DustoJniK Nokia C7 Belle Refresh++ FinaL 2013

Sponsorlu Bağlantılar

hüsmendayı

Üye
ben indirdim bazı duzeltmeler yaptım bakalım memnun kalırsam bu cfw düzenlenmiş halini size veririrm

hüsmendayı

Üye

( www mediafire.com/?1xab274fdbm0dap ) link ekleyemiyormusuz yönetici duzenlesin lutfen

tema degiştirildi super oldu hakkında yardım kaldırıldı ve diger ugulamalar kaldırıldı avkon duzenlendi

radyodan cal ve bul ana menuden gizlendi hafiza 480 mb sefaf saat wingeti deneyin derim

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
ya dustojnik kardşm bu cwfnin aynısını 603 için de yapsan olmaz mı?harika görünüyor özellikleri falan

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
2 Haftadır Kullanıyorum
Hiç bir sorunla karşılaşmadım Batarya Performansı da Güzel Eline Sağlık Her zaman ki gibi 10 numara olmuş CFW :oke:

cheesefly

Üye
c7 belle refresh kullanıyorum bu cfw yi yükledikten sonra orinal refreshe geri dönülüyormu,uygulamalar vs. silinir mi,yada cfw yi yüklemeden yedeklesem cfw den sonra kurabilirmiyim teşekkürler :D

-Fight-

-Fight-

Üye
evet dönersin eğer sertifika sorunu olmazsa kalır uygulamalar

cnrgztk

Üye
Dostum Sen Bize Yardımcı Oldun Allahta Sana Yardımcı olsun sağolasın... Çok teşekkürler...

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Teşekkürler :)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
üstad animasyon var ya açılışta onu nasıl değiştirebilirim flash atmadan tabi????

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Harika. :)

- - - Eklendi - - -

Harika. :)

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Nokia'dan elimi çektim bu yüzden forumla ilgilenemi
yorum

cemsidar

cemsidar

Üye
beyler ben az önce kurdum. Güzel olmuş ama evolsu tercih ederim biraz fazla süslü olmuş sadelikten uzak

hüsmendayı

Üye
www mediafire.com/?1xab274fdbm0dap indirin deneyin memnun kalacaksınız

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
beyler ben az önce kurdum. Güzel olmuş ama evolsu tercih ederim biraz fazla süslü olmuş sadelikten uzak

Evolsu CFW ben hep sorun yaşadım sosyaller çalışmıyor tarayıcı kapanma ve telefonda bazen kilitleniyor Bilal kardeşin yazılımları güzel bu 2 aydıır kullanan biri olarak ama Nokia dan elimi çektim diyor
en güzeli kendi hazırladığımız CFW ama ondada bazı sorunlar çıkıyor :)

emrah674

Üye
bunu nasıl yüklüyoruz telefona lütfeb yardım edin!!!

emrah674

Üye
yazılım yükleme kısmında teli bulmuyor dolayısıyla devam edemiyorum napmam lazım

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Kardeş müzik çalarda hiç bir şarkı görünmüyor, benim. Şarkılar duruyor klasör de ama müzik çalarda yok. Yenile yaptım gene çıkmadı.

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Kardeş müzik çalarda hiç bir şarkı görünmüyor, benim. Şarkılar duruyor klasör de ama müzik çalarda yok. Yenile yaptım gene çıkmadı.

klasör isminiz ( Music ) olarak mı ayarlı acaba ?

newhand

newhand

Üye
kardeşim ben indirdim nasıl yapacagız bunu
:megafon:

Üst Alt