Aksiyon Dungeon Hunter2+ultimate Save

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bşy sorcam pes11 yama yaparak 15 yaplyosa yeni formalar takımlar oyuncular vs dungeon hunterede olmazmı yeni yerler itemler çharlar mesela
olurda bu saatten sonra kim uğraşır bilinmez

kirazz28

Üye
bence pes14 ü yapan ugraşır pes içn ugraşılıyosa:) bi fikrim daha war dungeon hunter 3 4 5 herhangi birini indirip dosyalarından nasıl yapıldıgına bakıp aynısını yazarak 2 nin üstüne eklenemezmi böyle daha kolay olmazmı

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
arkadaşlar bşy sorcam pes11 yama yaparak 15 yaplyosa yeni formalar takımlar oyuncular vs dungeon hunterede olmazmı yeni yerler itemler çharlar mesela
yeni harita hazırlamak sıkıntı arkadaşım bide böyle düşün :)
bitirince adını MAXİCEP OLARAK DEĞİŞTİRELİM :oke:
olur bence :) şuanda 65 felan şarjım erken bitti (şimdi şarja taksaydın diye düşünebilirsin kelebek kullanıyorum şarj girişi bozuk :) )
81 level oldu yarın 100 yaparım şarjım %0.4 kapanacak şimdi :(
yusuf bi teşekkürünü alırım 100 oldu da oyun dosyaları ile save dosyaları aynı yerde bana dosya ismi ver onları alayım :)
suna da bi 20 çek 100 yapıp 2500 skor alana kadar oynayacağım sonra senden kopyalayıp 4lü birleştirme ni isteyeceğim ki direk 10. Sıraya hemen oturayım :P (zeka fışkırıyor oyunun açığını buldum sonuçta :) )

Jan

Jan

Üye
Malesef kardeş dh2 de yeni yerler yapılamaz sadece yusuf kardeşimin yaptığı gibi charlar ve itemler üzerinde değişiklikler yapılabiliyor.. Pes2011 in 2015 yamasını yapmışlar Endonazyalı bi arkadaş yapmış bizimkiler e söyledik süperlig eklensin diye ama kimse yapmıyor :)

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
@Yusuf0111_Oğuzhan bilgisayar da geldi bana bi video lu anlatım buda skill leri nasıl 20 yaptığina dahil bende yapayım :)

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
@Yusuf0111_Oğuzhan bilgisayar da geldi bana bi video lu anlatım buda skill leri nasıl 20 yaptığina dahil bende yapayım :)
ben video çekip 1. sayfada paylaşacağım :oke:
yeni harita hazırlamak sıkıntı arkadaşım bide böyle düşün :)

olur bence :) şuanda 65 felan şarjım erken bitti (şimdi şarja taksaydın diye düşünebilirsin kelebek kullanıyorum şarj girişi bozuk :) )
81 level oldu yarın 100 yaparım şarjım %0.4 kapanacak şimdi :(
yusuf bi teşekkürünü alırım 100 oldu da oyun dosyaları ile save dosyaları aynı yerde bana dosya ismi ver onları alayım :)
suna da bi 20 çek 100 yapıp 2500 skor alana kadar oynayacağım sonra senden kopyalayıp 4lü birleştirme ni isteyeceğim ki direk 10. Sıraya hemen oturayım :P (zeka fışkırıyor oyunun açığını buldum sonuçta :) )
kadreşim çok teşekür ederim böylece arşivde tüm herolar tamamlanmış oldu dosya adı dh2_000.savegame bu dosyayı paylaş mageyi 100lv yaptıysan ben sana 4lü paket yaparım sen sadece hangilerinin olduğunu söyle yeter

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
tamam alayım dosyayı

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Yusuf bu dosyaları ya yenileyin yada gözden geçirin :D okcufinal varya onu yükledim ne saçma bi olaysa artık yükleme bitti dedi açtım baktım menüyü Dh2 yok :D Oyunu silmiş bida yükle şimdi işin yoksa diğerlerini de yüklüyorum yoklar piyasada :/ İlginçime gitti sebepleri nelerdir acep kardeşim ?
Okçu lazım bana torba15 inki denedim oda olmadı bana bi okçu lazım kardeşlerim :)

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
var da 100 olan değil yenik kastığım 32 var

Jan

Jan

Üye
Olsun çalışıyor ve sis halinde ise alayım kardeşim :)

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
sıs değil

kirazz28

Üye
yaw ne biçim iç anlamadım tüm paketi yükledim oyuna grdm bktım 0lamış oyunu olan çharlarda gitmiş bi çare bulun şu işlere

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
yaw ne biçim iç anlamadım tüm paketi yükledim oyuna grdm bktım 0lamış oyunu olan çharlarda gitmiş bi çare bulun şu işlere
C yemi yükledin e yemi
arkadaşlar sorunlu bulduğunuz sisleri bana bildirin ama ben söyleyim eski sisler sağlam onları test etmiştim

Son düzenleme:

kirazz28

Üye
e ye yüklemiştim

kirazz28

Üye
yeni karakterleri indrym güncelleştirme hatası diyo okcudada sürüm 1.1.4 zatenwar üzerine yazlsnmı diyo evet diyince oyunu siliyo

• Beğen
Tepkiler: Yusuf0111_Oğuzhan
Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
yeni karakterleri indrym güncelleştirme hatası diyo okcudada sürüm 1.1.4 zatenwar üzerine yazlsnmı diyo evet diyince oyunu siliyo
teşekür ederim dikkate alınıştır sisi yeniden yazacağım
Yusuf bu dosyaları ya yenileyin yada gözden geçirin :D okcufinal varya onu yükledim ne saçma bi olaysa artık yükleme bitti dedi açtım baktım menüyü Dh2 yok :D Oyunu silmiş bida yükle şimdi işin yoksa diğerlerini de yüklüyorum yoklar piyasada :/ İlginçime gitti sebepleri nelerdir acep kardeşim ?
Okçu lazım bana torba15 inki denedim oda olmadı bana bi okçu lazım kardeşlerim :)
dosya düzenlenip okçu finalfix.sis ismli bir yeni sis oluşturulmuştur
tamam alayım dosyayı
bu arada dosya silinmiş galiba ben indiremedim haberin olsun

Jan

Jan

Üye
Eyvallah eline sağlık kardeşim

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

yukarıdaki herolar isimleri maxicep olarak değiştirilip arşive eklenecektir

not: bu herolar sitedeki eski arşivdekilerdir bunlar için Cemsidar arkadaşımıza sonsuz teşekürlerimi sunmaktayım
kaynak :

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
uzun bi süre geçince siliniyor dosya yeniden atayım mage yi

Üst Alt