DrJukka Fake Calls v0.5 [ S60v5 Nokia 5800 - N97 Sahte Çağrı - Arama Uygulaması ]

Sponsorlu Bağlantılar

_porquerogue_

_porquerogue_

Üye
    Konu Sahibi
DrJukka Fake Calls v0.5 [ S60v5 Nokia 5800 - N97 Sahte Çağrı - Arama Uygulaması ]

Hiç bir toplantıda şimdi biri arasa da şu sıkıcı toplantıdan ayrılsam dediğiniz oldu mu?
Fake Calls uygulaması ile bu mümkün hala geliyor. Fake Calls uygulaması ile bir arkadaşınız ya da
herhangi biri arıyormuş gibi yapabiliyorsunuz.
Nasıl mı?
Zaman ayarlamasına izin veren uygulama belirlediğiniz zaman süresi geçtikten sonra size sahte bir arama gönderiyor.
Aslında bu arama sadece bir duvar kağıdından ibaret. Zil sesi hatta titreşim eklenerek belirlediğiniz süre geçtikten sonra
uygulama duvar kağıdınızı değiştiriyor ve sanki arama geliyormuş gibi telefonunuz çalmaya başlıyor.​

İşiniz olmadığı sürece uygulamayı kapatmayı unutmayın. Yoksa sahte arama diye açmazsınız :oke:

Alıntıdır.​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark, ismailbahadır, hotbord_34 ve 14 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler:oke:

abakrac

Üye
arkadaşlar alarmla telefon zil sesini aynı yapıp bunun için alarmı da kullanabilirsiniz ben öyle yapıyorum işe yarıyor :)

hakan5800

hakan5800

Üye
teşekkürler..

erdovan

Üye
tesekkurler

kaan1518

Üye
sertifika hatası veriyor yardım eder misiniz?

gkhan38

gkhan38

Üye
bana da sertifika hatası veriyor yardım edin lütfen

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Bunun gibi otomatik çağrı atan bir program var mıdır ki? Tek bir tuşa basarak bir kişiye 0,5 saniyelik çağrı bırakacak?

hotbord_34

Üye
evet yüklenmiyor geçersiz sertifika diyor ben denedim ok

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
5800 a sertifikandırıp yükledim yine olmadı...

muxo

muxo

Üye
bende oldu ama düzgün çalısmıyor. ayarladıgın anda çalmıyo. yani berbat bir program

awful2603

Üye
hata veriyo

cmrforever

Üye
aynı şekilde sertifika hatası diyor..

derpi

Üye
bende oldu ama düzgün çalısmıyor. ayarladıgın anda çalmıyo. yani berbat bir program

Aynen bendede oyle ayarladıgın dakıka ıcerısınde caıyo onun ıcınde bır anlamı yok

SimaR26

Üye
sertifika hatasının çözümü telefonu hacklemek Rom patcher adlı programı bul kur anlatımı var forumda kolay gelsin.

aslls

aslls

Üye
bende de geçersiz sertifika dedi :( ama bana aşırı lazım bu program :(

ismailkaya.

Üye
ayarladigim saatte calmiyo. 1 dakika sonrasina ayrliyorum bi numara yok yani. Tek tusa basip cagri gelmesini saglayan bi program vardi evet ama bi turlu bulamiyorum.telefona format attiktan sonra gitti bidaha da bulamadim.bi tusu ayarlamistim gelen cagriya da babam yazmistim iyi oluyodu:) insallah bulurum bulan olursa da paylassin.

mountan59

Üye
sertifika hataq

hotbord_34

Üye
evey bende de geçersiz sertifika hatası verdi ok

Üst Alt