Durum/Bildirim Çubuğuna Çeşitli Aç-Kapa Butonları Eklemek

Sponsorlu Bağlantılar

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ben bunu yapmaya karar verdim ama bir kaç sorum olacak siz değerli abilerime 1.inception mu yoksa o diğer şeyi mi yükleyim open li ? bunlar nedir ve ne işe yarar zararları var mıdır sisteme ? ve son olarak da tekrardan herşeyi kaldırmak isteidğimizde yani orjinale dönmek istediğimizde ne yapacağız ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
inception yükle daha kolay kardeşim,tekrar geri dönmek için cihazı sıfırlarsın olur biter ya da tweak den yedeklemeni geri yuklersın tertemız olur.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ben denilenleri aynen yaptım ama olmadı ya tüm togleleri yükledim sonrada r ye bastım cihaz rebot oldu işte açıldı ama hiç bir değişiklik yok ne olur yardım edin :(

- - - Eklendi - - -

inception yükle daha kolay kardeşim,tekrar geri dönmek için cihazı sıfırlarsın olur biter ya da tweak den yedeklemeni geri yuklersın tertemız olur.

inceptionlu yaptım ama olmadı sanırım inceptionu murattinin paylaştığı paketten yükledim buradan da barı yapayım dedim olmadı hiç bir şey gelmedi ekrana başarılı dedi sonra restart ettirdim telefona bir değişiklik yok :(

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
ben denilenleri aynen yaptım ama olmadı ya tüm togleleri yükledim sonrada r ye bastım cihaz rebot oldu işte açıldı ama hiç bir değişiklik yok ne olur yardım edin :(

- - - Eklendi - - -

inceptionlu yaptım ama olmadı sanırım inceptionu murattinin paylaştığı paketten yükledim buradan da barı yapayım dedim olmadı hiç bir şey gelmedi ekrana başarılı dedi sonra restart ettirdim telefona bir değişiklik yok :(

Flight toggle bt bunlari filan yeniden kur siraya gore kurduysan sorun olmamasi lazim. Gene olmazsa quick tweakde inception kurdurma tweaki var onunla inceptioni bi tazele.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Flight toggle bt bunlari filan yeniden kur siraya gore kurduysan sorun olmamasi lazim. Gene olmazsa quick tweakde inception kurdurma tweaki var onunla inceptioni bi tazele.

hangi harf hocam o tazeleme :(

- - - Eklendi - - -

tamam tazeliyorum şimdi

- - - Eklendi - - -

Tamam yükledim ve R ye bastım reboot oluyor şimdi hocam sanırım ben 1 e bastığım için olmuyor ama tek tek de nasıl yapacam her defasında seçenek geliyor her yaptığımdan sonra illa reset mi atacam ? :(

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi

hangi harf hocam o tazeleme :(

- - - Eklendi - - -

tamam tazeliyorum şimdi

- - - Eklendi - - -

Tamam yükledim ve R ye bastım reboot oluyor şimdi hocam sanırım ben 1 e bastığım için olmuyor ama tek tek de nasıl yapacam her defasında seçenek geliyor her yaptığımdan sonra illa reset mi atacam ? :(

Ohooo hatayi bastan yapmissin sen komple kurdurmaya calismissin oyle kurmuyor zaten bir ikisini kuruyor atiyor tek tek kurduracaksin togglelari obur turlu kurulum secince olmuyor.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
Ohooo hatayi bastan yapmissin sen komple kurdurmaya calismissin oyle kurmuyor zaten bir ikisini kuruyor atiyor tek tek kurduracaksin togglelari obur turlu kurulum secince olmuyor.

hocam tek tek tane tane gidelim nasıl yapacam tek tek de denedim olmadı ilk 2 yi yükledim sonra f ye bastım ful refresh mi ne ekran gitti geldi ama bir değişiklik yok

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
MohammadAG'ın togglelarını kurmanın başka bir yolu yok mu acaba? yani qtweak olmadan internetten indirip yüklenir mi bu togglelar.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bilen biri yok mu?

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Bu konuya bakan Mert_1047 neden forumda yok artık bir bilgisi olan var mı acaba?

Üst Alt