DivX Player v1.01 (22.Nisan.2011)

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Divx Player in 22 Nisan 2011 çıkış tarihli yeni versiyonunu burda bulabilirsiniz.Forumda bulunan diğer versiyonlar update istediği için kullanılamıyodu..Verdiğim dosyada 2 tane sisx dosyası var... 1.01 ve 0.95 bu ikiside 22 nisan 2011 çıkışlı..0.95 olan fixlenmiş hali..

NOT: Eğer telefonunuz 1.01 i çalıştırmazsa 0.95 i kurun.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: delrico, mugrub, join_23 ve 2 diğerleri
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Rica ederim :P

alicem_123

Üye
DivX Player programını bulmam çok iyi oldu E72'ime kurdum sorunsuz çalıştı teşekkürler :naughty:

wildtiger223

wildtiger223

Üye
eline sağlık

serkanacar25

serkanacar25

Üye
DivX Player programını bulmam çok iyi oldu E72'ime kurdum sorunsuz çalıştı teşekkürler :naughty:
benim telefonumda 1.01 olan çalışmamıştı :S :D Ama kendi sitesinden indirdim.Sanırım benim tele uymadı :) bende 0.95 i kullanıyorum :P

join_23

join_23

Üye
teşekkür ederim :oke:

djoxy

Üye
en sonunda e72 telefonumda filmleri izleyebiliyorum teşekkürler kardeşim..

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Rica ederim :D

serecans

serecans

Üye
tesekkurler

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Önemli değil :D

mukoline

mukoline

Üye
kardeş emeğine sağlık

cihatermis

Üye
Ben programı indirdim de sadece 2 video gösteriyo.. Öteki videoları nasıl taratabilirim ??

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Ben programı indirdim de sadece 2 video gösteriyo.. Öteki videoları nasıl taratabilirim ??
taratmana gerek yok.telefonunda divx formatında video varsa zaten otomatik olarak programda görürsün.O söylediğin 2 videoda program içindeki demolar...Demekki divx formatında videon yok telinde.:)

USAForever

USAForever

Üye
deneyelim..

tarik61

Üye
dostum eline saglik ya ben askerdeyim 6210 navigator kullanyrum yuleyecegm film sayende izleyebilecegim cok saol calisti program :)

serkanacar25

serkanacar25

Üye
dostum eline saglik ya ben askerdeyim 6210 navigator kullanyrum yuleyecegm film sayende izleyebilecegim cok saol calisti program :)
rica ederim.:oke: Hayırlı teskereler o zaman torun hehe :)

h0p3

Üye
çok teşekkürler..

Üst Alt