Droid Razr HD Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Droid Razr HD Root Yapma
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizler için Droid Razr HD root yapma işleminin nasıl olacağını anlatacağım. Öncelikle belirtmek isterim ki bu konuda bulunan işlemler sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek hasarlardan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir. Bu konuda bulunan Droid Razr HD root işlemleri sonucunda cihazınıza supersu uygulaması yüklenecek ve cihazınız root yetkisine sahip olacaktır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Droid Razr HD cihazınızda bulunan bütün bilgi ve dosyalarınızın mutlaka yedeğini alın.
  • Droid Razr HD driver dosyalarının bilgisayarınızda yüklü olduğuna emin olun.
  • Telefonunuzdan ayarlar / telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarasının üzerine 6-7 kere üst üste basın.
  • Daha sonra ayarlar / geliştirici seçenekleri menüsünden usb hata ayıklama ayarına işaret koyun ve aktif hale getirin.
  • Ardından tıklayın ve Droid Razr HD için gerekli olan root dosyalarını bilgisayarınıza indirerek bir klasöre çıkartın.
  • USB kablosu yardımı ile Droid Razr HD telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
  • İndirmiş olduğunuz root dosyalarının olduğu klasörü açın ve run.bat çalıştırın.
  • Daha sonra klavyeden herhangi bir tuşa basın. ( eğer size soru sorarsa y tuşuna basarak yani yes cevabı vererek onaylayın enter tuşuna basın. )
  • Root işlemleri çok kısa bir süre içerisinde bitecektir.
  • Root işlemleri bittikten sonra cihazınızı yeniden başlatın.
  • Cihaz açıldıktan sonra menüyü kontrol edin ve supersu uygulamasının yüklenip yüklenmediğine bakın.
  • Eğer supersu uygulaması yüklü değil ise root işlemlerini en baştan adım adım tekrar yapın.

Ekli dosyalar

Üst Alt