[DMKHO] Smart Pocket Lock v1.00(0) S60v5/S^3 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[DMKHO] Smart Pocket Lock v1.00(0) S60v5/S^3 Unsigned

Yakınlık ve döndürme sensörü ile tuşları kilitleyip açabilen uygulamadır.
Telefonu başaşağı veya yüzüstü çevirdiğinizde tuşları kilitliyor.
Yakınlık sensorüne parmağınızla dokunduğunuzda tuşları kilitleyip açabiliyor.

Auto-lock and/or auto-unlock your phone with Smart Pocket Lock application. Rotate the phone upside down or put it into pocket in order to lock screen and keys automatically. Application is using rotation and proximity sensors. Extra options: vibrate when lock and auto-start when phone starts. More info on

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: karamelekselo, myelden, hg21 ve 5 diğerleri

02samsat

02samsat

Üye
teşekkürler....

rta

Üye
Sağolasın çok kullanışlı bir pro.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
distakjo

distakjo

Üye
güzel programa benziyor. Bi bakalım izlenimleri yazarız buraya kısmet olursa :) saol kardes tskler.

----------Eklendi @ 02:50:29 ---------- Yazıldı @ 02:41:31 ----------

abi bencw herke bunu indirmeli. Süper bi program. 1-2-4 ve 5. kutuları işaretlerseniz güzel oluyo. Elinize alıp 5dk kurcalayın telefonunuzu daha cok seviceksiniz :)

• Beğen
aleranol

aleranol

Üye
sertifika hatasını napalım? :) siz bana kesin bişi verinde

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
teşekkürler ama teli dödürünce işe yaramıyo sadece yakınlık sensörü işe yarıyor..

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:

dehlo

dehlo

Üye
mrb denedim nokia n8 de sertifika istedi dis arkadasin verdigi linki de denedim onda olmadi zaten konuda kapatilmis tsk .

Kaya0362

Üye
sensör açık olduğunda bir süre sonra iptal oluyor sensörü kapatınca sorunsuz çalışıyor mecbur sensörü kapatıp kullanıyorum teşekkürler

hg21

hg21

Üye
çok güzel program. tuş kilidi devreye girdiğinde yakınlık sensörüne dokununca aktif tekrar dokununca pasif oluyor. emeğine sağlık

irememre

irememre

Üye
çok güzel program umarım kullandıkça kapananlardan değildir şu anda mükemmel teşekkürler

• Beğen
pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah

Üst Alt