Discovery Air Türkçe Dil Programı Burda

Sponsorlu Bağlantılar

Size Yardımcı Oldumu ?

• Kullanılan toplam oy
    2

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
yeniden flash la :)

frkndnmz

frkndnmz

Üye
Seni duvarkağıdı da bulanık ama kardeşim :)
Neyse o değil de şey sorcam, sizin ön kamera da köşelerden sorunlu mu, üç kişi selfie atalım dedik köşedekilerin yüzler yamuldu, alt tarafa veya üst köşeye çekince de yüzler uzuyo. Bin pişman oldum şu teli aldığıma yav

Alcyone

Alcyone

Üye
Seni duvarkağıdı da bulanık ama kardeşim :)
Neyse o değil de şey sorcam, sizin ön kamera da köşelerden sorunlu mu, üç kişi selfie atalım dedik köşedekilerin yüzler yamuldu, alt tarafa veya üst köşeye çekince de yüzler uzuyo. Bin pişman oldum şu teli aldığıma yav
bende öyle bi durum yok galiba denedim ama normal görünüyo

frkndnmz

frkndnmz

Üye
Ben 5-6 telefon inceledim hepsinde bu sorun vardı, zaten bu teli de sonradan garantiden sıfır olarak aldım, ilk aldığımda da vardı o sorun.Ben çok şanssızım anlaşılan :D

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
bende hic boyle sorunlar yok Allah Allah hıhıhıhı :D

• Beğen
Tepkiler: frkndnmz
frkndnmz

frkndnmz

Üye
bende hic boyle sorunlar yok Allah Allah hıhıhıhı :D
Bugün telpaya gittim ve kamera sorununu bildirdim. Adamlar telefona orijinal rom u yüklemişler :D ilk günki haline döndü telefon. Ama kamera hala sorunlu, bi ton bağırdım çağırdım, bi jelatini dahi düzgün takamamışsınız bunu yapamamanız normal dedim. Mühendislerden birini çağırdılar. Onunla görüştüm, o da bi kaç tane air getirdi bi baktık hepsinde aynı sorun var. Dediki hepsi böyle anlayışlı olun yapacak bişey yok. Bütün kozlarımı denedim, sony'nin laptoplarındaki ısınma sorunundan sonra piyasadan çektiklerine kadar söyledim belki bi ihtimal değiştirip üstüne biraz para ekleyip 2+ ı alabilirsem diye, ama nafile :D sonra eve geldim. Bir de ne göreyim, titreşimim çalışmıyo. Telefonu salladım falan, öyle düzeldi, ama arada gidip duruyo gene. Sallayınca kendine geliyo. Bi yüzüm gülmedi şu telefondan, gari tövbe ettim, ilk fırsatta şunu satıp başka marka bişey alcam, bi daha da bulaşmam gm'e

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
kamera aorunu var bendede ama yazilimsal orjinal kamera uygulamasi bulanik gosteriyor sihirli kamerada sorun yok ama diger kamera programlarinda :) sorun yok :)

frkndnmz

frkndnmz

Üye
Denemediğim program kalmadı kardeşim, yüzümü tam ortalayınca vücudum genişliyo. Kafa küçücük vücut kocaman kalıyo :D

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
oyle bi sorun da bendede orjinal kamerada sanki iki kamerada ayni anda acilmis gbi oluyor ama diger programlarda sorun yok onun haricinde sorunum yok memnunum yani telefondan :)

Alcyone

Alcyone

Üye
sonradan mı çıkıyor bu sorun bende öyle bişey yok şimdilik sanki az bi eğrilik var gibi ama umarım ileride senin kadar sıkıntı çekmem 24 ay ödeyecem buna az değil :ah

frkndnmz

frkndnmz

Üye
Yok kardeşim aldığım günden beri olan birşey bu

frkndnmz

frkndnmz

Üye
İnşallah çıkmaz bişi kardeşim

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
bende oyle suratta buyume felan sorunu yok ama dur resim atyim

frkndnmz

frkndnmz

Üye
Bekliyorum kardeşim

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
soyle bir sorun ama diger kamera uygulamalarinda boyle sorun yok :)
birisi artik şu discovery air in rom yedegini alsa iyi olucak :(

frkndnmz

frkndnmz

Üye
selfie çekerken bi yüzünü ekranın alt tarafına getirip bide öyle baksana kardeş

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
ne oluyorki bende oyle sorunlar yok. denedim sade bu bulaniklik sorunu var sadece kendi kamera uygulamasinda :)
hah tam damarina bastin kameradaki ikonlarada tiklayamiyorum ayrica yani orjinal kamera uygulamsindan fotograf cekemiyorum diger programlari kullaniyorum powercam mesela :)

Üst Alt