Discovery cwm yüklenmeyen telefonlar buraya

Sponsorlu Bağlantılar

drag10

drag10

Üye
    Konu Sahibi
Discovery cwm yüklenmeyen telefonlar buraya
Arkadaşlar benmi discovery me bir türlü cwm bulamamıştım bütün cwm leri indirdim ama olmadı ama sonunda buldum sağlam cwm yi hemde 2 tane hangisini isterseniz yükleyebilirsiniz bende ikiside çalıştı sizin için yandex disk e kaydettim işte linkler

Birinci cwm :

İkinci cwm :

Arkadaşlar bende ikiside çalıştı ama benim tavsiyem ikinci cwm yi kurun deneyn sonucu bildirirseniz sevinirim tabikide root yapmadan bu işleme yapmayınnnn

Bu yapacaklarınızdan siz sorumlusunuz hiçbir sorumuluk kabul etmiyorum yapmayı bilmiyorsanız iyi araştırıp yapın sonra bana şikayet etmeyin !!!!

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gwonder_13

leonidas42

leonidas42

Üye
Hocam Bunlar Dokunmatik Cwm'mi Acaba?

drag10

drag10

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam değil

leonidas42

leonidas42

Üye
Tamam Teşekkürler.

drag10

drag10

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

mamix74

mamix74

Üye
Ben yaptim yalniz teli kapatip ses açma ve power tuşuyla cwm modunda açmak istediğinde acilmiyor android robotu üstünde ikaz işareti cikiyor

drag10

drag10

Üye
    Konu Sahibi
Cwm yüklenmemiş kardeşim sanirsam tekrar dene olmazsa 2 tane cwm verdim diğerini dene

semih miskiner

Üye
ustad kendi recovery sinden yuklenebılen cwm paylaşma yapabılır mısın

drag10

drag10

Üye
    Konu Sahibi
Kendi recoverysinden yüklenebilen bilmiyorum mobile uncle tools ile cwm kurabilirsiniz

zero1995

zero1995

Üye
nası yani apk gibi mi yüklicez hocam

ahsemetvil

Üye
Discovery phril cwm dokunmatik yükleyin süper

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
teşekkürler

digiz

Üye
Merhaba
GM Discovery 2 + en sonunda root ladım :).( versiyon 4.4.2. )Fakat şimdi şöyle bir problem var. CWM recovery yüklemek için bir sürü yol denedim ( Discovery customizer yükledim sonra mobileuncle la image dosyasını flashladım vs vs ) fakat telefon bir türlü CWM mod da açılmıyor , CWM modu bırakın normal recovey moda da girmiyor. Telefon direk açılıyor.Sizler bu işin uzmanları olarak bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.Telefonumu bir türlü recovery moda getiremiyorum

fatihergun1977

Üye
selam arkadaşim cwm yükleyebilmen için iroot programiyla root yap philiz recovery yüklersin 100 100

gwonder_13

gwonder_13

Üye
Eyvallah kardeşim Allah razı olsun sonunda yükledim şükür yav :-)

OFFCENT

OFFCENT

Üye
Merhaba
GM Discovery 2 + en sonunda root ladım :).( versiyon 4.4.2. )Fakat şimdi şöyle bir problem var. CWM recovery yüklemek için bir sürü yol denedim ( Discovery customizer yükledim sonra mobileuncle la image dosyasını flashladım vs vs ) fakat telefon bir türlü CWM mod da açılmıyor , CWM modu bırakın normal recovey moda da girmiyor. Telefon direk açılıyor.Sizler bu işin uzmanları olarak bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.Telefonumu bir türlü recovery moda getiremiyorum
bende recovery e giremiyorum 5 gündür ugrasiyorm :(

ulasecgin

Üye
Bu tüm telefonlar için yapilabilirmi yoksa sadece discovery icinmi