dubai malı nokia lar için yardım.bi bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
b_akkaya09

b_akkaya09

Üye
    Konu Sahibi
dubai malı nokia lar için yardım.bi bakarmısınız
arkadaşlar bugün ucuzteller die bi site buldum.telefon fiyatları şok fiyatlarda hep.mesela n97350 lira gibi bir rakam.5800 xpress music dokunmatik 300 lira.bunlarda internet olayı yokmuş ama orjinallerle birebir aynıymış.pekii bunların kötü yanları neler?alınıp kullanılabilirlermi?sybian sistem geçerlimidir?sağlamlarmıdır?bi sorun olurmu?alırsak kullanılır mı?bu konuda yardım ederseniz çok mutlu olacağım şimdiden teşekkür ederim

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim wifi yok,symbian değil,kalitesiz malzemeyle yapılmış,3g desteklediği bile belli olmayan ürünler ben asla alıp kullanmam yok ben kullanırım diyorsan sen bilirsin..

b_akkaya09

b_akkaya09

Üye
    Konu Sahibi
hımm tmm kardeşim.pekii şimdi birşey daha soracağım.bu diyarbakırda i-phonelar varmış 300 liraya falan.pekii bunlar hakkında bir bilgin var mı kardeşim?ben ürünü görmedim bi tanıdığım söyledi bana ve almak istersen parayı gönder bende burdan göndereyim sana dedi.bunlar ne iş pekii?

--------------- Ekleme ---------------

bide i-phone var alabilirim orjinal fakat kayıtlı değil cihaz kapalı.onu burada açtırabilirmiyiz?

khaine

Üye
ucuztellerdeki telefonlar fazla kazık..benim elimde istediğin her model var mesela nokia N96 birebir tamamen türkçe bi kaç harf hatası var 2 yi geçmez o da goze batmıyor ve 200 TL

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
siz bilirsiniz arkadaşlar çin malına yaklaşmayın derim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt