM ZA, 79madi ve 7 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
Bende Feedbook.com adlı siteden ingilizce kitap indrip türkçeye çeviriyorum bir yandanda bu kitapları bu siteye eklemeye çalışıyorum ama nasıl ekleneceğini çözemedim

Bana yardım edin ve bu siteyi Türkçe kitaplar ekleyelim Bu sidede Türkçe desteği olsun Programa Girip rahatlıkla indrilebilinsin Pratik bir hal alsın Bu konuda bana yardım edin

mardok

mardok

Üye
teşekkürler

THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
Aslında 0.7 Beta 3 sürümü Biraz kötü oyüzden sorunsuz olan 0.6.3 ü de yanında bulundurmaktayım 2 side türkçe ama en kullanışlısı 0.6.3 sürümüdür haberiniz olsunama 0.7.3 sürümündede internetten online kitap indirilibiliniyor ve hakkında yorum bilgi falan edilinebiliniyor ama eski sürümde olmuyor merakla diğer sürümü bekliyorum işallah ikisinin eksikleri giderilir

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:tşk:.

swat882

Üye
dostum bazı sitelere yükleyebilirsin kitaplarını

lasta

lasta

Üye
Teşekkürler.

THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu sitede kitap paylaşımının yasak olduğunu duydum o yüzden paylaşamıyorum

OğuzcanAbi

Üye
Bende Feedbook.com adlı siteden ingilizce kitap indrip türkçeye çeviriyorum bir yandanda bu kitapları bu siteye eklemeye çalışıyorum ama nasıl ekleneceğini çözemedim

Bana yardım edin ve bu siteyi Türkçe kitaplar ekleyelim Bu sidede Türkçe desteği olsun Programa Girip rahatlıkla indrilebilinsin Pratik bir hal alsın Bu konuda bana yardım edin

telif hakkından dolayı paylaşımı yasak :)

----------Eklendi @ 20:46:43 ---------- Yazıldı @ 20:30:28 ----------

EPUB uzantılı e kitapları sorunsuz açıyor ama geçişler biraz garip
rar ın içindeki e kitaplar okunmuyor harry poter fln.

asdlpi

Üye
bu program smart office den hızlı mı?

cankal_93

Üye
e kitap gönderebilir misin bana ?

akinorta

Üye
program için sağol ama bir dosya açınca okumaya başlayınca başka bir dosya seçip okumak için geri dönüş yapamıyorum

deltaxy

Üye
Gerçekten çok güzel bir program ancak birşey söylemem gerek kitaplar yarı türkçe yarı başka bir dil senin verdiğin ftograftaki gibi onun için ne yapmalıyım yeni bir kitap mı indireyim okunucak kadar türkçe değil kitaplar yardım edersen sevinirim

isayhan

isayhan

Üye
teşekkürler

aligs1997

aligs1997

Üye
ya kardeş bana pdf dosyalarını açacak bi kitap lazım ama samsung a göre olcak nerde bulcam

fthbkrc

Üye
sevgili dostlarım bende 5800 telefon için acil e-kitp okumak için hangi programı indirmeliyim ve nerden e_kitap bulabilirim forum sayfalarına baktım bulamadım...

player77

Üye
elline saglık kardes super paylasım bu yazi tıpı seceneklerini nasil genısletebılırız yada degıstırbılırız acil cevap:)

PaSa_85

Üye
ewlh güzel kardeşim ama yazı karekteri uymuyor senin e kitaplarıda denedim txt formatında ki senin kitaplarda kareklter kodlamasında hata var nasil düzeltebilirz unice-T8 mi ne onuda denedim olmadı ?

rkap

rkap

Üye
Ellerine sağlik

Üst Alt