Durum/Bildirim Çubuğuna Çeşitli Aç-Kapa Butonları Eklemek

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
sürekli olarak reset atıyor.tam pin kodu alanı geliyor tekrar kapanıp yine aynı yere geliyor.bir türlü açılmadı telefon.

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
sürekli olarak reset atıyor.tam pin kodu alanı geliyor tekrar kapanıp yine aynı yere geliyor.bir türlü açılmadı telefon.

Bunu bir dene olmazsa komple flash attıracağım. Cihazın şarjının komple bitmemesi için 7-8saniye kadar powera basılı tutarsan cihaz kapanır.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
hocam bu garanti kapsamına çıkar diyor.acaba başka bir yol yok mu?

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
hocam burda terminal diyor ama telefon hiç açılmıyorki terminale bağlanayım.nasıl yapcağım o kısmı.

- - - Eklendi - - -

ben burayı uygulasam nasıl olur?

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
hocam burda terminal diyor ama telefon hiç açılmıyorki terminale bağlanayım.nasıl yapcağım o kısmı.

- - - Eklendi - - -

ben burayı uygulasam nasıl olur?

Bunu uyguladığın takdirde cihazındaki herşeyi kaybedebilirsin. Gerçi sadece pr flashlarsan dosya kaybetmezsin. Benim verdiğim anlatımda sen ms teorik bölümünden başla uygulamaya.

Bu zor geldi bana diyorsan normal flashlamayı uygulayabilirsin müzik resim vb... Dosyalarını kaybetmek istemiyorsan sadece pr dosyasını flashla.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
hocam herşeyden kasıt sadece uygulamalarım,dosyalarım,oyunlar,fotoğraf vb. mi?

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
hocam herşeyden kasıt sadece uygulamalarım,dosyalarım,oyunlar,fotoğraf vb. mi?

Eger pr+emmc flashlarsan hersey gider.

Sadece pr dosyasini flashlarsan ayarlarin uygulamalarin rehber mesajlar o tarz seyler gider.

Malf cozumunu uygularsan hicbirsey silinmez.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
hocam ben telefonu flashladım.telefon fabrika ayarlarına geldi.şimdi önceden aldığım yedeği yüklüyorum.çok teşekkür ederim herşey için.ama neden öyle oldu hala onu anlayamadım.

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben telefonu flashladım.telefon fabrika ayarlarına geldi.şimdi önceden aldığım yedeği yüklüyorum.çok teşekkür ederim herşey için.ama neden öyle oldu hala onu anlayamadım.

MeeGo turkiyede yaptiginiz yorum uzere bekleme ekranindaki saatin rengini degismeye calismissiniz sanirim. Sistem her rengi kabul etmiyor sectiginiz renkten dolayi reboot loopa girmis olabilir.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
hmm anladım çok teşekkürler.hocambu butonları ekledikten sonra ben ekran ayarları uygulamasını tekrar yükledim ve hiçbir sorun vermedi.ama qtweak'i kurmadan önce kaldırmıştım.herşeyi yaptıktan sonra tekrar yükledim.hiç sorun olmadı.renk olayından sonra telefon gitti.

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
hmm anladım çok teşekkürler.hocambu butonları ekledikten sonra ben ekran ayarları uygulamasını tekrar yükledim ve hiçbir sorun vermedi.ama qtweak'i kurmadan önce kaldırmıştım.herşeyi yaptıktan sonra tekrar yükledim.hiç sorun olmadı.renk olayından sonra telefon gitti.

Ana ekran ayarlarıylada çakışabilir beraber bulundurulmaması sık sık öneriliyor.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
ben bütün gece o şekilde kullandım sorun hiç çıkmadı ama o renk olayına girince bozuldu.ama dediğin gibi her yerde beraber kullanmayın diye öneriliyor...

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Mert valla zahmet olmazsa toggleların sırasını değiştirmeyi anlatırsan çok iyi olur.şimdiden teşekkürler.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
quick tweak'i aç

t ye bas enter
Ardından 1,4,1 (Rearrange)

Sıralamanın gene aynı olmasını istiyorsan:

1)hacky-brightness
2)mt-toggles
3)social-status-updater

Giriyorsun gerisini boşbırak (Enter basarak boş bırakırsın diğer seçenekleri )sırada küçük değişiklikler olabilir.

Buyur kardeşim Mert in bana anlatımından alıntıladım

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
Konuya coderusun kendi system uisini eklemeyi dusunuyorum suan icin uzerinde denemelerim suruyor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Konuya coderusun kendi system uisini eklemeyi dusunuyorum suan icin uzerinde denemelerim suruyor.

Güzel olur çeşitlilik olur :) Merak edenler için coderusun toggleları status menu extentionsdakilerin aynısı.

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi

Güzel olur çeşitlilik olur :) Merak edenler için coderusun toggleları status menu extentionsdakilerin aynısı.

Kismen evet fakat coderusun system uisinde led event notifier var status menude bu tarz bir uygulama yok. Statusa gore Daha cesitli modlar var fakat gerekli conf dosyasi suan icin olusmadi cihazda elle ekleyip bakmam gerekiyor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Kismen evet fakat coderusun system uisinde led event notifier var status menude bu tarz bir uygulama yok. Statusa gore Daha cesitli modlar var fakat gerekli conf dosyasi suan icin olusmadi cihazda elle ekleyip bakmam gerekiyor.

Bekliyoruz Mert,şu telefonu aldığıma her seferinde biraz daha memnun oluyorum sanırım aralıkda falan birtane 64 gb alacağım kendime :)

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi

Bekliyoruz Mert,şu telefonu aldığıma her seferinde biraz daha memnun oluyorum sanırım aralıkda falan birtane 64 gb alacağım kendime :)

Yetisirse bu aksam anlatimi sunacagim. Oynanacak conf dosyasi sorununuda cozdum.

Üst Alt