GM Discovery 2 discovery II - s6 rom(denemeniz gereken bir rom)

Sponsorlu Bağlantılar

best1905

best1905

Üye
    Konu Sahibi
discovery II - s6 rom(denemeniz gereken bir rom)
arkadaşlar romu rus sitesinden buldum türkçe dil desteği var xposed modüllerini denedim çalışıyor gravitybox çalıştı stock roma göre daha hızlı ve stabil geldi bana dokunmatik hassasiyetini de stock roma göre daha iyi buldum görsellik olarakta güzel denemeye değer.

Ekran görüntüleri:

Rom linki:

Kurulum : ilk önce indirdiğiniz rom dosyasını telefon hafızasına atın daha sonra telefonu kapatın ve recovery modda baslatin

Wipe kısmına girin >advanced wipe > cache ,dalvik cache, data ,system ,custpack seçeneklerini isaretleyin ve swipe to wipe yapın ilemin bitmesini bekleyin uzun sürüyor biraz

Wipe bittikten sonra recovery menüde ana bölüme gelin mount kısmından system ve custpack tiklerini kaldirin
daha sonra install bölümüne gelin ve ROM dosyalarini nereye attiysaniz bulun ve seçip swipe to confirm deyip yüklenmesini bekleyin işlem bitince telefonu yeniden başlatın

arkadaşlar romda son uygulamaları açamayanlar xposed modülü ve gravitybox(kk) yüklesin gravitybox tan fiziksel tuş işlemleri home tuşu uzun basma eylemini son uygulamaları göster yapın yeniden başlatın home tuşuna uzun basınca son uygulamalar açılacak

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: paylaşım için

yunusdgnprfrs

Üye
indiriyorum ama inşallah güzel ve ve ve en önemlisi stabildir

:eller::eller:
:tşk: paylaşım için

tayfur422

tayfur422

Üye
Kardes ben google drive a giremiyorum nedeni bilen varsa yardimci olabilirmi

tayfur422

tayfur422

Üye
Kardeş demedim olmadi

Radresword11

Üye
Kardeş otg çalışıyormu peki

Teknojix

Teknojix

Üye
Romda son uygulamaları açamıyoruz. Rom aynı çakma s6 ların romu. Fazla stabil değil.

Son düzenleme:
best1905

best1905

Üye
    Konu Sahibi
Romda son uygulamaları açamıyoruz. Rom aynı çakma s6 ların romu. Fazla stabil değil.
arkadaşlar romda son uygulamaları açamayanlar xposed modülü ve gravitybox(kk) yüklesin gravitybox tan fiziksel tuş işlemleri home tuşu uzun basma eylemini son uygulamaları göster yapın yeniden başlatın home tuşuna uzun basınca son uygulamalar açılacak

Teknojix

Teknojix

Üye

Tek sorun o değil fazla stabil değil. Buglar ve kasmalar mevcut. Dediğim gibi çakma s6 dan almışlar.

best1905

best1905

Üye
    Konu Sahibi
yaytas

yaytas

Üye
güzel rom :tşk::gulumseme2::gulumseme2::gulumseme2:

yaytas

yaytas

Üye
ilk görüşler : şarj stock rom ile aynı xposed mödüller çalışıyor zaten konuda belirtilmiş ve gravitybox ile ana tuşu yapınca süper rom tek sorunu flash player ı olmaması yani youtube vb kendi oynatıcısı olmayan ve yardımcı bir video player kullanan sitelerde (mesela kişisel blog lar) video oynatamazsınız oynatmak isterseniz (mesela chrome dan ) crome yanıt vermiyor ve flash player için geliştirilmiş tarayıcı gerekli (mesela skyfire) onun haricinde güzel rom

xvoldemortx9

Üye
ilk görüşler : şarj stock rom ile aynı xposed mödüller çalışıyor zaten konuda belirtilmiş ve gravitybox ile ana tuşu yapınca süper rom tek sorunu flash player ı olmaması yani youtube vb kendi oynatıcısı olmayan ve yardımcı bir video player kullanan sitelerde (mesela kişisel blog lar) video oynatamazsınız oynatmak isterseniz (mesela chrome dan ) crome yanıt vermiyor ve flash player için geliştirilmiş tarayıcı gerekli (mesela skyfire) onun haricinde güzel rom

Aynen hocam ne yapmak gerek ??

yaytas

yaytas

Üye
Aynen hocam ne yapmak gerek ??
skyfire adlı tarayıcıyı apk indirip kurabilirsiniz yada google playde mevcut olan flash fox adındaki tarayıcıyı kullanabilirsiniz ancak reklamlar sizi rahatsız ediceği için önermem reklamdan kurtulmak için de telefonu önce rootlayıp ardından adaway apk indirip kullanınız adaway reklam engelleyicidir

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Göze hoş gelen bi rom, bildirim paneli ve arama ekranı daha görsel olabilir ayrıca kamera 9 Mp

• Beğen
Tepkiler: yaytas
yaytas

yaytas

Üye
ama kameradan bi şikayetim yok hatta stock tan daha iyi çektiğini söyleyebilirim

Üst Alt