E - KİTAP Okuma programı FoLiAnT {6.3 - 7.3} Türkçe JaVA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
THQ

THQ

Üye
    Konu Sahibi
E - KİTAP Okuma programı FoLiAnT {6.3 - 7.3} Türkçe JaVA
Folian programı benim gibi kitap kurtlarının çok işine yarayacaktır ve türkçe olması kullanımını sizler için kolaylaştıracak birçok özelliğe sahip uzun süre kitap okuyanlar isterseler ekran arka planını siyah ve yazıları yeşil yaparak neredeyse hiç gözlerini yormadan kitabı bir kerede yarılayabilirsiniz benim yapmış olduğum gibi

Bir kaç tanede kitap sıkıştırdım araya Dostayevski ve Harry Potter serilerini ha bide Milliyetin ansiklobedisi istersenin dahada fazla kitap paylaşabilirim bende tahmini 10 bin e yakın kitap vardır ne zamanda biriktirmekteyim hem az yer kapladıları için yer sıkıntısıda çekmiyorum

Dosya Adı : FoLiAnT TR MiNi PaCk
Sıkıştırma Türü : 7zip (.7z)
Sıkışmış Boyut : 7 Mb
Arşivden Çıkınca Boyut : 40 Mb
Sıkıştırma Oranı : %86

Mini Paket
İndirme Linki :

İçerik : Foliant {6.3 - 7.3} - Seçme E-Booklar Dosyaları Mevcut Olup Ana Sitesinden Elde Edilmiştir

Dosya Adı : FoLiAnT TR MeGa PaCk
Sıkıştırma Türü : 7zip (.7z)
Sıkışmış Boyut : 22 Mb
Arşivden Çıkınca Boyut : 122 Mb
Sıkıştırma Oranı : %80

Mega Paket
İndirme Linki :

İçerik : Foliant {6.3 - 7.3} - Fontlar - Seçme E-Booklar - ENG & RU Sözlük - Font Generator(Oluşturucu) - Hece İçine Kelime Dosyaları Mevcut Olup Ana Sitesinden Elde Edilmiştir

Rardan çıkaramayanlar Şu Programı indrip Kursun

Nasıl Kullanılır:İlk olarak yüklediğim (FoLiAnT MiNi yada MeGa) isimli paketlerden birini indirin rardan çıkarın rardan çıkakartamıyorsanız 7zip isimli programı indirip kurun ve telefonunuzun hafıza kartında yada Tel hafızasında E Kitap isminde bir klasör oluşturun ve 2 rogram var ikiside Türkçe ikisinden birini hafıza kartına atın ikisinden birini yükleyin sonra verdiğim TXT formatındaki kitaları Hafıza Kartında Yatığınız E Kitap klasörüne atın rogramı açın zaten türkçe anlaşılması kolay zorluk çekmessiniz ayarlara gelin ve varsayılan codek falan var onu utf 8 i seçin kitap ekleye gelin ve hafıza kartında yamış olduğunuz E Kitap klasörüne gidin oradaki kitaları ekleyin okumaya başlayın HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt