Dosya bozuk uyarısı ! YARDIM !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Dosya bozuk uyarısı ! YARDIM !
Arkadaşlar telefona ilk soft format ve ardından hard format attım bazı uygulamaları yüklüyorum ama diyerlerini yüklerken DOSYA BOZUK uyarısı geliyor format atmadan önce o uygulamaları yüklüyordum lütfen yardım edin ÖZELLİKLE: ASİGASİ,YAREN_DEDE,MUHAMMED,SYAMBİAN LOVER,NOSS BAR

yardım edin lütfen

muhammed4949

muhammed4949

Üye
zip veya rardan çıkarıp mı yüklüyorsun ?

Symbianizer

Symbianizer

Üye
%100 ihtimalle İsa abinin yerleşik bileşen uyarısını kaldırma konusunu uyguladın :evet: Konudaki talimatları tekrar izle sorun c/sys/bin içindeki yinstallserver.dll nin eksikliğinden kaynaklanıyor :)

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
%100 ihtimalle İsa abinin yerleşik bileşen uyarısını kaldırma konusunu uyguladın :evet: Konudaki talimatları tekrar izle sorun c/sys/bin içindeki yinstallserver.dll nin eksikliğinden kaynaklanıyor :)
öyle bir şey var mıydı ya :hmmm

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Telefona dün akşam çok virüslü bir patch yükledim sonra hemen soft formatı atıp ardından hard formatı attım sonra 100GPU 100 RAm uygulamasını yükledim daha önce o uygulama hata vermiyordu ama şimdi veriyor bişeyler eksik galiba ,ve birdaha format attım HARD hackledim

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Rom patcher de yerleşik bileşen uyarısını kaldırma modu aktif mi hard formatta patches klasörunu silmez nokia 500un kalıcı hatası bu

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Rom patcher de yerleşik bileşen uyarısını kaldırma modu aktif mi hard formatta patches klasörunu silmez nokia 500un kalıcı hatası bu
Sen başka birşeyden bahsediyorsun BEN ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM ŞİMDİ KONU OLARAK AÇIYORDUM ginede benimle konuda cevap verdiğin için teşekkürler :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu sahibi isteği ile :locked2:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, muhammed4949 ve Darqos
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt