Döve döve bu hale getirdiler.


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Penelope

Penelope

Üye
Sokak çetesinin saldırısına uğrayan gencin kafasının yarısı artık yok. Çünkü saldırganlar onu döve döve bu hale getirdiler.
İngiltere'de yaşayan 26 yaşındaki Steve Gator, kafatasının büyük bir bölümünü sokakta uğradığı saldırının ardından kaybetti.

Gator, kuzeniyle dalga geçen çeteye sözlü olarak karşı koyunca tekmeli yumruklu saldırıya uğradı. Çetenin bir üyesi tarafından kaldırıma doğru fırlatılan Gator, başının ön tarafının sert bir şekilde kaldırıma çarpınca derhal hastaneye kaldırıldı.

Kafatasının ön kısmını ameliyatla almak zorunda kalan doktorlar iki hafta boyunca komada kalan Gator'ın hayatta kalabilme ihtimalinin yüzde 15 olduğunu söylüyordu. Ancak Gator, mucizevi bir şekilde komadan çıkarak, hayatta kalmayı başardı.

Ama talihsiz genç, sık sık inen geçici felçlerle, hasar gören beyninin yarattığı fiziksel bozukluklarla mücadele ediyor ve konuşma güçlüğü yaşıyor.

Polis olaydan iki gün sonra saldırıyla ilgili iki genci yakalasa da dava delil yetersizliğinden düştü. Steve'in annesi ise davanın düşmesinin şokunu yaşıyor.
 
aLone

aLone

Üye
oha ya yuh :oha: hayvan herifler
 
Salihyet

Salihyet

Üye
yazıklar olsun yaa.. ayıran da mı olmadı :hmmm
 
dada21

dada21

Üye
bu kadar da vurulmaz ki :@
 
EroL

EroL

Emekli Yönetici
medeniyet işte ingilterede oluyo bu olay
 
sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
bizim türkler yine merhametli yaa :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt