Nokia C5-03 CFW Doğru Mu Yaptım Bi Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Doğru Mu Yaptım Bi Bakarmısınız
Tek istediğim Chayanne Ram Politikasını ROFS2'ye atıp telefona kurmaktı fakat hiçbir yerde adamakıllı bir açıklama bulamadım.
İndirdiğim düzenlenmiş ROFS2 dosyasını Nokia Cooker ile açıp ram politikasındaki data klasörünü rofs2'deki sys dizinine attım:

Bu şekilde flashlasam sorun olurmu yoksa ne yapmam lazım?

zero1995

zero1995

Üye
bende öyle yaptm taşıdım attım bende bilmiyorum açıkcası:blink:

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Bilenler bi anlatsın şunu lütfen

zero1995

zero1995

Üye
aynen ya yok mu :agla2:

engeych

engeych

Üye
save bas kaydet sonra phoemix le yükle

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Bu haliyle doğru o halde? Sonra tel. bozulmasın da

engeych

engeych

Üye
adamım dogru olup olmadıgını bilmiyorum sıkıntı olursa eski versiyona geri döno ram politikası nasıl yapılır bilmiyorum

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
ram politikası için "Rofs2'ye atın flashlayın" yazmışlar fakat rofs2'de data klasörü yok. Nerdesiniz cfw yapımcıları yaa :(Benim zamanım yok tel bozulursa tamiri 2 hafta sonraya kalır yardım edin lütfen :( Herşey hazır bilen birinin cevabı lazım

engeych

engeych

Üye
kardeş sen koydugun resme baksana data klasörü yok demişsin ama var orda 3 tane dosyayı demekki onun içine atman gerek

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
En başında yazdığım gibi, data klasörü olmadığı için ram politikası rar arşivinden çıkan data klasörünü sys dizinine attım. Yani o data klasörünü oraya ben attım

sena5135

sena5135

Üye
kardeşim ram politikaları hiç bi işe yaramaz denedim gördüm!

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani işe yaramaz adamlar çekmiş resmini koymuş? Sen nasıl uyguladın ram politikasını onu anlat bana :)

engeych

engeych

Üye
işe yarıyor gerçekten hafıza dolu uyarısı almıyorum rofs2 icinde sys içine atyaklaşık 10a yakın uygulama ve interneti 3 sekme acık halde kamera çekimi yaptım banamısın demedi kim demiş işe yaramıyor diye :)

sena5135

sena5135

Üye
işe yarıyor gerçekten hafıza dolu uyarısı almıyorum rofs2 icinde sys içine atyaklaşık 10a yakın uygulama ve interneti 3 sekme acık halde kamera çekimi yaptım banamısın demedi kim demiş işe yaramıyor diye :)
bu olay ramdeki hafıza sıkıştığında hafıza kartını kullanması için fakat hafıza kartını kullanmıyo

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
    Konu Sahibi
haftaya kuracağım inşallah. İşe yarayıp yaramadığını yazarım

engeych

engeych

Üye
denedinmi peki ben denedim

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye