Drakkarious ile Sertifika Soruna Son <i450> (os9.2 s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramazan_efem

Üye
ya arkadaslar x plore programını kuramıyrumkı gerı kalan programları kurayım tarıhı bır turlu tutturamıyorum yardım edermısınız lutfen tel e 63 nokıa

barutcubom

Üye
kardeş dediklerinizi yaptim ama XPlore yüklerken gene sorun verio
:(

vlqn

Üye
ben drakkarious programını söylendiği şekilde telefona yüklemeye çalıştığımda "yüklenemiyor" hatası aldım herşey doğruydu oysaki... bendeki telefon N82 ama N95 8GB ile aynı işletim sistemini kullanıyor. o sebeple FP1 olanını yüklemeyi denedim telefona...
valla symbian işinden ve şu uygulama yükleme işinden iyice baydım aslında.... telefonum 3 aylık tertemiz N82 faturalı garantili bandrollü satılığa çıkardım almak isteyen ulaşsın [email protected] dan

alacam bi pda windows mobile kasıcam en güzeli off ne dertmiş arkadaş aldığımdan beri bin türlü hack yöntemi denedim olmadı bir türlü..

yok yok symbian ı da kalsın N82 side kalsın satayım ardıma bakmayacağım bir dahada windows mobile dışında birşey alırsam elim kırılsın
ama yinede N82 ime uygulama yüklemeye yardımcı olacak arkadas varsa makbule geçer :mahçup: aynı adresten bana ulaşabilir

evci1

Üye
abi ben denedim ama onda çalıştıramadadım drakkerious uçalıstıramadım yaw

polig10

Üye
i550 de olmuyo

aydinerkan79

Üye
allah rızası için yardım edin ne olur sys/bin bende çıkmıyor yok yok yok her şey tamam bin yok . çıldırıcam ne olur yardım edin n82 kullanıyorum

sezbatu

Üye
kardeşim gerçi konuyu açalı 1 seneden fazla olmuş ama son on gündür tüm yöntemleri denememe rağmen hiçbir sonuca ulaşamamıştım taa ki senin açtığın konuyu bulana kadar dediklerini harfiyen yaptım ve hiçbir sorun çıkmadan telimi hackleyebildim çook teşekkür edrim sana

telefon: samsung i550w
yazılım bilgisi:i550JVHB2 2008-02-14 SGH-İ550 :oke:

arapstyle

Üye
yusuf kardesim yazdıkların için saol ama bende bu drakkariousu yuklerken yüklenemiyor dior eger hala konuyla ilgileniyosan cvp yazarsan cok sevinirim tel i450

promote

Üye
Telefon eski softvare ile kolayca dekarusu kurdum ve yukledım fakat nokianın sıtesınden yenı yazılımı kurdum ve artık pıyasadakı dekarus versıyonları bır ıse yaramıyor malesef

aliari123123

Üye
drakkariusu yükledikden sonra telefonum kapandı ve hala açılmıyor:s İ450 yardımlarınızı bekliyorum..

yusfcuk

yusfcuk

Üye
    Konu Sahibi
drakkariusu yükledikden sonra telefonum kapandı ve hala açılmıyor:s İ450 yardımlarınızı bekliyorum..

Pilini tak çıkar yap
aklıma bir şey gelmiyor

Ayrıca konuyla ilgilenemiyorum artık yeni dertlerim var

yabaniorhan

yabaniorhan

Üye
yaw i450 ye yüklüyorum süresi geçmiş sertefika diyor yüklemiyor ne yapmalıyım:(

ekosen

ekosen

Üye
c:/sys var ama içine bişey yapamıyorum bin klasörü yok (Nokia E66)

arapstyle

Üye
hocam çok teşekkür şu anda hackledim eklemek istediğim bişey sorun çıkıyorsa telde drakkarious yüklenemiyor gibi telefona hard format atın kodu: *2767*3855# rehberi msjları silicektir bu nedenle samsung pc studio ile yedekleme yapmanızı öneririm. daha sonra tarihi direk karşınızda çıkanı yapın ve yusufçuk arkadaşımın anlattığı şekilde yapın halloluyor.

thesokrates

thesokrates

Üye
Kardeşim süresi geçmiş sertifika diyo, yahu arkadaş ben bu 5320 ye hangi dosyayı yüklemeye kalkışsam sertifika hatası veriyor yahu,bana bi yardımcı olun kardeşler...

sonnefes-1

sonnefes-1

Üye
offf sys klasoru hata veriyor nasıl yaptınız şunu anlamadım :((
e-63

tektonik1907

tektonik1907

Üye
.cer ve . dosyalarını indiremeyenler bana özelden opda kullanıcı adınızı ve şifrenizi gönderin bende içinde sizin telefonunuza ait içinde .cer ve . dosyalarını bulunduğu hotfile linkini size geri göndereyim

egypt99

egypt99

Üye
paylaşım için teşekkürler samsung i550w da işe yaradı

evrenin askerle

Üye
ya varya eli sağlık kardeşim

halilbayram

halilbayram

Üye
n96 da sys klasörü açılmıyor
bu sys klasörü başka yöntemle nasıl açılır ustalardan biyardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt