dokunmatik telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcan9669

Üye
    Konu Sahibi
dokunmatik telefon
arkadaşlar yeni bir telefon almayı düsünüyorm da dokunmatik fiyat fazla önemli deil 800-900 'a kadar cıkılabilir. HTC düsünüyorum aslında ama güvenemiyorm fikirleriniz??

celatx

celatx

Üye
Samsung wave 2 işini görür fazlasıyla aklında n8 gibi bir şeyler varsa wave 2 den şaşma

silver021

silver021

Üye
wave 2 850 tlye alinabilicek en iyi telefon. lakin htc nin tek adam akilli telefonu htc desire oda 1100tl seviyelerinde. htc desirei alirsan kafan rahat olur arkadaşim sonuna kadar htc ye güvenebilirsin kaliteli bir kasa yapisi var. donanimlarida wavele ayni. sadece isletim sistemleri degisik.

Starsley

Androidli istiyorsan arttırman lazım. O fiyata C7 ve wave2 öneririm.

mcan9669

Üye
    Konu Sahibi
wave 2 fiyatının hakkını veerir mi sizce?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
wawe 2 işini görür kardeşim verecegin paranın hakkını verecektir güzel telefon

mcan9669

Üye
    Konu Sahibi
ya bi de htc tellerden öneriniz?
?

maxirabit

maxirabit

Üye
Htc desire hd 1200-1400 tl arası onun haricin'de htc'nin başka modelleri cazip değildir.

mcan9669

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha fiyatı artırıp galaxy s desem ne dersiniz ? yani wave 2 yle arasındaki fiyat farkına değer mi?

maxirabit

maxirabit

Üye
Android istiyorsan galaxy s,yada htc desire hd ama bada istiyorsan wave 2.
Ben'de dün aldım wave 2 ama ihtiyaçlarımı karşılıyor.
Seçim sana kalmış,sen kullanıcaksın.İyi günler:)

• Beğen
Tepkiler: mcan9669
.BlueTR

.BlueTR

Üye
yinemi off :D
galaxy s al çok süper telefon ayrıca süper hava yaparsın ben eniştemden 1 haftalığına alıpta kullanmıştım süper telefonu elinden bırakası gelmiyo insanın.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Wawe 2 badalı en son,Android mı badamı derseniz android derim htc iyidir genel olarak sorun yok şu durumda htc wilffıre htc ıncreble s gibi cihazlara bakmanda fayda var:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt