dvd divx player s video bağlantısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
dvd divx player s video bağlantısı
merhaba millet dvd divx playerim var on s video ile tv bağlamak istiyorum ama ya renk bozuk cıkıyor yada siyah beyaz olup net oluyor bu konuda bilgisi olan varmı herşeyi denedim olmuyor yardım edin:megafon:

• Beğen
Tepkiler: murat dag1989, jumbo68 ve kemall38

dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
yokmu bilgisi olan birisi

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
kablolarla ilgili bi problem olabilir :hmmm

dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
yok ya herşeyi denedim kablo değiştirmeyi bile ama olmuyor varmı bu şekilde bağlayabilen dvdsini

acati

acati

Üye
S-Video yerine Composite dene(Yani sarı, kırmızı ve beyaz olan üçlü seti sağ-sol ses+video). Problem çıkarmaz. TV nide AV kanalına geçir ve izle... wesselam

dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
onu biz biliyoruz merak etme s video bağlamayı istiyoruz yinede sağol

Speedy

Speedy

Üye
Dvdnin seçenekler kısmından görüntüyü s videodan ver seçeneği olabilir video out s video seçili olmalı rca görebilir bazi dvd modelleri için geçerli bu söylediklerim.:oke:

dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
olmadı en iyisi hdmı dvd almak

Symbiont

Üye
HDMI Daha Çok Problem Yaratır Bence

dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
s video yu biliyorsanız acıklayında kurtulayım

Symbiont

Üye
PS2 Girişi Gibidir Bir Dönüştürücü Soket Yardımı İle (Günümüzde Her Laptop İle Verilmekte) Scart Girişine çevirilebilmektedir Divx e Bağlantı Yapmak Basittir Dönüştürücüyü PC ye Takın Diğer Ucunu Vidyo Kablosunu Vidyo Kablosunun Diğer ucunuda Divx Player ın İn Çıkışına (bu Yoksa Unut Bunları ve Bana Boşuna Yazdırmış Oldun) Takın Tahmin ediyorum Sizin İn Kablonuz Scart Bunun İçinde Dönüştürücü Mevcut

dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
usta ne pc si ben dvd playeri tv ye s video kablosuyla bağlamak istiyorum

Symbiont

Üye
GENE s video dönüştürücü alırsın yukarıdaki gibi yaparsın

murat dag1989

Üye
aassssssssss

yasinzanbak

Üye
kardeş dvd nin kumandasından setup düğmesine orada orada bağlantı tipine s video yu seç tv dende svideo moduna geç dene bakalım problem yaratırsa başka kabl
o ile dene

dede147

dede147

Üye
    Konu Sahibi
denedim s video diye bir secenek yok malesef

franklinda

franklinda

Üye
s vidiodan kaliteli bir görüntü beklemeyeceksin. gidecek ve üçlü kablo alıp bağlayacaksın yada uyumlu akıllı kutu alacaksın ben genelde birine aynı bağlantı yoluyla ürün kuracağım zaman uyumlu akıllı kutu alıyorum ve sorun düzeliyor. Girişi senin kablona uygun olacak çıkışıda tv nin standar girişine takacaksın olup bitecek. Girişleri farklı olduğundan elindeki s video kablosunu götürüp girişi uygun bir model al 10 lira bile tummaz ki bana topluca alacak olsan 7 tl ye geliyor neredeyse tanesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...