Dungeon Hunter 4 1.0.1 Türkçe Mod (Sınırsız Altın+Gems+Skills) Tek Link

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Dungeon Hunter 4 1.0.1 Türkçe Mod (Sınırsız Altın+Gems+Skills) Tek Link
Market Bilgileri:

Sdcard/Android/obb:

BurakTura:
" Yapamayan arkadaşlar varsa play store'dan oyunu indirsin sonra oyunun obb dosyasını alsın hafıza kartına atsın veya bilgisayarına sdcard/android/obb'yi kastediyorum . Sonra oyunu silsin arkadaşın verdiği apk.yı indirin onu yükleyin sonra yeniden obb'yi sdcard/andoid/obb'ye atın ve oyuna giriş yapın tamamdır "

1. kopyasını klasöre com.gameloft.android.ANMP.GloftD4HM için / sdcard / android / obb
2. apk yükleyin
3. Oyunu başlatın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: emrelegend23, yasirsa, soyupakhasan ve 16 diğerleri

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Root Gerektirirmi Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Sanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Görevler Yeniden Sıfırdan Başlıyor Değilmi Bitmiş Halde Değil Yani Level 1 Sıfırdan Oyuna Başla Gibi Yani:allalla:

• Beğen
serif55

serif55

Üye
Hocam linkler uçmuş

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Yarn bakacam çaresine

• Beğen
Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Teşekkürler paylaşım için ellerine sağlık

foz54

foz54

Üye
Hacı pardon ama kaç tane konu açıp kapatıyonuz bir oyun için üstelik hepsi boş. Oyun zaten play storeda var, lazım olan tek şey cihazı uyumsuz olanlar için apk+sd ve gems hilesi onları da ara ki bulasın.
Gems hilesini diğer konuda buldum data indirmeye gerek kalmadan kolayca yapılıyor:

TitaniumBackup dosyası istek üzerine....

Satın almaya çalışırken altın isteyen ürünleri almaya çalışın.Altınınız yetersiz olacağı için karşılığında sizden elmas isteyecek tamam deyin ondan sonra 16 milyon elmas veriyor.En garantisi ise eğer kota sorununuz yoksa sd dosyasını silin hileli apkyı kurduktan sonra onun sd dosyasını indirin

Eğer bunların hiçbirisi olmuyor ise videolu bir paylaşım yapmaya çalışırım

• Beğen
Tepkiler: duygusal_18 ve KinG Tornado
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Hacı pardon ama kaç tane konu açıp kapatıyonuz bir oyun için üstelik hepsi boş. Oyun zaten play storeda var, lazım olan tek şey cihazı uyumsuz olanlar için apk+sd ve gems hilesi onları da ara ki bulasın.
Gems hilesini diğer konuda buldum data indirmeye gerek kalmadan kolayca yapılıyor:

Ne boşu paşam hepsi farklı onların .

• Beğen
Tepkiler: huseyinwolf ve KinG Tornado
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
TEK LİNK :

Bu Çok Yavaş Bu Ne En İyisi ZippyShare'YE Upload Yada Hız Tanımayan Bir Site Zippy Shareden Bile 150Kat Daha Hızlı

• Beğen
Tepkiler: ayran3883 ve anılbaran
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Bu Çok Yavaş Bu Ne En İyisi ZippyShare'YE Upload Yada Hız Tanımayan Bir Site Zippy Shareden Bile 150Kat Daha Hızlı

Senin internet hızın kaç ?

Merak etme o dediğin yere de yükleniyor şuan

• Beğen
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Bende hızlı inmişti .Nasıl yavaş indirmeyi başarıyon dostum o zaman onu merak etmiştim :kop:

• Beğen
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Linkler yenilendi

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İşte Ben Buna İndirme Derim Hemen Çekti 5 Dakika Sürdü Teşekkürler Tekrardan Eline Sağlık

• Beğen

kubilay0676

Üye
Hocam Geçersiz Lisans hatası verdi. Ne yapmam lazım ?

virus19

virus19

Üye
İndiriyorum şu an :tşk:

brksnr

brksnr

Üye
Tek link indirirken mesela birinden indiremedik diğerinden indiriyoruz diyelim o zamanda modemi kapatip açma iz lazim mi ? Ay rica paylasim için teşekkürler :)

Üst Alt