Droid Razr Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Droid Razr Root Yapma
Merhaba maxicep forum takipçileri. Bu konumda sizler için Droid Razr root atma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Bu konuda yer alan işlemler sonucunda cihazınıza supersu uygulaması yüklenecek ve cihazınız root yetkisine sahip olacaktır. Bu yazıda bulunan Droid Razr root işlemleri sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir yazılımsal veya donanımsal hatadan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Droid Razr root yapma işlemine başlamadan önce mutlaka cihazınızda bulunan dosyaların bir yedeğini alın.
Daha sonra ayarlar / telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarasının üzerine 6-7 kere üst üste basın.
Ardından ayarlar / geliştirici seçenekleri menüsünden usb hata ayıklama ayarını aktif hale getirin.
Cihazınızın pilinin en az %50 seviyesinde olmasına dikkat edin.
tıklayın ve Droid Razr root için gerekli olan dosyayı bilgisayarınıza indirerek bir klasöre çıkartın.
Ardından usb kablosu yardımı ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.
Daha sonra çıkartmış olduğunuz root klasörünü açın ve Install.bat çalıştırın.
Ardından klavyeden bir tuşa basın ve root işlemlerinin bitmesini bekleyin.
Root işlemleri bittikten sonra cihazınız yeniden başlayacaktır ( başlamazsa siz kendiniz başlatın )
Menüyü kontrol edin ve supersu uygulamasının yüklü olup olmadığına bakın.
Eğer supersu uygulaması cihazınıza yüklenmemiş ise root işlemlerini en baştan adım adım tekrar yapın.

Ekli dosyalar