Droid 3 Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Droid 3 Root Yapma
Herkese iyi günler. Bugün sizlere Motorol Droid 3 root yapma işleminin nasıl yapılacağını adım adım anlatacağım. Bu makalede bulunan işlemler sonucunda droid 3 cihazınıza supersu uygulaması yüklenecek ve cihazınız root yetkisine sahip olacaktır. Öncelikle belirtmek isterim ki bu konuda yer alan işlemler sonucunda cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir yazılımsal hatadan ben veya maxicep yönetimi sorumlu değildir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Droid 3 root yapma işlemlerine başlamadan önce mutlaka cihazınızda bulunan bütün bilgi ve dosyaların bir yedeğini alın.
  • Cihazınızın pilinin en az %50 seviyesinde olmasına dikkat edin.
  • Ayarlar / telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarasının üzerine 6-7 defa üst üste basın.
  • Ayarlar / geliştirici seçenekleri menüsüne girin ve usb hata ayıklama seçeneğini aktif hale getirin.
  • tıklayın ve Droid 3 driver dosyalarını bilgisayarınıza indirerek yükleyin.
  • tıklayın ve gerekli olan root dosyalarını bilgisayarınıza indirin ve bir klasöre çıkartın.
  • Daha sonra usb kablosu yardımı ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın.
  • Ardından indirmiş olduğunuz root dosyalarının bulunduğu klasörü açın ve .bat çalıştırın.
  • Ardından karşınıza gelen cmd ekranında bir kere klavyeden bir tuşa basın ve root işlemlerinin bitmesini bekleyin.
  • Root işlemleri bittikten sonra cihazınız otomatik olarak yeniden başlayacaktır.
  • Cihaz açıldıktan sonra menüyü kontrol edin ve supersu uygulamasının yüklenip yüklenmediğine bakın.
  • Eğer supersu uygulaması yüklenmemiş ise root işlemlerini en baştan adım adım tekrar yapın.

Yapamayanlar için örnek video =>

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Üst Alt